• Nedodržený termín dodání

Objednávku na tomto eshopu jsem provedl protože udávali dodání do pátku. Zboží bylo jako dárek k narozeninám a bohužel dorazilo až v pondělí.

Byl mi doručen jiný model auta, než jsem čekal...

• doručení absolutní tragédie - bez komunikace

Hračka přijela totálně ušmudlsaná, špinavá

Po 6 dnech zboží nedorazilo, nulová komunikace. Nelze se dovolat.

Inzerované zboží, které je do dnešního dne na stránkách skladem, nemají.

• Nedodrželi termín odeslání objednávky.
    • Zboží čeká již 3 den na odeslání

Obchod špatně uvádí termíny dodání.
    Objednané zboží je dle informací již 3 dny v obchodě, ale dosud nebylo odesláno.

Od 22. 12. nemám žádnou informaci o stavu objednávky.

Objednávku obchod zrušil po dlouhé době od objednání a pár dní před Vánoci, což se mi nelíbí.

• Stornování objednávky bez důvodu i když zboží bylo skladem.

• vrácení zboží je pohodlné, na pár kliknutí, snad to tak hladce půjde i s vrácením peněz :-)

dlouha doba dodání, neúplné informace na stránkách, špatná komunikace.

Hračka byla nabízená ve více variantách, což šlo pochopit jenom z obrázku, popis nebyl úplně jasný. Nakonec jsem tedy dostala něco jiného než jsem chtěla. Na email mi odepsali rychle, ale velice stručně a zcela neužitečně.

• Věc přišla s vyteklými bateriemi nefunkční.

• dobré slevy
    • týden čekám a nic

• Rychlé vychystání objednávky

To je tak vše, objednávka byla vychystána dne 17.11.,byl to Státní svátek,takže jsem počítala,že zásilku obchod předá hned v pondělí 20.11. ,dnes je 23.11. a zásilka je stále neaktivní - nepředáno dopravci. Obchod jsem kontaktovala a požádala o prověření,do dnešního dne bez odezvy. Sama pracuju pro e-shop, takové jednání je v dnešní době nepřípustné. Takže budu muset dárek na Vánoce pořídit ve spolehlivějším obchodě. Naštěstí jsem ho neplatila předem!

Nevím co mám popisovat, když mi má objednávka byla obchodem zrušena.

• Obchod zboží neodeslal a prý si to mám vyřešit s přepravní společností. Nejhorší e-shop co jsem zažila.

• Zbozi dorazilo od jiné firmy, komunikace obchodu byla s velkým zpožděním, až po té co zbozi bylo doma, jsem obdržela informace o přijetí objednávky, že budou zbozi zasílat. Chaos . Jsem ráda, ze vůbec zbozi dorazilo v řádném termínu

Pomalá komunikace, s velkým zpozdenim

Obchod ukázal skladem objednávka zaplacená a za dva dny mi stornovali že nemají bohužel už sem nestihla nikde sehnat danou věc k narozeninám

• Po prvé objednávka zrušena obchodem, zboží nebylo skladem jak bylo uvedeno. Po druhé jsem zkusila znova objednat jiné zboží, objednávka ještě nepřišla neobdržela jsem žádný další email o objednávce. Dnes má objednávka byt doručena ale nikdo mě nekontaktuje. Pochybuju že je zboží skladem :). Rozhodne nedoporučuji!

• Neúplné (nepravdivé) informace o zboží, dražší ceny, dlouhé čekání na dodání.

Cestovní postýlku jsem vybírala z více obchodů, v NejHračka.cz byla sice dražší a musela jsem zaplatit poštovné (které v jiném obchodě bylo zdarma), ale v popisu bylo, že dorazí se síťkou proti hmyzu a s madly pomáhající dítěti se postavit. V balíku bohužel nebylo ale nic z toho. Jsem hodně zklamaná, čekala jsem 10 dní na doručení a dozvím se jen, že můžu poslat zpět na reklamaci, že už jinou nemají a nic s tím neudělají.(Kdo ví jestli by se mi vrátily peníze za poštovné)