• Nabízí sortiment, který jinde nemají nebo se shání hůře
    • Pěkné a přehledné stránky e-shopu
    • Velmi velmi rychlé doručení
    • Ochota a vstřícnost k zákazníkovi
    • Lze objednávat přes zásilkovnu
    • Nic mě nenapadá

V tomto e-shopu jsem nakoupil již podruhé a rozhodně ne naposledy, neboť plánuji příště objednat rovněž zde. Na tomto e-shopu vždy seženu vše, co potřebuji a co jinde sehnat nemohu nebo se shání hůře. Proto oceňuji, že tento e-shop nabízí sortiment a značky, které nejsou tolik dostupné. Doufám, že je budou nabízet i nadále (konkrétně Growth Technology...)
    Jsem překvapen z extra rychlého doručení, tehdy i při této objednávce mi zboží přišlo opravdu velmi rychle a správně kvalitně zabalené. Oceňují možnost objednat přes zásilkovnu, takže poštovné (dopravné) je cenově dostupné.
    Líbí se mi, že k zákazníkovi přistupují opravdu zodpovědně, jsou ochotní a nemám tedy co vytknout. Jsem velmi spokojen a doufám, že si tuto úroveň e-shopu udrží. Doporučuji

Reakce obchodu NejGrow.cz

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi, velice si toho vážíme a budeme se snažit i nadále dělat vše pro spokojenost zákazníka :) S pozdravem NejGrow.cz

ok

Přišlo jiné zboží

• Zboží skladem je skutečně skladem :o)

• Pěkně přehledný a vedený web
    • E-shop zaměřující se na kvalitní méně dostupný tovar
    • Bohatý sortiment kvalitního zboží
    • Rychlost dodání zboží

Není moc co rozvíjet a není třeba nic vytýkat. Jsem naprosto spokojen a doporučuji. Příště objednám opět u nich :)

Rychlé jednání , Rychlá doprava , spokojenost .

Byl jsem spokojen. Bez problémů.

Bezproblémový e.Shop.

Výborné zbozi, rychle dodání

• Ceny
    • Osobní přístup

• Výborná komunikace,rychlé dodání.

• Rýchlosť dodania

• Sortiment
    • Ceny
    • V mém případě lokalita výdejního místa

Super obchod s velkým výběrem, dobré ceny.

• Výborná a rychlá komunikace, hned jsem byl informován o komplikacích, náhradních řešeních atd., rychlé odeslání i v době paniky

• co je skladem,bylo skladem
    • rychlé vyřízení

• Pokud se vyskytne problém s obsahem zásilky, tak okamžitě zajistí nápravu

• Obchod ma na svem webu chat, na kterem pomerne rychle reagovali. Ochotne mi vnesli svetlo do meho problemu, takze jsem objednala to, co bylo treba, dnes doma zvesela svitim.
    • Prekvapila mne rychlost dodani, jeden den jsem objednala, druhy den jsem vyzvedavala naproti v zasilkovne....
    • Led lampicka prisla zabalena tak dukladne, ze by prezila i lecktereho jineho dopravce. Tohle se proste rozbit nemohlo. K velke radosti deti ted mame doma slusnou zasobu bublinkove folie :)