• Nižší cena než jinde
    • Dodání v krabici od bot

Ačkoliv jsem si objednal pack, dostal jsem zboží v krabici od bot. Dvě lahvičky byly otevřené a rozlité částečně po balení. Jednou větou, otřesné. Jak kdyby to někdo testoval a pak to poslali. Zde už si nic nekoupím.

Vážený pane Přibyle,
    mrzí nás, že došlo během přepravy k poškození zboží, bohužel se to někdy stává. Krabice od bot používáme často, raději šetříme životní prostředí a používáme starší krabice, než stále kupovat krabice nové. Za poškozené zboží jsme již odeslali zboží nové.

• Rychlé vyřízení mého požadavku včetně dodání zboží... Doporučuji

• Informovanost o stavu objednávky
    • rychlost vyřízení

• velký výběr
    • dobré ceny

• velký výběr
    • dobrá cena

• všechno vcajku
    • měli zboží, které bylo všude vyprodáno
    • začínají se mi líbit

Vše jak má být.

• rychlé vyřízení

• Pěkné a přehledné webové (eshopové) stránky
    • Vždy u nich seženu to, co jinde sehnat nelze (Growth Technology produkty)
    • Ochotné jednání, rychlost vyřízení objednávek
    • Rychlost doručení
    • Možnost zásilkovny a DPD Pick Up

DOUFÁM, že tento eshop bude nadále nabízet veškeré produkty od Growth Technology, jaké nabízí doposud, a to hlavně pro orchideje (Orchid Ultra, Orchid Focus Bloom a Orchid Focus Grow). Vždy tyto produkty totiž seženu vždy a pouze na tomto eshopu, jinde se sehnat dají už jen těžko, a pokud ano, pouze v menších objemech jak 1 litr.
    Doufám tedy, že majitel eshopu bude nadále zajišťovat tuto značku v těchto objemech, neboť díky odchodu Británie z EU se obávám o nedostupnost produktů od této značky.
    Obchod (eshop) je velmi přehledný, uspořádáný, majitel či pracovníci ochotní, dobře a rychle komunikují, vyřízení objednávek je rychlé a rovněž doručení je velmi rychlé. Možnost zásilkovny a DPD pick up.

Doporučuji! Nekupuji zde poprvé a doufám, že ne naposledy :)

Nákupům jsem spokojený zdálo se mi že 1 výbojka je použita ale Možná tomu tak nebylo..jinak vše ok.

• Velice dobrá komunikace s obchodem
    • Velký výběr sortimentu

Objednal jsem jsi květináče ve větším množství než bylo skladem , rychlost naskladnění a odeslání byla fantastická a obchod ochotně komunikoval.

• Omylom mi neposlali 1 produkt, veľmi sa ospravedlnili, vzapeti hneď na druhý deň odoslali chýbajúci produkt a pribalili aj darček. Doporučujem

• Opět a zas. Já si neobjednal T.A.Tripart ale GHE. Zřejmě v Eshopu neznají abecedu. Další z řady Eshopů který přidávám na Černou listinu.
    • Už nikdy víc.

Reakce obchodu NejGrow.cz

Dobrý den, společnost GHE už není na trhu, vystupuje pod novým názvem T.A. Značka GHE se tedy na etiketě neobjevuje jako největší nápis, nicméně na každé etiketě uvedená je. Jedná se o tentýž produkt, jen pod jinou značkou. Popisky na eshopu jsme již upravili a omlouváme se, že Vás nová etiketa takhle vyvedla z míry...
    S pozdravem NejGrow.cz

• byla sleva i dáreček. moc děkuji

• rychlost a kvalita - vzorně zabaleno
    • nic - se vším jsem byl spokojen

jen tak dále, ......

• Super ceny

• Fast

• Rychlé zpracování a odeslání
    • NEVHODNĚ ZABALENÉ ZBOŽÍ PŘI ODESÍLANÍ
    • NEODPOVÍDAJÍ NA MAIL

Neumí zabalit zakoupené zboží tak, aby se při přepravě nepoškodilo. Umístit zboží přesně na rohy krabice a výplň dát doprostřed to mi hlava nebere....alespoň ty lidi z pomocné školy pořádně zaškolte, aby věděli jak mají to zboží správně před odesláním zabalit, aby nebyli zklamaní další zákazníci.....Prvně jsem napsal slušný email shrnujíc problém....s přiloženými fotografiemi vyteklého přípravku na rohu krabice...do teď bez odezvy....tudíž jsem NESPOKOJEN s přístupem obchodu.

• Vyborny obchodik

Som velmi spokojna.rychle vybavenie

• objednal jsem si odrazovou folii která mi přišla v balíku zohlá v půlce takže je celá pomačkaná

jak tohle může napadnout někoho kdo prodává věci na grow..

Vážený zákazníku,
    u všech folií máme v popisku vyznačeno, že pokud chcete poslat folii na roli, stačí to připsat do poznámky v objednávce, ale jelikož takový balík pak překračuje standartní rozměr, je potřeba si za to připlatit 150,-Kč navíc. Mrzí nás, že jste to přehlédl.