osobni a pratelske jednani, doba dodani do 1 tydne (u nabytku na zakazku to je zazrak). Prijemny material, drevena konstrukce kvalitni, nic nevrže.

• Perfektní komunikace, rychlost dodání a ochota uspokojit požadavky zákazníka, ale hlavně dokonalé matrace, na kterých chcete spát do konce života

• Kvalita

Vždy jsme maximálně spokojená. Velmi příjemný personal a výrobky prvotřídní kvality, nás přitahují jako magnet. Celá rodina má nové matrace. Vřele doporučuji

Velmi dobrý a vstřícný přístup k zákazníkovi :).

• velmi rychlé a vstřícné jednání, naprostá spokojenost

• dobrá komunikace obchodu, dobré výrobky. Rozhodně tam budu nakupovat zase

• vyhoví ve všem, naprosto otevřeni atypickým objednávkám, super rychlé vyřizování a komunikace, česká firma
    • žádná

naprostá spokojenost, jediné matrace, na kterých chci spát do konce života

• Kvalita

Maximální spokojenost. Skvělá komunikace a dobře odvedená práce, nás nadchla. Vřele doporučuji.

• Rychlost doručení
    • Dobry materiál (opravdu buk)
    • Cena odpovídá kvalitě
    • Cena za vynesení je vysoká vzhledem k ceně produktu

Výborná komunikace s obchodem a zboží kvalitní.

• Rychlé jednání, osobní kontakt působí velice dobrým dojmem, trpělivě vše vysvětleno.
    • Dohodli jsme se na datumu dodání zboží podle mých potřeb - termín dodržen.

• Skvěle jednání, rychlé vyrobení a možnost vyzkoušení. Spím jako v bavlnce.

Bezproblemova komunikace, rychla vyroba, rozmery pristylkoveho futonu presne na prani

• Rychlá domluva, příjemný showroom
    • Rychlé doručení

Velká spokojenost, v showroomu je možné modely vyzkoušet a prokonzultovat a vybrat nejvhodnější. Na futonu se mi spí skvěle.

Skvělá zkušenost od začátku do konce. Špičkový zákaznický servis a odbornost zaměstnanců.
    Zmizely mi dlouholeté bolesti zad.

• Jednoduché, variabilní a velmi krásné sofa a ochotný, vstřícný a profesionální přístup zástupců firmy.

Sedačka, pohovka a křeslo spolu s podnožkou od této firmy nám doma vytvořily velmi útulnou atmosféru a víc než předčily naše očekávání. Sofa jsou z masivního dřeva a přitom působí lehce a vzdušně. Futony/matrace jsou neskutečně příjemné nejen na posezení, ale v případě potřeby poslouží jako velmi pohodlná matrace na spaní a vzhledem ke způsobu jejich výroby u nich nehrozí prosezení/proležení. Vzhledem k tomu, že máme rádi přírodní materiály, nemohli jsme volit lépe. Kvalita a preciznost zpracování nás také velmi potěšila. Oceňuji nejen krásu a čisté linie těchto sofa, ale také jejich variabilitu. Musím vyzdvihnout i profesionalitu a vstřícnost zástupců obchodu - před nákupem i po něm neměli nejmenší problém poradit s čímkoli a vyřešit ochotně naše dotazy. Celkově mohu jen doporučit!

• hezký produkt
    • velké problémy s dopravou
    • špatná komunikace s prodavačem

Komunikaci s prodavačem ohledně dopravy a doručení do bytu hodnotím, jako veliké mínus, jelikož produkt vážil 100 kg.
    Produkt je jinak moc hezký.

• Osobní vyzkoušení tvrdosti fotonu
    • Lze parkovat hned u obchodu na modrých zónách

Velmi doporučuji. Perfektní komunikace a poradenství ohledně výběru typu futonu.

• Obchod mě kontaktoval před začátkem výroby a před odesláním výrobku, velmi rychle a profesionální jednani

Profesionální a prozakaznicky přístup. Mohu doporucit

• vše lze v libovolne kombinaci vyzkoušet v showroomu
    • prodávající v showroomu se nevnucuje dravými metodami a báchorkami, jen aby prodal
    • výroba na objednávku do týdne doma
    • prodávající v showroomu by se mohl maličko víc rozpovídat, kdyz je tázán:-D

Ta výtka je řečena v dobrým, byl to sympaťák a všechno se vykomunikovalo. Futonová lenoška s polštáři byla objednána v divokých barvách, které rozhodně nejsou na skladě a přesto byl do asi sedmi dní doma. Je pohodlný a vypadá krásně. Mohl by se míň líbit kočkám, už tam na něm zase línaj, ale co už:-D