• Rychlost, cena, komunikace

• Rychlé dodání, minimální náklady na dopravu

Objednával jsem poprvé od této firmy a byl jsem velice překvapen jak rychle byla má objednávka včetně doručení vyřízena. Můžu vřele doporučit.

• Název se dobře pamatuje, i když není pravdivý :)
    • Super rychlé dodání (objednávka v neděli večer, dodání v úterý)
    • Objednávka vyřízena tak rychle, že mi ani nestihli poslat avízo že už je na cestě (po objednání došlo potvrzení objednávky a dál nic). Ale náhodou jsem byl zrovna doma.

• Rychlá komunikaci i dodání zboží.

• První nákup , naprostá spokojenost, přehledný obchod, a opravdu velmi rychlý
    • Zboží ještě hodnotit nemohu zatím sem pneu nepoužil je zima . ale vizuálně vše v pořádku tak jak má být
    • o žádné nevím

Přehledný, a rychlý doprava zdarma je opravdu super jiné obchody účtují 100,. za kus (pneu)

Při objednání 4ks pneu doprava zdarma - super. Jiné obchody chtějí klidně 120 Kč za kus. Rychlost dodání zboží - perfektní.

• doprava zdarma při objednání 4 pneu
    • cena (jsou i levnější, ale platíte poštovné)
    • rychlost dodání

Doporučuji!

• Rychlost, dobra cena, nemam vyhrady
    • Dobra cena pneumatiky zimni z vyprodeje. Pri prezouvani ovsem zjisteno, ze pneumatika je 11!!! Let stara!!! Takze ted mam strach jezdit, kdy mi pneumatika praskne pri ceste.

Pneumatika stara 11 let, tvrda a styrela.

Reakce obchodu NEJDRAZSIPNEU.CZ

Váš záporný názor nás velice mrzí. Mohu Vás ujistit, že se pro informování našich zákazníků snažíme dělat vše co je v našich silách.

U staších DOT, DEMO nebo u použitých pneumatik veškeré informace uvádíme a to v základním popisu, podrobném popisu i na obrázku (např. ve vašem případě: http://www.nejdrazsipneu.cz/cze/produkt/pneumatiky/osobni-pneu/zimni/matador/155-65r14-75t-matador-mp58 ).

Každý zákazník nás může kontaktovat emailem, pomocí formuláře nebo telefonicky s dotazem na konkrétní položku v našem eshopu. Samozřejmostí je možnost vrácení nepoužitého zboží ve 14ti denní lhůtě.

NEJDRAZSIPNEU.CZ

• Nejlepší cena

Spokojenost s obchodem.Mohu všem doporučit.

• Komunikace vynikající,ochotní,vstřícní

Objednala jsem si špatný rozměr pneu, všichni z obchodu byli ochotní,zařídili za mně,aby si dopravce vyzvedl špatné pneu a dovezli mi nové.
    Víc takových obchodů jako je nejdražšípneu.
    Za mně palec nahoru :-)

• Rychlé dodání,nejlevnější pneu

Vše okey

• Dobré ceny
    • rychlost dodaní

spokojenost

• Nevím.
    • Uvedení nepravdivých informací.

Doprava zdarma jen po Příbrami, Berouně a Sedlčanech.
    Takže další klamavá reklama v režii Heuréka.

Reakce obchodu NEJDRAZSIPNEU.CZ

Bohužel nemáte úplnou pravdu. Doprava zdarma je i po celém území ČR. Jedinou podmínkou je nákup 4ks pneumatik a platba předem na náš bankovní účet. Přesně tak jak je uvedeno v našem profilu na Heureka.cz a také na našem eshopu.

Mimo to si myslíme, že naše platební podmínky za dopravu zboží k našim zákazníkům jsou více než přívětivé. Vzhledem ke kvalitě našeho přepravce, který je mezi těmi dražšími v oboru.

NEJDRAZSIPNEU.CZ

• skvělá komunikace - velmi vstřícná

• vše v pohodě

Vše v pořádku, naprosto bez problémů.

• Dopravu dpd