Barva neodpovídá objednaná lila a v lahvičce byla nějaká barva do bíla

• prošlé zboží s odmazanou lhůtou spotřeby

Zcela nevýhodné , píšete rovné, jsou velice úzké , nelze používat

• Osobní vyzvednutí.
    • Komunikace. Neaktualnost zboží (je nebo není skladem)

• rychlost objednavky
    • prac.doba nefunguje

bohužel zbytečná cesta i když rychle vyřízena objednavka

• Žádné výhody, bez komunikace vrátili peníze na účet.
    • Žádná komunikace, omluva, nic...

Nenakupovat

Reakce obchodu nehty-nehty.cz

Dobrý den, moc se Vám omlouváme, ale nastala chyba v komunikaci. Kolega si myslel, že s Vámi telefonicky mluvil a že Vám sdělil, že skladem máme posledních 5 kusů Vámi objednaného zboží a ne v takovém množství, které jste požadovala. Byl přesvědčený, že po telefonické dohodě s Vámi má objednávku stornovat, proto jsme Vám ihned vrátili platbu na Váš účet.
    nehty-nehty.cz

• Danou věc jsem mohl koupit podstatně levněji než u vás. Např.v Okay elektru.

Určitě shánět jinde.

Reakce obchodu nehty-nehty.cz

brusku na paty AEG jste si jistě mohl koupit jinde a možná i za lepší cenu. My jsme Vás do nákupu nenutili. Brusku prodáváme za doporučenou cenu výrobce 699 Kč. Mrzí nás, že jste dal hodnocení 0,5 za celkovou spokojenost s obchodem. Vaši objednávku jsme dostali po 17. hodině 8.12. a v ten ten byla předána na Uloženku-Heuréka-Point.

nehty-nehty.cz

• zboží dorazilo,nicmene jiny dostin nez jsem objednala

Reakce obchodu nehty-nehty.cz

nevím jaký jiný odstín máte na mysli. Objednala jste si pouze dva gel laky černý a stříbrný v den dopravy zdarma. Ty nabízíme pouze od těchto barev v jednom barevném provedení a tyto barvy jsou jednoznačné. Pokud jste náhodou omylem dostala úplně jinou barvu, mohla jste nás kontaktovat a my bychom Vám zaslali požadovanou barvu. Mrzí nás, že obchod nedoporučujete, protože to byl Váš první nákup v našem obchodě.

• Nevím.
    • Nekvalitní zboží

Zboží, které jsem objednala je velmi nekvalitní. Bohužel jsem odjížděla krátce po vyzvednutí na dovolenou a nestihla bych to vrátit. Zářivky z lampy neusále vypadávají. Laky jsou tak nekvalitní, že se devět prstů z deseti do druhého dne oloupalo a to u několika osob. I po přesném dodržení návodu laky popraskají a celé se sloupou. Mám svoje nehty kvalitní a tak jsem nechtěla nehty prodlužovat a modelovat, jen jsem chtěla náhradu za normální lak, která by déle vydržela. Jsem velmi zklamaná. Při dalších pokusech se také lak raychle loupal a to při zkoušení všech vzorků. Ale kousky, které zůstaly naopak nešly odlakovat ani přiloženým odlakovačem. Dle rad ostatních jsme zkoušely i několikrát déle lak vytrvdit v lampě a výsledek byl vždy rachlé loupání. Ještě mi to navíc narušilo moje nehty.

Reakce obchodu nehty-nehty.cz

Dobrý den, na gel-laky máme pouze kladná hodnocení. Za kvalitou si stojíme, výrobky dovážíme z Německa a jsou vyráběny pod stálou kontrolou. Prodali jsme jich tisíce a zákaznice si je opakovaně objednávají. Ujistěte se, zda dodržujete správný postup aplikace gel-laků. Pokud mají zákaznice s gel laky problém, tak se po konzultaci ukáže, že chyba byla v nedodržení postupu modeláže. Prosím kontaktujte nás telefonicky či emailem. Rádi Vám poradíme.
    UV lampy jsme v minulosti před expedicí kontrolovali a zkoušeli. Protože jsme za 3 roky na ně neměli reklamaci tak nyní je rovnou expedujeme. UV lampa je přístroj a může se stát, že je nekvalitně vyrobený nebo se poškodí během přepravy. UV lampu nám stačí zaslat a my ji obratem vyměníme.

eshop nehty-nehty.cz