• nabízí zboží které není skladem

• do dnešního dne jsem nic neobdržel, takže o výhodách nemůže být ani řeči !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • jednu velkou, nic nedošlo, nikdo se nezve !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

poohlédnout se jinde !

• ložní povlečení- pěkný motiv
    • -druhy materiálu
    • -mnoho módy pro mladé
    • -chybí městský nadčasový styl
    • -pravidelné slevové akce

Líbí se mi ložní povlečení,proto jsem ráda nakupovala toto zboží. Oblečení bylo pro mě jen z části dostupné,a to jak cenově, tak i stylově,nic méně, vždy jsem byla s kvalitou spokojena.
    A jestli doporučit? Asi ne. V dnešní době je velká konkurence na trhu. Je to právě i o cenách.Mnoho z nás čeká na slevové akce nebo na něco neokoukaného a nadčasového spojené s kvalitou materiálu.

• špatná kvalita, špatná komunikace

Neprofesionální pobočka světově známé společnosti. Ani se nedivím, že v ČR končí.

• Nabízené a objednané zboží jsem ještě neobdržela, ani informační email o stavu mé objednávky.

• nepřehlednost zda bude všechno zboží dodáno. Obdržet balíček se zbožím za 100kč a jednou tolik zaplatit za poštovné a dozvědět se pak že zbytek zboží už nebude to mi přijde trochu nefér,

Některé dřívější obchody byly v pořádku ale s tím posledním jsem fakt byla zklamaná.Pokud zboží při objednávce přes internet je uvedené jako dostupné tak bych očekávala že opravdu bude. A né že pak budu platit poštovné za drobnost kterou bych bez toho ostatního neobjednala. To zdali zboží dodají později nebo už je zcela vyprodané se bohužel asi dozvíte až po převzetí balíčku.

• Nevidím žádné. Snad bezproblemová výměna zboží (velikost a pod.). Ale trvá to všechno strašně dlouho.
    • Velice dlouhé dodací lhůty. Měsíc minimálně. Ale většinou víc. Dostával jsem narozeninové a svátkové poukázky. Když jsem je použil, nikdy nic nepřišlo. Celkově se jedná o zboží supermarketové kvality. Tento požadavek na hodnocení poslali aniž zboží dodali (nakonec nedodali).

V dnešní konkurenci nepoužitelné, zkostnatělé, těžkopádné.

• žádné,když objednávku vyřizují přes měsíc a zboží stejně není

Po více jak měsíci mi obchod sdělil,že je zboží vyprodané,tak to snad mohli vědět dříve.
    Komunikace naprosto žádná.

• žádné, nabízí zboží, které potom nedodá
    • potvrdí objednávku a po čtrnácti dnech mi ji celou stornují s tím, že je zboží vyprodáno

Toto byla moje nejhorší zkušenost s nakupováním po internetu. Nedoporučuji

Neseriózní.
    V okamžiku mé objednávky bylo zboží na skladě - obchod mi objednávku potvrdil s tím, že mi bude doručeno. Asi za 3 týdny jsem se dozvěděla, že je vyprodáno.

• - i když bylo uvedené u zboží, že je jen dočasně nedostupné, tak nebylo vůbec!

Objendnal jsme si zboží a pokud bych se jich nezeptal, tak si myslím, že se objednávka realizuje. Tak mi aspon odpověděli na dotaz, že zboží už nedorazí vůbec... :(

• nabízí zboží, které je zřejmě již nedostupné
    • neseriozní jednání - moje objednávka nevyřízena, kolegyně na moji radu objednala a té zboží došlo

nedoporučila - spoléhala jsem se na dárky pro rodině a téměř měsíc po objednávce mi sdělili, že je zboží vyprodané

• dodací lhůta

• 29.11.2011 potvrzení o přijetí objednávky, 8.12.2011 jedna část objednávky zrušena, bude mi zasláno pouze druhé zboží za 129,-, za které musím zaplatit poštovné 119,-.
    • Toto zboží bych si samostné přes poštovní zásilku nikdy neobjednala. Vadí mi i původní potvrzení objednávky a její částečné zrušení za 10 dní

• Chyběl český návod. Na infolince totální nezájem. Místo aby řekli, že návod pošlou, odpověděli, že už stejně končí v ČR.

• Podle mého, výhoda je v tom, že máte přístup přes internet
    • Objednal jsem si u vás zboží, ale za 14 dní mi od vás nepřišel žádný balíček, ani e-mail, že objednávka je z vaší strany vyřízena. Jak je to možné?

Tímto je má důvěra v tento obchod zklamána.

• Dobrý přehled.
    • Objednala jsem dva ks mobil.telefonu,je to již přes deset dní a do dnešního dne nedorazily,ani mne nikdo neinformoval,jak to s dodávkou vypadá atd!Není ani el.spojení!

Pokusila jsem se objdnat již několikrát a zatímni,zboží nedorazilo,nejsemo ničem informována,není tel.spojení!Není být s čím spokojena,zboží nedoazilo.

• nabízí to, co nemá na skladě

nedoporučím nikomu a vadí mi neakutálnost webových stránek

• Nejsou.
    • Mnou objednané zboží ani po cca 3 týdnech nedorazilo, bez sdělení důvodu, zato spamy od firmy Neckermann o nejrůznějších nabídkách, které mě nezajímají, chodí pravidelně každý den!

Nedoporučuji zde nikomu nakupovat!

• výhody nevidím
    • 25.11 byla objednávka potvrzena
    • zboží zatím nedorazilo
    • na dotaz mailem na dobu dodání nebylo odpovězeno

zatím byla každá má objednávka kladně vyřízena ale tato se bohužel nějak zadrhla