• Možnost vrácení zboží
    • Informace o tom ,že zboží bude dodáno po doplnění zásob
    • Výběr v různých délkách (kalhoty) oceňuji při koupi džínů a obleků pro manžela
    • Nabízené zboží ve větších slevách je velice rychle vyprodáno
    • Je nemilé za větší veliosti platit více peněz(chápu je více materiálu)připadám si diskriminovaná mám vel.50 džíny 46 a dceři kupuji 38-40

V obchodě nakupuji protože jsem invalidní a mám potíže s páteří.V klidu domova si rozvážím nabídku zboží.Vzhledem ke své finanční situaci si mohu dovolit v tomto obchodě módní věci a i ve větších velikostech.Objednáván pro manžela zkrácené velikosti džínů což ve většině obchodech chybí.Pro dceru zase velikosti 38-40
    Doporučuji obchod kvůli bezvadné komunikaci obchod a zákazník,možnost vrácení zboží do 14 dnů,rychlé vyřízení objednávky a v případě ,že není na skladě zaslání dodatečně bez placení poštovného.Pokud tento obchod ukončí svoji působnost v ČR bude to pro mne smutná záležitost.

• neznám

Výhodná cena, zkušenosti dobré, obchod mohu doporučit.

• vyhody jako ve vetsine internetoch obchoech,pohodli nakupu z domu, rozvoz Ceske posty nebo PDP az domu
    • zbozi vidim az po dodani doma, v kamannych obchodech si je muzu prohlednout

pohodlny rychly nakup

• vydělala jsem katalog
    • to nevím

nevidím žádné rozdíly mazi ostatními obchody

• prehlednost zbozi.rychlost dodani
    • nejsou zadne

naprosta spokojenost

• výběr zboží
    • produkty ve slevě téměř vždy nedorazí celé i když se při objednávce objeví jako připravené

Rády nakupuji protože je zde zboží,kzeré se v obchodě špatně shání nebo je nedostupné.Mou si v klidu doma rozhodnout, zboží prohlédnout a vyhovuje mně kvalita zboží.Známým bych obchod doporučila.

• velké velikosti
    • že tu končí

byla jsem spokojená s tímto obchodem

• kvalita
    • přehlednost
    • slevy
    • některé druhy zboží jsou rychle vyprodány

Doporučuji,byla jsem spokojena.

• zboží se nedá vyhledat podle kódu
    • zboží se nedá vyhledat podle popisu
    • nyní při výprodeji nabízení vyprodaného zboží

• Pro mne je největší výhoda,že si vyberu na své větší tělo
    • Jednu největší slabinu má...objednám více věcí najednou a když některé není,tak dostanu o tom zprávu až když je zboží vyexpedováno!Tím pro mne vznikají neúměrné náklady na dopravu...

Je to dobrý obchod,až na tu velikou jednu vadu,kterou jsem popsal ve slabinách..

• nepřehlednost zda bude všechno zboží dodáno. Obdržet balíček se zbožím za 100kč a jednou tolik zaplatit za poštovné a dozvědět se pak že zbytek zboží už nebude to mi přijde trochu nefér,

Některé dřívější obchody byly v pořádku ale s tím posledním jsem fakt byla zklamaná.Pokud zboží při objednávce přes internet je uvedené jako dostupné tak bych očekávala že opravdu bude. A né že pak budu platit poštovné za drobnost kterou bych bez toho ostatního neobjednala. To zdali zboží dodají později nebo už je zcela vyprodané se bohužel asi dozvíte až po převzetí balíčku.

• Nabízejí hlavně pro plnoštíhlé a to je pro mne výhoda, jsem maximálně spokojená, mrzí mne, že Neckermann ukončil svoji činnost, velmi velká škoda, tento inter. obchod byl jeden z nejlepších.

• max.spokojenost

Nepřesný popis výrobků

• V poslední době se znatelně zkrátila dodací lhůta. Nabídka mi chodí pravidelně e-mailem, je přehledná.
    • Avizované zrušení tohoto zásilkového obchodu.

V případě zachování přijatelných cen a krátké dodací lhůty lze doporučit.

• šetří čas široká nabidka
    • nevím

doporučuji všem

• nabídka zboží, rychlost,spolehlivost
    • žádná nabídka slev za více kusů zboží, nebo sleva na další nákup zboží.

Když něco opravdu chceš, tak si to hned objednej. Pozdějimůže být vyprodáno.

• nakupovaní z domova
    • stane se že zboží není takové jako na obrazku,není problém ho vyměnit či vrátit

dobré služby

• dobrá komunikace se zákazníkem
    • někdy dlouhé čekací doby bez upozornění na to, že by zboží nebylo