• lzou

Tadu urcite nedoporucuji nakupovat. Dne 14.06.2022 jsme objednali podlahu, kterou evidovali jako skladem. O den, nebo dva kdyz mi bylo divny ze zbozi neni expedovane jsem telefonoval do prodejny kde mi rekli, ze zbozi skladem je jen 20 metru, a ja chci 70. Kalkulacka obchodu ale stejne ukazovala dostuponost skladem a nikdo mi nevolal. Potvrdili, ze zbozi dorazi az v patek 24.06.2022. A tak jsme cekali vcetne nasi rekonstrukce bytu. V utery 21.06.2022 jsem telefonoval opet do obchodu, jestli nahodou zbozi nedorazilo driv. Bylo mi receno ze zbozi neni a nevedi zda bude, ze teprve v patek 24.06.2022 zavolaji dodavateli ktery potvrdi zda bude zbozi dostupne v nejblizsich tydnech. Obchod se vymluvil na sum v komunikaci, no nam to stavbu zbrzdilo o tyden. Cekali jsme na zbozi ktere je nekde teprve mysli vyrobce.

Reakce obchodu NAVAFLOOR.CZ

Dobrý den, děkujeme za reakci. Omlouvám se za způsobené komplikace. Skladové množství se neustále mění. Je-li v kartě uvedeno skladem a skladem je 20m2, pak se však nejedná o lživou informaci o skladové dostupnosti. Nové zboží na sklad bylo již při snižujících se zásobách objednáno, ale 24.6. mělo dojít výrobcem k potvrzení termínu naskladnění v posledním červnovém týdnu. Takto Vám bylo i telefonicky sděleno. Kontaktovali jsme Vás i Vašeho pana podlaháře, jelikož jste jednu zcela totožnou objednávku provedli dvakrát, čímž byla způsobena nejasnost v objednávkách. Věřím, že se podobná situace již nebude opakovat. Děkuji Vám za pochopení.

• velmi příjemné jednání

nejlepší ceny na trhu

• Dodáno do 3 prac. dnů

Rychlé doručení.

• Zajímavé ceny.
    • K laminátové ppdlate jsem v ceně obdržel lišty a podklad pod podlahu.

Přehkédné členění.
    Dobré ceny.
    Rychlé vyřízení a odeslání.
    Velmi dobře zabalené k přepravě.
    Přeprava DHL bez problémů.

Spokojen neni co dodat

• skvělé akce a slevy

profesionalita

• zboží je skaldem
    • solidní ceny

velmi rychlé zpracování objednávky a dodání

Veliká spokojenost , dobré ceny,rychlost i domluva.

Velký výběr, dobré ceny, rychlá doprava. Konzultace po telefonu příjemná a bylo mi sděleno co jsem potřebovala.

• Ochota při výměně

• Zboží uvedené skladem skladem nebylo

• vše ok

OK

Zboží nebylo připraveno ve skladu. Po obdržení bylo zboží poškozené - ulámané rohy Hobra desek. Složitá komunikace.

• vše v pořádku

žádná odpověď z prvních e-mailů, ale pak zavolal a komunikace byla vynikající. Skvělá pomoc, bezkonkurenční ceny a krásné dřevo! Mohu jen doporučit.