• Žádne
    • Nekomunikacia, ignoracia

Neobjednavat !!!! Ani Vam nenapisu, ze tovar nemajú alebo majú iný problem

Reakce obchodu Náušnice kočka

Dobrý den, vždy vše řešíme a na veškerou konverzaci odepisujeme, a to jak na emailu, tak na Facebooku. V případě, že zboží není skladem na webových stránkách, daný produkt nelze ani objednat. Veškeré objednávky vyřizujeme do 3 pracovních dnů. Pokud zákazník narazí na nějaký problém, ochotně ho vždy vyřešíme (telefonicky, emailem, FB zprávy).

• nakoupil v obchodě Náušnice kočka před 1 rokem

Bohužel mne velmi zklamala velikost naušnic, v uchu nejsou skoro vidět.

• nabízí pěkné zboží
    • až na ty náušnice které se pořád motají hlava se přetáčí a budí blbí dojem
  • nakoupil v obchodě Náušnice kočka před 2 lety

Na tomto obchodě se mi líbily naušnice, které jsem si objednala a naušnice mi stále nedorazily a to jsem je objednávala 15.11.2016
    Obchod nedoporučuji, jelikož spoléhám na to že do tří dnů přijdou jako přijde e-mail, že je to předaný dopravci a i po měsíci náušnice doma nemám!!

• Jsou to smuky

Lituji ze jsem nakoupila tak nekvalitni zbozi

• nakoupil v obchodě Náušnice kočka před 2 lety

• Nafocene náušnice neodpovídají skutečnosti docela mně zklamaly.fotka je tisíckrát hezčí než skutecnost