• nakoupil v obchodě Náušnice kočka před 2 měsíci

• Zboží jsem zaplatila, ale nepřišlo. Telefon nezvedaji, na mail neodpovídají :(

Reakce obchodu Náušnice kočka

Dobrý den.
    Tuším, že vím o kterou objednávku se jedná. Jak již jsme psali paní v emailu 1.10., posledních 14 dní se stěhujeme a zavládl mírný chaos ve všem vč. toho, že jsme neměli více jak týden přístup k objednávkám (bez zapojeného internetu). Navíc tato objednávka byla odeslána se špatnou adresou (když se daří, tak se daří :( ) a vrátila se nám zpět. Paní jsme se omluvili a vykompenzovali problém na 200% - poslali ji objednávku a zároveň vrátili celou částku zpět, takže za čekání měla celý nákup zdarma.

• Žádne
    • Nekomunikacia, ignoracia

Neobjednavat !!!! Ani Vam nenapisu, ze tovar nemajú alebo majú iný problem

Reakce obchodu Náušnice kočka

Dobrý den, vždy vše řešíme a na veškerou konverzaci odepisujeme, a to jak na emailu, tak na Facebooku. V případě, že zboží není skladem na webových stránkách, daný produkt nelze ani objednat. Veškeré objednávky vyřizujeme do 3 pracovních dnů. Pokud zákazník narazí na nějaký problém, ochotně ho vždy vyřešíme (telefonicky, emailem, FB zprávy).

• nakoupil v obchodě Náušnice kočka před 2 lety

Bohužel mne velmi zklamala velikost naušnic, v uchu nejsou skoro vidět.

• nabízí pěkné zboží
    • až na ty náušnice které se pořád motají hlava se přetáčí a budí blbí dojem
  • nakoupil v obchodě Náušnice kočka před 2 lety

Na tomto obchodě se mi líbily naušnice, které jsem si objednala a naušnice mi stále nedorazily a to jsem je objednávala 15.11.2016
    Obchod nedoporučuji, jelikož spoléhám na to že do tří dnů přijdou jako přijde e-mail, že je to předaný dopravci a i po měsíci náušnice doma nemám!!

• Jsou to smuky

Lituji ze jsem nakoupila tak nekvalitni zbozi

• nakoupil v obchodě Náušnice kočka před 2 lety

• Nafocene náušnice neodpovídají skutečnosti docela mně zklamaly.fotka je tisíckrát hezčí než skutecnost