s obchodem velmi dobrá komunikace,doprava vázne

Reakce obchodu Náušnice kočka

objednávka byla expedovaná následující pracovní den po objednávce. Bohužel nejsme schopní ovlivnit rychlost dodání na konkrétní výdejní místo Zásilkovny.

Doufáme, že budete spokojeni s produkty.

S pozdravem,
    tým NausniceKocka.cz.

• Zboží jsem zaplatila, ale nepřišlo. Telefon nezvedaji, na mail neodpovídají :(

Dobrý den.
    Tuším, že vím o kterou objednávku se jedná. Jak již jsme psali paní v emailu 1.10., posledních 14 dní se stěhujeme a zavládl mírný chaos ve všem vč. toho, že jsme neměli více jak týden přístup k objednávkám (bez zapojeného internetu). Navíc tato objednávka byla odeslána se špatnou adresou (když se daří, tak se daří :( ) a vrátila se nám zpět. Paní jsme se omluvili a vykompenzovali problém na 200% - poslali ji objednávku a zároveň vrátili celou částku zpět, takže za čekání měla celý nákup zdarma.

• Žádne
    • Nekomunikacia, ignoracia

Neobjednavat !!!! Ani Vam nenapisu, ze tovar nemajú alebo majú iný problem

Reakce obchodu Náušnice kočka

Dobrý den, vždy vše řešíme a na veškerou konverzaci odepisujeme, a to jak na emailu, tak na Facebooku. V případě, že zboží není skladem na webových stránkách, daný produkt nelze ani objednat. Veškeré objednávky vyřizujeme do 3 pracovních dnů. Pokud zákazník narazí na nějaký problém, ochotně ho vždy vyřešíme (telefonicky, emailem, FB zprávy).

Bohužel mne velmi zklamala velikost naušnic, v uchu nejsou skoro vidět.

• nabízí pěkné zboží
    • až na ty náušnice které se pořád motají hlava se přetáčí a budí blbí dojem

Na tomto obchodě se mi líbily naušnice, které jsem si objednala a naušnice mi stále nedorazily a to jsem je objednávala 15.11.2016
    Obchod nedoporučuji, jelikož spoléhám na to že do tří dnů přijdou jako přijde e-mail, že je to předaný dopravci a i po měsíci náušnice doma nemám!!

• Jsou to smuky

Lituji ze jsem nakoupila tak nekvalitni zbozi

• Nafocene náušnice neodpovídají skutečnosti docela mně zklamaly.fotka je tisíckrát hezčí než skutecnost