Nejasnosti v možnostech platby. Navrhují platbu na místě a nebylo dodatečně po objednání tato možnost nebyla dovolena.

Reakce obchodu Natima

mrzí nás tato vaše negativní zkušenost, avšak vybrala jste si jako způsob dopravy doručení do Alzaboxu skrze službu Balíkovna a platbu na dobírku. V této kombinaci je bohužel nutné uhradit objednávku online před vyzvednutím balíku prolinkem v obdrženém avíze. Dobírku lze uhradit také v mobilní aplikaci Balíkovna, pomocí služeb Apple Pay a Google Pay. Z naší strany tohle nedokážeme nijak ovlivnit.
    Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
    Natima.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Doručení 8 listopadu ….
    Je 13 listopadu a dal nic jsem nedostal…

Reakce obchodu Natima

děkujeme za zpětnou vazbu. Kontrolovali jsme trasovací číslo, které každému zákazníkovi při odesílání zasíláme a vaše vytvořená objednávka 6.12. v 17:00 byla hned 7.12. odeslána. Z naší strany jsme udělali vše co bylo možné pro nejrychlejší doručení. Bohužel kurýrní služba pochybila a v náporu vánočních svátku váš balíček doručila s velkým zpožděním.

Pokud by se příště stalo, že vám balíček není doručen do 48 hodin kromě víkendu, tak nás prosím kontaktujte a my obratem buď balíček zašleme znovu nebo budeme urgovat přepravní službu, aby balíček dohledala a co nejrychleji doručila.

Ještě jednou se vám omlouváme, ale z naší strany jsme balíček odeslali hned následující den. Snad vás tato zkušenost neodradila z případné další objednávky.

S pozdravem,

natima.cz

• Dostala jsem prošlé zboží...

Dobrý den, Danielo,

mrzí nás vzniklá situace. Nicméně v objednávce jste měla dva druhy zboží, takže byste nám křivdila, pokud tvrdíte, že celá objednávka byla po expiraci.

Zboží po expiraci Vám bylo okamžitě vyměněno a jako omluvu jste od nás dostala dárek ZDARMA.
    Pokud jste byla nespokojená, měla jste právo zboží vrátit a my bychom Vám vrátili peníze.

Velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost, ale věříme, že jsme situaci vyřešili nejlépe, jak to bylo možné.

S pozdravem za PPCENTERSHOP
    Michal.