• klasický internetový obchod

obchod v poriadku, nakupujete s rizikom nemožnosti výrobok osobne ohodnotiť pri kúpe

Reakce obchodu Nasucho

Dobrý den, bohužel nemůžeme reagovat na vaše hodnocení, protože jsme ho vůbec nepochopili.
    Hodnocení 100 % a záporné označení NEdoporučuji?

Hezký den
    Daniel Novotný
    Nasucho

výrobek je totálně na nic a předražený. zase jsem naletěl a vyhodil peníze

Reakce obchodu Nasucho

velice nás mrzí, že nejste spokojen.
    Dle toho, co píšete se zdá, že aplikace nebyla provedena správně.
    Hezký den
    Daniel Novotný
    Nasucho

Vyrobok ktory som si objednal ocakaval som viac , viac

• Celkem rychlé vyřízené
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Strašná doprava ZÁSILKOVNA , nepřijede a rovnou napíše nezastižen i přes to ,že čekám celý den doma. Objednával jsem 11.06.2021 dnes je 18.06.2021 balík nemám ani mít nebudu , protože jednoduší pro dopravu
    je nechat balík na sběrném místě. Vyzvedni nebo nevyzvedni je nám to jedno SUPER DOPRAVA.

Reakce obchodu Nasucho

velice nás mrzí vaše hodnocení ohledně dopravy.

Reklamovali jsme vaší zásilku u společnosti Zásilkovna a bylo nám sděleno, že řidič byl na vaší adrese.

Vyjádření Zásilkovny přikládáme níže.

Dobrý den, pane Novotný,

děkuji za Váš email.
    Zjišťovala jsem u kolegů, kteří mají na starosti projekt doručení na adresu, podrobnosti doručování Vaší zásilky. Zasílám printscreen viz níže, řidič na adrese byl, taktéž koncovému zákazníkovi volal. Nedokážeme však zjistit, zda zvonil, nicméně je to povinnost řidičů, tedy předpokládám, že na koncového zákazníka zazvonil.

• Nabízí zboží, které nemá momentálně k dispozici, tvrdí, že odešle hned, je výrobce a v mailu, že zboží není a čeká na dodávku

Reakce obchodu Nasucho

Dobrý den,  ano, máte pravdu,  doplňkové zboží k naším produktům jako jsou  např. mikrovláknové utěrky, pipety, kartonové krabice, lepící pásky atd. opravdu nevyrábíme.  Bohužel z důvodu koronaviru  máme momentálně problém s tím,  že někteří dodavatelé mají opožděné dodání objednaného zboží.
    Hezký den Nasucho

Nasucho Komplet set čistič autosedaček nepřišlo komplet chyběla utěrka

Reakce obchodu Nasucho

omlouváme se za nedodání kompletní objednávky. Bohužel jste nás o tomto stavu dříve neinformoval, neměli jsme tedy možnost tuto situaci napravit, mrzí nás, že se o nekompletním dodání dozvídáme až zde.
    Chybějící  jednu utěrku jsme dnes odeslali na vaši adresu.
    Nasucho

Myslel jsem si,že to bude větší bomba. Aplikace na očištěný vůz ve výsledku stejný výsledek jako většina vosků.. Uspokojilo,ale nenadchlo Šlambor Petr

Odeslání trvalo déle než České poště.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.