bylo mi doručeno pyžamo 2 ks každé jiná velikost, u jednoho byla dirka na zádech

Objednala jsem dárek noční košili 3Xl, neboť je slečna silnější. Byla to největší nabízená velikost. Přišla košile, kterou sotva oblékla má dcera s váhou 57 kg. Přitom 3 Xl je už nadměrná velikost. Takže nevím, co je to za číslování. Vrácení zpět znamená další výdaje.

Objednáte si zboží určitě velikosti , dorazí vám sice dané zboží ,ale ač je i na faktuře i obalu uvedena velikost , kterou jste si objednali , tak na štítku oblečení je velikost jiná a tedy nesedí. Řešit již nebudu , ani odesílat zpět, zbytečné starosti a ztráta času, ale každopádně si tam již nikdy neobjednám a každému ,kdo by byť jen uvažoval ,že si z daného obchodu objedná,to určitě vymluvím.

• Zboží na fotografii vypadá lépe, než je skutečnosti!!!
    • Zboží, přesněji župan, je řekla bych, velmi umělý hadr!! Neumím si představit tohle obléci na nahé tělo,!!! Při té představě jsem opupínkovaná!!! Župan vracím!!! Jsem zklamaná a jen jsem přišla o více než 100 Kč za poštovné!!

noční košile s poiskem nekvalitní po stánce materialu i po stánce tisku 3x předražený šmejd

Mizerná kvalita.Hadr

• Poslali úplně jiné zboží a přes moje urgence nejsou ochotni se dohodnout na nápravě.

Nedoporučuji tento obchod,jsou to podvodníci.

• doruceni
    • kvalita
    • popis na webu nedpovida

Vami dorucene zbozi dle meho absolutne neodpovida obrazkum na vasem webu ani udavanym rozmerum. Material je neprijemny, hruby, popsat kosilku jako luxusni je uplny ulet.
    Zabaleni katastrofalni, popisky v polstine, azbuce, bulharstine, turectine, no odkud jste to vsechno nasbirali netusim, ale na webu se prezentujete naprosto odlisnym zpusobem. Uz u vas objednavat nebudu a jsem velice zklamana.

Dobrý den, naivně jsem čekala, že mě obchod předem upozorní na skutečnost, že neplatí poštovné při vrácení zboží a že mě neodkáže na obchodní podmínky.

Kvalita neodpovídá výši ceny

• zboží místo požadavku bydliště,projel ani nezastavil a uložil do boxu .

Zboží jsem jela vyzvednout do 10 km vzdálených Dřís a ani tam se mi z BOXU asi nepodařilo vyzvednout.Zboží mělo být na dobírku a tlačítkovým telefonem nešlo vyzvednout.Velmi mi to mrzí ,možná objednám znovu ale nechám dovést jiným dopravcem.S firmou DPD nechci mít nikdy nic společného .Dva dny v !háji! ,jeden jak b.b čekám a druhý se snažím dovolat někam , kde bych zboží vyzvedla.

Objednal jsem 4XL, na zbozi neni oznacena velikost a rozhodne to neni 4XL.

• Kvalita zboží hrozná vrátila jsem, bohužel mi ještě nevrátili peníze a ani neodpověděli na e-mail , rozhodne nákup nedoporučuji

Dobrý den, koupila jsem si 3 různé noční košilky, které když přišly, vypadaly i smrděly jak od Vietnamců....., už nikdy víc.

• poměrně rychlé dodání
    • nekvalitní zboží
    • zboží nesedí
    • nesprávně uvedené velikosti

Ze sedmi objednaných košilek si nechávám jednu. Několik košilek bylo z velmi nepříjemného, tenkého, kousavého materiálu, bylo těžké je vydržet mít na sobě jen při zkoušení, natož v nich spát.
    Ostatní pyžama vůbec neseděla velikost - objednáváno dle uvedených cm. Přes prsa mám aktuálně 110 cm, objednána velikost XXL, dorazila velikost s tímto označením, ale reálně odpovídala sotva M (24 cm na šířku opravdu není XXL).
    Další, flanelové pyžamo, velikosti odpovídal pouze vršek, spodek opět maximálně M.
    Poslední košile neměla lichotí střih, spíše pytel, ale byla z příjemného materiálu, bohužel dole v lemu měla gumu, která úplně bránila v chůzi.
    Objednávala jsem košilky na kojení a do porodnice. Velké zklamání. Znovu už nic neobjednám, a jsem zvědavá, zda mi obchod v pořádku přes dva tisíce korun vrátií.

zásilka je stále na cestě,obchod asi dobrý,ale zásilkovna yklamala

Vyjadřuji svoji nespokojenost s mojí objednávkou 129583 ze dne 13.7.2023.Variabilní symbol 33121553. Objednala jsem si u Vás modrou noční košilku pro ženy Ginko motýl za 499 Kč, kód 1C3140. Poslali jste mi těhotenskou a kojící košilku počítání, kód 1C3040 za 299,- Kč. Což je cenový rozdíl 200,- Kč. Vždy jsem s Vámi byla velmi spokojená, ale Vaše nekorektní jednání mě moc mrzí. Už od Vás nebudu objednávat.

Vinou distribuce jsem nedostal info že zboží je v boxu. Po urgenci jsem dostal dne 18.7. info že zboží je v boxu a že si ho mám vyzvednout do 17.8. do 7:00 hodín. Neumím se vracet do minulosti.
    Takhle ne.

• nízké ceny
    • cena odpovídá kvalitě
    • jedno ze zboží dorazilo poškozené (stopa po propisce)
    • barvy neodpovídají fotografiím na webu
    • není možné vrácení zdarma, nutné vracet na vlastní náklady Českou poštou

Znovu už bych nenakoupila. Relativně nízké ceny odpovídají kvalitě zboží.

Podle tabulky velikostí vůbec nesedí s velikostmi dodaného zboží.
    Naprostá nespokojenost.