• Skvělá komunikace
    • Přehlednost eshopu
    • Chuťový zážitek
    • Dodržení stanovených termínů

Pokaždé jde o parádní chuťový zážitek, eshop komunikuje skvěle, pokaždé je připraveno přesně tak, jak je dopředu stanoveno.

Dorty už jinde neobjednávám, všechny byly výborné.

Spolehlivost, skvělá komunikace a výborné dorty

• nejlepší dorty
    • kvalita
    • dodání v čas

• Moc dobré dorty
    • Rozumné ceny
    • Komunikace obchodu na jedničku

Do Crêperie Café Girafe chodíme víc než deset let a asi stejně dlouho objednáváme dorty. Pamatujeme dobu, kdy jejich venkovní zahrádka byla menší, postupně se rozšiřovali, rozvíjeli, takže i když je dnes venkovní posezení na mnohem větší ploše, stejně tu je pořád plno, což asi mluví za vše. Kromě skvělého jídla (denní menu nám občas zachraňuje život) tu máme vždycky pocit, že jsme na dovolené. Slyšeli jsme, že si majitel hlídá každou surovinu a všechny postupy se naučí nejdřív sám, tahle cesta se nám líbí, proto je "Žirafa" naše oblíbené místo už tolik let.
    Co se nasladko.cz týče, je vážně z čeho vybírat, můžeme se spolehnout, že vše bude připravené přesně kdy a jak chceme, umí nám tu vyjít vstříc, e-shop přehledný, skvělý popis surovin dortů i cukrovinek.
    Samotné dorty jsou výtečné, nápadité, krásné a že jich máme vyzkoušeno dost.
    Když to shrnu: rychlá, vstřícná komunikace, upozornění sms na vyzvednutí, fajn personál, velký výběr, dorty lehounké jak pírko, sladkost přesně akorát, naprosto čerstvé suroviny, fantastická chuť.

Široký sortiment bezlepkových dortů. Nakupuji opakovaně. Výborná chuť.

Dorty zde objednáváme již řadu let a vždy perfektní, rozmanité a chuťově výborné.

Vše proběhlo v pořádku, objednaný dort byl k vyzvednutí v předstihu před domluveným termínem.

• skvělá domluva! dort báječně chutnal, objednávala jsem do firmy na oslavu narozenin už podruhé a maximální spokojenost.
    • doručení přesně na domluvený čas

Vše na jedničku s hvězdičkou. :)

• Rychlé, jasné jednání.
    • Přehledný e-shop
    • Rozumné ceny
    • Přesné doručení na čas i o víkendech

Dort byl moc chutný, doručení rychlé, objednáváme tu již několikrát, vždy si rádi vybereme něco nového :)

Great experience & delicious cookies and cupcakes 5/5 recommend!

• Výborný
    • lehký
    • chutná všem
    • moc hezký
    • Zdobení je pokaždé jiné

Lepší dort jsme neměli, objednáváme už jen tento. Mají tedy skvělé vše, ale tohle jenáš oblíbenec.

• kvalitní výrobek
    • komunikace přímo s majitelem

Dort byl opět skvělý, jako všechny předchozí dorty a vánoční cukroví.

• rychlé objednání na e-shopu

Mohu jenom doporučit, výborné dorty a zákusky, skvělá domluva a ochota, přesné doručení.

• Dorty krásné a výborné. Možnost přizdobení. Milé jednání.

Dorty kupuji už jen tady
    Dobrá cena.

Perfektní servis. 100% splnění všech požadavků = dort bez laktózy, speciální povrchová úprava, prskající fontána. Na žádost o osobní e-mail, že zadání bylo správně pochopeno, prakticky okamžitá odpověď manažera Aleše Holzela. Vše správně načasováno. Včasné upozornění přes SMS na možnost vyzvednutí. Prostě tak, jak by to mělo být, ale často není. Za férovou cenu férový až nadstandardní servis. Děkuji. Jan Sedláček