• Ceny
    • Nabídka
    • Nekomfortní doručování přes Zásilkovnu

E-shop neumožňuje doručování zboží do Z-Boxu popřípadě Alzaboxu přes Zásilkovnu s výmluvou, že toto nemají nasmlouvané. Což je snad jediný e-shop v ČR který toto neumožňuje.

Navíc společnosti nejde zaslat klasický e-mail. Písemný Kontakt je umožněn pouze přes formulář který nefunguje.

V pohodě

• Velký výběr zboží za výhodné ceny

nakupuji opakovaně,vitamíny vyráběné v české firmě je pro mně záruka, že vím co tam je

• Spolehlivost, rychlost

• velký výběr kvalitních produktů
    • české produkty

• rychlé a spolehlivé doručení

Naprosto bez problémů a rychlé vyřízení

Se zbožím i s obchodem jsem většinou velmi spokojen.
    V posledních měsících mne nemile překvapila nedostupnost některých vašich produktů a při poslední objednávce také špatná komunikace, kdy mi nikdo neodpověděl na můj dotaz ohledně nedostupnosti tabletkových sladidel (kromě stévie).

• nám tyto vitamíny vyhovují kvalitou a cenou

Super nabídka, dobrá komunikace, rychlé dodání

• Rychlost vyřízení objednávky.

Vše OK :-)

• relativně nízká (tzn. rozumná) cena produktů které jsem kupovala
    • je jim zcela jedno kdy vám zboží přijde bez ohledu na to jestli na něj spěcháte nebo ne
    • prachmizerné výmluvy na stěhování skladu a inventuru (jako kdyby o tom nevěděli dopředu a nemohli napsat poznámku o možném zpoždění odesílání objednávek v daném přechodném období na web)
    • pouze všeobecný, nijak nápomocný pokus o uchlácholení v reakci na stížnost (nabídka slevového kódu na další nákup), žádná iniciativa řešit důvod stížnosti jako takový

Zboží bylo objednáno v pondělí. Potvrzovací email přišel až o den později, ale i tak nestihli dodržet dvoudenní lhůtu (která začíná běžet ode dne potvrzení objednávky) na kompletaci a předání zboží dopravci - lhůtu, kterou si sami určili ve svých obchodních podmínkách.
    Napsala jsem jim stížnost skrz jejich formulář i přímý email.
    Odpověď dorazila až v pátek.
    Věci samotné dorazili až v pondělí, v době kdy já byla na veterině, takže jsem stejně zásilku musela jít vyzvednout do parcel shopu.

Jasné, každý děláme chyby (jak mi ostatně bylo připomenuto v jejich odpovědi), ale některým se dá zcela jistě snadno předejít. Z celé interakce jsem měla jen pocit, že je jim naprosto jedno jestli na zboží spěchám nebo ne; už jsem zaplatila, tak je vlastně jedno kdy mi to odešlou a kdy se ke mně zboží dostane.

Možná jsem jen výjimka z pravidla, ale rozhodně obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Naševitaminy.cz

velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost s našim e-shopem. Spokojenost našich zákazníků je pro nás naprostou prioritou.

I my samozřejmě občas chybujeme a když se to stane, pochybení přiznáme a snažíme se jej napravit i s připojenou omluvou. Jak jste již popsala ve Vaší reakci. Potkalo se nám více faktorů, které bohužel dočasně ovlivnili naši schopnost odesílat zásilky v běžném režimu. Momentálně děláme vše pro to, aby se to již v budoucnu nestalo.

Děkujeme za pochopení i za Váš nákup a pokud se u nás rozhodnete nakupovat znovu, budeme samozřejmě velmi rádi. Věříme, že příště již bude vše v pořádku.

tým e-shopu Naševitaminy.cz

Vše ok nemám žádné připomínky doporučuji obchod i zboží.

• Kvlitní výrobky za nízkou cenu, rychlé dodání.

Reakce obchodu Naševitaminy.cz

děkujeme za Váš nákup a těšíme se na další objednávky. Velmi si vážíme Vaší recenze, protože spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě.

rychlé dodání

• Poměr kvalita a cena

tým e-shopu Naševitaminy.cz

• Skvělý obchod, s rychlou výdejní dobou a kvalitou zboží
    • Ceny lepší než v lékárnách
    • Zboží je dodáváno i s možným množstevním rabatem
    • Žádnou jsem nenašel

Obchod nabízí kvalitní vitamínovou skladbu, která je nesrovnatelně cenově výhodná, zboží jsem dostal hned 2 den do mé oblíbené Zásilkovny.