první zkušenost na výbornou

Reakce obchodu NašeObchody.cz

moc Vám děkujeme za nákup a udělené hodnocení. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a k Vaší spokojenosti. Budeme se těšit na další návštěvu našeho e-shopu. :)

NašeObchody.cz

Vše proběhlo podle mých představ

Reakce obchodu NašeObchody.cz

moc Vám děkujeme za objednávku a hodnocení. Těší nás, že vše proběhlo v pořádku a děkujeme za pochvalu. Vždy se snažíme udělat maximum. Ať Vám zboží dobře slouží. :)

• rychlé předání

vše v pořádku

Reakce obchodu NašeObchody.cz

moc nás těší Vaše hodnocení a děkujeme za něj. Kolegyně vše pečlivě balí, aby k Vám zboží dorazilo rychle a nepoškozené. :)

• Zboží skladem
    • Ceny

Stojí za prohlídku i nákup. Velmi rychlé dodání, cena v pohodě, ochota v komunikaci.

Reakce obchodu NašeObchody.cz

velmi nás těší Vaše hodnocení. Jsme rádi, že oceňujete rychlost a také kvalitu komunikace. Je to pro nás motivace do další práce. Ať Vám zboží dobře slouží. :)

NašeObchody.cz

S obchodem jsem velice spokojen,objednávka i doručení proběhlo ve velmi krátké době.

Rýchlé dodanie

Reakce obchodu NašeObchody.cz

moc děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Ať Vám zboží dobře slouží. :)

NašeObchody.cz

Dobrá komunikace, rychlost dodání....

Reakce obchodu NašeObchody.cz

velmi nás těší Vaše hodnocení. Jsme rádi, že oceňujete také kvalitu komunikace. Je to pro nás motivace do další práce. Ať Vám zboží dobře slouží. :)

Rychlé,vše v pořádku

NašeObchody.cz

Dobré zboží za slušnou cenu...

NašeObchody.cz

první den koupeno - zaplaceno a třetí den jsem si vyzvedával
    sice zbytečně, když byly dva dudlíky - hračky pro pejska - balené každé zvlášť, ale to není nic v neprospěch obchodu
    díky

Reakce obchodu NašeObchody.cz

moc Vám děkujeme za objednávku a hodnocení. Těší nás, že vše proběhlo v pořádku. Na kvalitu balení se zvlášť zaměřujeme, ať Vám zboží dorazí v pořádku. :)

Vše v pořádku.

Komunikace s obchodem na 1*

Zdravím
    a hodnocení vaší dodávky mi apsolutně zakrývá kvalita dodaného výrobku a moje spokojenost. 14 dní jsem serfoval a hledal radio podle své představy. Potom jsem narazil na vámi inserovaný výrobek AIWA a okamžitě jsem vyplnil objednávku. Měli jste šťastnou ruku. Díky vám za AIWU. JIVE.

Reakce obchodu NašeObchody.cz

moc děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že výrobek vyhovuje Vašim představám a dělá radost. Ať tomu tak je i nadále. :)

NašeObchody.cz

První objednávka - vše OK.

NašeObchody.cz

Omylem zasláno jiné zboží, reklamace ale bleskově vyřízena k celkové spokojenosti.

Reakce obchodu NašeObchody.cz

moc děkujeme za pozitivní hodnocení i přes naši chybu. Občas se stane, že se nám balíky při expedici prohodí a vždy tyto situace rychle řešíme, abychom naši chybu napravili. Moc Vám děkujeme za nákup a budeme se na Vás opět těšit. :)

NašeObchody.cz

Vše v pořádku, rychlé dodání

vše ok

spokojen

• precizně zabaleno i na delší vzdálenost
    • rychlost dodání
    • příjemné ceny

kupovala jsem skleničky a bydlím na druhém konci republiky než sídlí obchod, takže jsem měla trochu obavu, zda zboží dorazí v pořádku. Nebylo třeba - skleničky byly zabaleny střídavě ve dvou krabicích a dvakrát v bubblewrapu, perfektní práce, děkuji. Ráda nakoupím někdy příště.

Dobrá nabídka, rychlé dodání, výborně zabaleno