• Doba doruceni - zpusobena hlavne dlouhym vyrizenim objednavky.
    • Dorazilo jine zbozi, nez bylo objednano. Zrejme chybejici nahradili jinym bez jakekoliv domluvy se zakaznikem.

Reakce obchodu NašeMimčo.cz

Děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že jste nebyla s objednávkou spokojena. Jestli vám bylo doručen jiné zboží, než jste si objednala, muselo jít o chybu a můžete ji nahlásit v rámci reklamace. Pokud je doručené zboží nepoužité, zdarma bychom vám jej vyměnili.

NašeMimčo.cz

Zboží dorazilo bez ochranného obalu, v originál krabici oblepené izolepou. Kupovala jsem jako dárek, nelze rozbalit a zkontrolovat, tak abych nepoškodila originál obal. Asi bude pod stromečkem i s přilepenou dodací adresou

Dloué dodání po zaplacení a objednávce.Žádná zpráva

Dobrý den paní Horáčková,
    Děkujeme za hodnocení. Bohužel vaše objednávka nebyla expedována, jelikož jste u ní uvedla špatný variabilní symbol a platba nebyla spárována. Na základně vašeho aktuálního dotazu jsme platbu ručně dohledali a objednávka bude hned následující pracovní den expedována.

Obchod NašeMimčo.cz

• S materiálem po vyprání nejsem spokojená..jak harmonika zmačkané a nepříjemný materiál

Reakce obchodu NašeMimčo.cz

Dobrý den, pokud se zbožím nejste spokojená, můžete využít reklamace a rádi vám vrátíme peníze.
    Obchod NašeMimčo.cz

• Přestože zboží bylo skladem, zatím nedorazilo. Navíc při zrychlené platbě předem z účtu jsem předpokládala, že mi zboží bude také rychle dodáno. Bohužel právě naopak, zboží, které jsem objednala na dobírku u jiného e-shopu, mi bylo již dávno doručeno, zatímco u vás to trvá nekonečně dlouho. Proto nedoporučuji.
  • Zboží stale nedoruceno a bylo skladem

Reakce obchodu NašeMimčo.cz

Dobrý den. Velice se omlouváme za zpoždění. Vaše objednávka už byla včera zabalena, ale kvůli státnímu svátku ji už dopravce dnes nemohl vyzvednout. Expedována tak bude hned v pondělí, abyste zboží měla v úterý doma. Věříme, že se zboží bude líbit a alespoň trochu to vynahradí delší čekání. Ještě jednou se moc omlouváme.

• Rychlost dodani

Rychle dodani

dlouhá dodací lhůta, žádná komunikace, nekvalitní balení

• Objednávka byla ve středu uhrazená, všechno zboží je skladem, v emailu přišla informace, že bude zboží odesláno ve lhůtě 1-3 dny. V sobotu přišlo info od PPL o převzetí balíku, od té doby při sledování zásilky (dnes je úterý) zásilka stále v přepravě není a PPL má pouze info o balíku, nikoli fyzický balík.

Zřejmě ani zboží skladem není výhoda. Lituji toho, že byl balík uhrazen předem.

• Při první objednávce před Vánocemi zboží dorazilo 3.den.
    • Při druhé objednávce, kdy zboží bylo zaplaceno kartou předem a nebyly Vánoce, zboží nedošlo ani po 7 dnech od zaplacení.

Reakce obchodu NašeMimčo.cz

Děkujeme za komentář. Velice se omlouváme za delší dobu dodání. U vaší zásilky došlo k nečekanému vyskladnění jednoho z vámi objednaných produktů. Každopádně jsme dělali vše pro, co nejrychlejší doručení a již 4. den od zaplacení byl balíček předán dopravci. Pokud zboží ani 7 dní po zaplacení nebylo doručeno, situaci prověříme u dopravce a pokusíme se doručení urychlit.

NašeMimčo.cz

Absolutní nespokojenost s komunikací...prý garantujeme expedici do dvou pracovních dní...a až po týdnu a až na můj dotaz na stav mi napsali, že se omlouvají, že zboží je vyprodáno a čekají na naskladnění a pošlou mi slevu na další nákup??? Výsměch. Tu slevu už opravdu nevyužiji.

• Obchod mi tři dny po objednávce sdělil, že zboží teprve bude zajišťovat, i když v e-shopu tvrdil, že zboží má na skladě. Od té doby žádná zpráva ani doručené zboží. Jsem krajně nespokojena.

Zatím negativní, uvidím, podle doby doručení zboží, pokud vůbec bude.....

• Zboží nepřišlo v původním obalu je to zboží pro malé děti přišlo mi že zboží bylo asi někde vystavené nebo si nedokážu vysvětlit proč nepřišlo v původním obalu .Podobné výrobky jsem již v minulosti nakupovala a vždy přišli v původním obalu .Chci ho darovat k Vánocům a mám smíšené pocity.

Reakce obchodu NašeMimčo.cz

Dobrý den, mrzí nás, že jste nebyla s balením zboží spokojena. Můžeme vás však ubezpečit, že zboží bylo úplně nové z výroby a odeslané ve stavu, tak jak jej i ostatním obchodům distribuuje náš dodavatel. Na kvalitě prodávaných výrobků nám ale záleží a zboží, které není nové je vždy transparentně označeno na webu a prodáváno v sekci Bazárek, to ale nebyl případ vámi objednaného produktu.

Pokud s objednávkou nejste spokojena, můžete nám v rámci 14-denní lhůty zboží poslat zpět a peníze za objednávku vám rádi vrátíme.

Děkujeme za komentář a zpětnou vazbu
    Obchod NašeMimčo.cz

Obchod slibuje dodání 1-3dny,zboži jsem objednala 14.9 a dnes je 22.9 a zboži nikde.Obchod se sice omluvil za dopravce,ale přes urgování měla být sjednána náprava.

Reakce obchodu NašeMimčo.cz

Dobrý den, velice nás mrzí, že jste nebyla s nákupem spokojena. Bohužel zpoždění bylo způsobeno vinou dopravce, jak jsme vám sdělili už v naší e-mailové komunikaci. Po našem urgování dopravce balíček hned druhý den ráno po udělení komentáře doručil. Na e-mail jsme vám jako omluvu zaslali slevu na případný budoucí nákup. Navzdory negativnímu komentáři děkujeme za nákup a věříme, že alespoň se samotným zbožím budete spokojena.