• Nakupoval jsem zde poprvé a vše proběhlo v pořádku jsem spokojen.

• Rychle zaslani
    • Dobre ceny
    • Skladem Vyrobky,ktere jsou jinde tezko k sehnani

Spokojenost, rada zde opet nakoupim.

• Spolehlivost.

Vše ok.

• Spolehlivý obchod.

Myslím dobrý obchod.
    Dobré zboží a ceny.

Rychlý a spolehlivý. Doručení az domů skvěle zabaleno a zabezpečeno. Jsem velmi spokojen se službami obchodu. Těším se na další spolupráci.

• cena, širší nabídka

Rychlost, cena,

• zboží není z české distribuce, tudíž bez návodu

Bohužel v dodávce chyběl jeden kus zboží, což bych pochopil, stane se cokoliv, ale to, že na informaci o této chybě nikdo nereagoval mi vadí.

• Rychlost dodání,vše v pořádku.
    • Kvalita výrobku v pohodě.

Výhoda platba kartou proběhla v pořádku, zboží bylo též posláno včas. Spokojenost. Jediné úsměvné bylo po svátcích si přečíst email abych si zkontrolovala od kurýra zboží při převzetí. Přitom už bylo zboží doma 10 dní. Mějte se krásně a Všem spolupracovníkům obchodu přeji v Novém roce 2019 hodně zdraví a spokojené zákazníky.

Hrozný

Nakupovala jsem prvne ale byla jsem mile prekvapena ze balicek prisel v terminu a v poradku. A taky me prekvapila cena ta cena v kamenem obchode je docela vyssi nevim jestli to dela radove treba nejake dve tri stovky

Zboží doručeno v pořádku jen proběhlo malé zdržení z důvodu velikosti zásilky nebylo možné přijmout balík do ,,Zásilkovny" ,ale musel být přepraven PPL. Jinak vše o.k. Děkuji

Vse ok. Rychle dodani.

• rychlost dodání

• Účet (tedy i záruku) jsem dostal až po 4 mailech a jednom telefonu
    • Zboží není z oficiální distribuce

Nemožné dovolat se, na maily nereagují

• Rychlá, bezproblémová objednávka a doručení zboží. Vše perfektně zabaleno, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě. Doporučuji
    • Zásilková služba, krom pošty, pouze GLS, s touto přepravní službou mám již po několikáté pouze negativní zkušenosti, nedají absolutně vědět kdy přijedou (ani email ani sms) ačkoliv u všech ostatních přepravců je to již standard, ani nevolají předem (třeba za 15min jsou u Vás), když už se teda řidič rozhodne, že k Vám vůbec přijede... raději si připlatit a mít možnost si vybrat mezi konkurencí.