• ok

• doporučuji

• Obchod je blízko bydliště
    • Nic mě nenapadá.

• autorizovaný obchod makity

Spolehlivý obchod a půjčovna vercajku.

• Do týdne jsem zboží měl.

• Nemožnost placení kartou.

• Vše jak má být, obchod+značka

• Žiadanie nezmyselných dokladou k vývozu tovaru

• klamavé obchodní praktiky, nedodají to co mají

U řetězové pily chyběl řetěz, ač je v návodu uveden jako součást pily a i výrobce uvádí, že řetěz je součástí příslušenství. Prodejce nezmiňuje, že pila je bez řetězu. Cítím se oklamán. Prodejce na dotaz uvádí, že pilu dodávají bez řetězu a řetěz že si mám koupit.

• Na dnešní dobu příliš dlouhá dodací lhůta-zboží je zaplacené,ale dosud nedodáno.

Reakce obchodu NÁŘADÍ MAKITA

Se zákazníkem bylo telefonicky konzultováno nedodání zboží v termínu.Dohodnuto posečkání až zboží obdržíme od dodavatele.

• Myslím kvalitní zboží nabízí. Dobrá cena mě zboží.
    • Zatím žádné.

Jsem spokojený s jakou ochotou byla objednávka vyřízena a samozřejmě cenově dostupné zboží.

• Nej.obchod.

Nejlepší obchod,poradili mi ,byly vstřícní a pomohli mi z problémem.Doporučuji obchod,nebudete litovat.Jsou prostě 1

• Lžou, vše skladem a pak napíšou, že zboží bude skladem u dodavatele za 10 - 14 dní? u všeho? to si dělaj prdel? otevřené lež alá Andrej Babiš :D

• Komunikace a naskladneni zbozi.objednano 17.4 dnes je 31.5 a zbozi na ceste.

Zkouknout stranky a objednat jinde

• cenový přehled
    • nezjistil jsem

ok

• zatím jsem nenašel žádnou výhodu
    • dodací lhůty

Po 16ti dnech objednané zboží jsem nedostal; po odeslání objednávky mně sdělili, že to bude trvat 3 až 7 dní.

Máte špatně napsanou moji objednávku na začátku dotazníku. Objednával jsem položku 1 a 3

co jsem si objednal dorazilo

Reakce obchodu NÁŘADÍ MAKITA

Děkujeme za nákup a těšíme se na případnou další objednávku.

• příznivá cena

Kvaalitní zboží za dobré ceny, jen s přepravcem PPL špatná komunikace, domů zboží vozí jen dopoledne a při přesměrování na manžela do práce přijeli naopak odpol. po pracovní době! Zřejmě si příště budu muset vzít dovolenou?

Reakce obchodu NÁŘADÍ MAKITA

Děkujeme,že jste spokojeni s cenou a kvalitou námi dodávaného zboži. S nasmlouvaným dopravcem jsou naši odběratele spokojeni a věříme,je váš případ je pouze ojedinělým nedostatkem.