jsem nadšená - už hodně dlouho jsem nemluvila s prodejcem, který mi opravdu zkušeně vysvětlil vše o kupovaném zboží. Neomílal dokola popisek z e-shopu jako ostatní zákaznické servisy...

• ochota pracovnice
    • 0

jak jsem napsal zhora

• Zboží opravdu hned skladem, rychlé dodání.

• Bylo mi doporučeno příslušenství, o kterém jsem nevěděl a rád ho dokoupil na místě.

Vstřícný a milý přístup pana prodavače - jako z dob, kdy se nosily klobouky. Je znát zájem o zákazníka. Velice doporučuji!

• kompetentní poradenství

• poprve jsem nakupovala a ok

• rychlost dodání

• příznivé ceny
    • rychlost dodání
    • kvalitní zabalení

• vše ok

Zbozi mi bylo doruceno osobne majitelem z obavy o krehkost soucasti stroje. Rychle jednani, okamzita domluva, vstricnost.
    Lze jen doporucit.

• překvapilo mě doběrečné,že je tak vysoké

Reakce obchodu naradidamal

Zákazník zasláním své objednávky souhlasil s našimi obchodními podmínkami a byl PŘEDEM informován, jaká je výše doběrečného.
    Pokud s ní nesouhlasil, mohl zboží zaplatit předem, vyzvednout osobně ... nebo objednat u jiné firmy.

Ano, v tomto případě náklady na přepravné a doběrečné přesáhly cenu zboží, protože si zákazník objednal JEDNO KOLEČKO BRUSIVA za 66 Kč ... původně jsme se domnívali, že se jedná o žert ...

Ještě k výši doběrečného:
    Jedná se o paušální částku, u které jsme, většinou, stejně ve ztrátě.
    Dovolujeme totiž i platby kartou ... a asi je všeobecně známo, že při platbě kartou se platí provize bance, která je nemalá. Přepravní služby provizi bance samozřejmě přeúčtují odesílateli, tedy nám.
    Na druhou stranu, povolená platba přes terminál je naší službou pro pohodlí a bezpečnost zákazníků i řidičů zásilkových služeb.
    Opravdu se nemusíte ale bát, že na doběrečném ve výši 120 Kč VČETNĚ DPH bychom bohatli...

• příznivé ceny

Autorizovaný prodejce

• Rychlost + pohotovost v jednání a komunikaci

• Rodinný podnik

Výborná komunikace, včasné dodání.

• Vše bylo dodáno velice rychle.

Výborná komunikace-konzultace před zakoupením výrobku.

• rychlé dodání, spolehlivost

• Rychlé doručování