• Extreme dlouhe dodaci terminy

Reakce obchodu Bartoš Nářadí

u výrobku jsme měli uvedeno že je dostupnost na dotaz a ihned jsme Vás informovali o delší dostupnosti. A jelikož jsme Vám nenabídli slevu za čekání, objednávku jste stornoval s tím, že si ho objednáte jinde. Bohužel je v současné době problém s dostupností veškerého zboží a není v našich silách to jakkoliv ovlivnit.

pracovníci Bartoš nářadí s.r.o.

Poslali mi jiné zboží než jsem chtěl

Dobrý den pane Tolmane,
    nemáme od Vás žádnou zprávu o tom, že bychom Vám poslali jiné zboží než jste si objednal. Mohl jste nás kontaktovat a vyřešili bychom danou situaci.

pracovníci NARADIBARTOS.CZ

• Zboží měli na internetovém obchodu označeno jako skladem, skladem ale nebylo. Posléze mi volali, že zboží již nejde sehnat.

• špatná komunikace. Nepřehledné stránky.

Už nikdy zde nebudu nic objednávat.

Reakce obchodu Bartoš Nářadí

děkujeme za hodnocení. Na lepší přehlednosti našeho eshopu pracujeme. Co se týká špatné komunikace, v případě že nevíte přesné označení stroje, je lepší se zastavit na naší prodejně, kde Vám rádi poradíme a předejdeme případným nedorozuměním.

Pracovníci NARADIBARTOS.CZ

Od objednávky a odeslání automatického emailu o potvrzení objednávky, jsem o své objednávce nedostal jakékoliv informace a nic nedorazilo. Objednávku jsem stornoval, zboží si seženu jinde rychleji.

Reakce obchodu Bartoš Nářadí

Dobrý den, velice nás mrzí toto nedorozumění. Snažili jsme se Vás kontaktovat jak telefonicky, tak mailem, že Vámi požadované zboží není dostupné v požadovaném množství. Bohužel se nám nepodařilo se s Vámi spojit. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

• Napsali, že objednané zboží dokáží dodat jen za (výrazně )vyšší cenu

• Obchod od samého počátku vyhrožuje pokutami, umístěním na černou listinu, atp. aniž by k tomu dal kupující jakýkoli důvod.
    • Informace o vyskladnění dorazila až po převzetí zboží od přepravní společnosti.

Toto byl můj první a velmi pravděpodobně poslední nákup u tohoto prodejce. Je mi líto, ale takhle si práci prodejce nepředstavuji.

• Volal a chtěl změnit cenu po objednání, že prý měli chybu v ceníku.

• neznám žádné
    • zatím sem nenašel obchod ktrý by takto nekomunikoval

nedoporučuji .

• dodací lhůty

Dne 15.7. 2014 jsem objednal strunová hlavu na křovinořez, dle stránek bylo zboží skladem. Objednávka byla potvrzena s odesláním zboží do tří pracovních dnů. Zboží dorazilo až 30.7.2014, navíc u zboží byl neúplný návod. V tomto obchodě to byl můj první a zároveň poslední nákup.

dodací doba byla psana 1-3dny je to 14dní a stale se nic nedějě

• špatná komunikace,dodací lhůta inzerovaná 2-3dny skutečnost 5dnů,

nebudu již nic objednávat

klamavá reklama obchodník nebyl schopen dodat zboží za nabízenou cenu

• Dlouhé dodací lhůty

Chceš ušetřit a nespěcháš, tak jdi do toho.

• nabízí zboží skladem které nemá

• neaktuální web stránky
    • prodejce mi nabídl jiný výrobek (typ), ale ve výrazně vyšší cenové relaci proti konkurenci

kdo chce ať zkusí, já jsem neměl štěstí

• Zadne
    • Doba dodani

Hruza

• Bylo napsano doručení do tří pracovních dní a nic