• Nesolidni jednani
  • Vskutku nemístné, ještě nepřišlo zboží a už chcete abych Vás chválil. Trochu divné, že.
    Ing.Radomil Coufal v.r.

Dobrý den pane Coufale,

hodnoticí formulář chodí od Heuréka.cz automaticky, v zájmu objektivnosti nemůžeme s jeho rozesílkou nijak manipulovat.

Co se týče zboží - ještě před obdržením dotazníku jsme se s Vámi telefonicky dohodnuli, že objednaná aku bruska MAKITA není u dodavatele dlouhodobě skladem a nabídli jsme, že Vám dodáme místo brusky s akumulátorem 14,4V brusku výkonnější s aku 18V, a to za stejnou cenu = rozdíl v ceně zadotujeme "z vlastní kapsy". S naším návrhem jste souhlasil a bruska je již na cestě. Mezitím Heuréka.cz automaticky odeslala hodnoticí formulář, ve kterém jste naši snahu vyjít Vám vstříc zcela obrátil proti nám.

Výsledek? Vy dostanete lepší zboží za stejnou cenu a my mínusové body za Vaše hodnocení. Mrzí nás to.

S pozdravem tým

www.naradi-naradi.cz

• široký sortiment
    • strašně dlouhá dodací lhůta, standart je dodání do tří dnů.

obchod má široký sortiment zboží, který mne zaujal. hodnocení mu však kazí až trojnásobná doručovací doba proti konkurenci.. cca9 dní to ponižuje obchod na okraj mého zájmu. Neumím si představit objednání vánočního dárku.. na poslední chvíli, což řada e- shopů zvládá bravurně.

Reakce obchodu nářadí-nářadí.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci.

Zboží bylo objednáno 17.2. cca v 18.15, odesláno 23.2. - tedy 6. den od objednávky. Po obdržení objednávky jsme Vám zasílali potvrzovací e-mail s předpokládaným termínem doručení 9 dní (z Vaší strany bez námitek). Bohužel ve dnech 19.-20.2.2015 probíhala ve skladu inventura (1x ročně), což je samozřejmě náš problém, ale zboží nebylo možné expedovat, proto ono zdržení.

S pozdravem Petra Kupská

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží neodpovídající vyobrazení,nedostatečný popis zboží.

• Naprostá neschopnost dorazilo úplně něco jiného než jsem si objednal a ještě za hrozně dlouhou dobu.

vyhnout se vašemu obchodu.

Dobrý den pane Houžvičko,

s překvapením jsme si přečetli Vaši recenzi. S Vaším hodnocením si dovolujeme nesouhlasit, neboť s Vámi bylo v průběhu celého vyřizování Vaší objednávky komunikováno a ani jednou jste neprojevil byť náznak jakékoliv nevole.

Asi takto:
    - 3.10. ve 20.26 jste si v našem e-shopu objednal sadu kleští KNIPEX
    - 4.10. jsme Vám potvrzovali termín, bohužel sady nebyly rychle dostupné ani u nás, ani ve výrobním závodě KNIPEX
    - navrhli jsme, že kleště dodáme samostatně - přesně ty, které jsou součástí sady = pro nás dražší řešení, navíc jsme poskytli slevu 2% za tuto drobnou komplikaci
    - potvrdil jste, že Vám jde o kleště, nikoliv o karton, ve kterém jsou kleště zabaleny
    - 11.10.2011 - 8. den po objednání Vám odchází zboží, které jste přijal v termínu, který máme v e-shopu uvedený jako dodací

Kolega s Vámi ohledně hodnocení telefonicky hovořil a sám jste uznal, že hodnocení jste dle Vašich slov "trochu přehnal".

Je nám líto, že jste takto ohodnotil naši práci, ale samozřejmě je to Vaše rozhodnutí, vůči kterému jsme si vyhradili právo se alespoň takto ohradit.

Kleště není problém poslat zpět, ale jak jste sám sdělil, vracet je nebudete.

Přeji hezký den, za www.naradi-naradi.cz Petra Kupská

• trošku vyšší cena ve srovnání s nabídkou jiných internetových obchodů. Při nákupu více kusů stejného zboží je rozdíl v ceně docela citelný. Je mi líto, že takto hodnotím, ale ve chvíli kdy zboží ještě nedorazilo a obchodník žádá hodnocení, považuji to za absurdní. Stačilo zboží dodat dříve, mohl jsem být Vaším spokojeným záazníkem a dále u Vás nakupovat.

V případě, že bych věděl že objednané zboží bude expedováno až za 10 dnů, mohl jsem si zboží za nižší cenu objednat jinde, nehledě na to, že stejný produkt se dá koupit za stejnou cenu v kamenném obchodě.
    Mírně zvýšenou cenu bych však snesl, ale termín dodání je pro mne nepřijatelný.

Dobrý den pane Skuhravý,

děkujeme za Vaši recenzi. K Vašim výtkám podotýkám: zboží se snažíme expedovat max. do deseti dnů od data přijetí objednávky, jak je i uvedeno u položek v e-shopu. Pokud objednávka obsahuje více položek, může se stát, že některá z nich není skladem okamžitě k dispozici. K objednávce jsme Vám zaslali potvrzení o termínu dodání, který byl stanoven na 10 dní - o termínu jste tedy byl informován obratem po objednání zboží. Zboží jsme skutečně odeslali 10. den , tj. v pátek 11.3.2011, tzn. dnes v pondělí by mělo dorazit k Vám. Bohužel se nám do toho dostal víkend a 10. den od data objednávky jste obdržel dotazník spokojenosti, který je rozesílán automaticky. Zboží v tu dobu již bylo odesláno na cestě k Vám.

S pozdravem za e-shop www.naradi-naradi.cz Vladimír Jiřišta

• část inzerovaného zboží nebyla k skladem ani v řádu týdnů

Reakce obchodu nářadí-nářadí.cz

Dobrý den, po upřesnění s naším zákazníkem došlo k záměně při hodnocení e-shopů, zákazník hodnotil jiný e-shop, se kterým měl problémy. Zboží z objednávky uskutečněné v e-shopu www.naradi-naradi.cz bylo v pořádku doručeno do pěti dnů od objednání. Za e-shop www.naradi-naradi.cz - Vladimír Jiřišta

• obchod z obýváku
    • komunikace. Ozval se váš pracovník,kterému jsem vysvětlil o co jde, že mi nezáleží na konkrétním výrobku,ale na velikosti a ceně.Slíbil,že vše napraví a zavolá - zatím nic!!!!!!!

neserióznost!!!

Reakce obchodu nářadí-nářadí.cz

Dobrý den, i za Vaši reakci děkujeme.

Prověřovala jsem záležitost s kolegou, který se o Vaši objednávku stará.

Po obdržení objednávky jsme Vás obratem informovali o skladové nedostupnosti vybraného zboží (bohužel toto také souvisí se situací u našich dodavatelů před koncem roku) a dohodli se, že Vám nabídneme náhradu. Kolega vytipoval alternativní výrobky s tím, že se Vás snaží již 4. den po sobě telefonicky kontaktovat, bohužel bezúspěšně. Dnes jste potvrdil, že je to také způsobeno Vaší pracovní vytížeností. Na řešení jste se dle mých informací dohodli, proto věřím, že budete spokojený.

Pro nás je toto zkušenost, že v případě komunikace s našimi zákazníky budeme více využívat nejenom telefonického, ale také písemného kontaktu.

Přeji hezký předčertovský čas, za www.naradi-naradi.cz

Petra Kupská

• široký sortiment
    • dodací lhůta 1 měsíc

třeba budou mít větší štěstí

Reakce obchodu nářadí-nářadí.cz

bohužel se může občas stát, že nám dodavatel posune z nejrůznějších důvodů již potvrzený dodací termín. Rozumím v tomto případě Vaší reakci a bude naší snahou, abychom zboží objednávané našimi zákazníky dodávali v co nejlepších dodacích termínech.

S přátelským pozdravem za www.naradi-naradi.cz Petra Kupská