• Kvalita zakoupeneho zbozi je podprumena,bity nevyderej nic.

Reakce obchodu Nářadí-MAIER.cz

myslím si, že se zde hodnotí obchod a jeho služby. Vy tu hodnotíte zboží, které jste si sám vybral. Očekával jste nejvyšší kvalitu od 31-dílné sady bitů za 139 Kč s DPH. To jednoznačně fungovat nemůže. V nabídce máme sady s vysokou kvalitou, ale vždy tomu odpovídá cena..
    děkuji za reakci
    admin obchodu
    Martin Maier

• neprodá to za cenu na shopu, napíšou že cena je chybná a nabídnou zboží 100 krát dráž.

nikdy více

Reakce obchodu Nářadí-MAIER.cz

opětovně se Vám omlouvám za lidský omyl, který se u Nás stal. Aku šroubováku, který ceníkově stojí 4.190 Kč jsme špatně upravili na několik hodin cenu na 200 Kč!! Což byl jasný nesmysl. Několikrát jsme se Vám omlouvali a vysvětlovali to. Jsme rodinná firma a snažíme se dělat pro zákazníky maximum, ale jsme také jen lidi...
    Někteří pochopí :-) jiní nikoliv :-(
    za Nářadí-MAIER.cz
    Martin Maier ml

• Na storno reagovali zasláním platby obratem zpět na můj účet.
    • Pod stejným modelovým označením jako jiní prodejci dostanete půl zboží.
    • Objednal jsem AKU od Makity, a pod stejným modelovým označením byl v kufru jen jeden akumulátor!!!

Snaží se být na srovnávacích serverech nejlevnější. Pozor však co píší v textu. Stejný model, vybrakovaný kufr!

Důkladně čtěte,ať nenaletíte jako já.

Reakce obchodu Nářadí-MAIER.cz

v obchodě jste si vybral model, který je u nás ke koupi za velice nízkou cenu právě kvůli jednomu aku článku. Na kartě produktu se několikrát opakuje, že jde o verzi s jedním akumulátorem. Je mi líto, že jste si toho vůbec nevšiml a doporučil bych Vám příště si více přečíst o tom, co kupujete.
    Verzi s jedním aku článkem máme v obchodě pro kutily a domkaře, kteří využívají aku vrtačku pouze zřídka a chtějí kvalitu MAKITA.
    Každý si sám může ověřit:

i tak děkuji za hodnocení
    a přeji mnoho úspěchů
    Martin Maier