• Prodávané zboží - sada výkružníků - nikomu nedoporučuji - při práci je zdraví nebezpečná. Výkružníky jsem musel vyhodit.

• Uvádí na skladě 10kusů, ale nemá ani jeden kus.

Katastrofální obchod.

• nekorektní jednání,absolutně nespolehlivý obchod

• +celkem široký sortiment
    • -nepravdivé údaje o stavu zboží (objednávala jsem pouze zboží, které bylo skladem, ale čekací doba víc než 10 dní je moooc)
    • -špatná komunikace (objednávka mi byla na email potvrzena až 3.den po objednání)
    • -opět špatná komunikace (z obchodu info pouze o změně objednávky) - expediční pracovník mi asi 3x či 4x sám!!!!! změnil objednávku (bez jakéhokoliv dotazu či domluvy s nakupujícím=> změna množství ale i položek... kde to jsme?!?!?!?!?!?!!!!!!!!)
    • -pomalé doručení

-za posledních asi 30 nákupů z e-shopů byla toto má nejhorší zkušenost...
    -jako shrnutí asi stačí, si myslím

• Žádne jsem nenašel
    • Zboží je špatně popsáno důležité informace v popisu zboží nejsou.
    • Zakoupil jsem zboží Sada postřikovač + spojky Al 1" - 3/4" * * * špičkové a funkční ruční Zahradní nářadí, Zahradní technika a Zahradní nástroje, určené pro domácí , běžné poloprofesionální i profesionální použití
    • TOYA,VOREL - je známá jako špičková značka nářadí a domovního vybavení určená pro uživatele, kteří si cení vysoké funkčnosti a vynikající užitkovosti za přijatelné ceny. Nářadí, které je produkováno pod značkami VOREL , FLO a LUND je určeno především pro nasazení v malých dílnách,pro drobné poloprofesionální práce a především široké použití nachází v domácnostech a na zahradách. Tyto produkty jsou charakteristické vyváženou rovnováhu ceny a kvality.
    • Bohužel jsou tam rychlospojky 1/2 což není nikde napsané potřeboval jsem 3/4 .Dále i použití rychlospojky 1/2 je pochybné jde použít pouze na hadici 1/2 taková ta se slabou stěnou která se láme ,pokud použijete standartní kvalitnější hadici se silnější stěnou třeba gardena 1/2 stěna cca. 2mm hadice nejde do spojky použít nevejde se tam .Zájímavé je že veškeré informace jsou na obalu zboží bohužel obchod se neobtěžoval opsat nebo vložit reálnou fotku s obalem .

Čast dodávky jsem vyhodil byla mi k ničemu .