• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

nedozvedel jsem se hlucnost, je 97 db, kdybych to vedel tak bych si ten kompresor nikdy nekoupil

Reakce obchodu Naradi-Dolezal.cz

Dobrý den pane Masa, úplně nerozumím Vaší recenzi. Objednávku jste udělal 16.1.2023 a tentýž den byla od nás odeslána. Z Vaší strany neevidujeme žádný dotaz a už vůbec na hlučnost kompresoru. Myslím že recenze nedoporučuji obchod není fér.

• Pravděpodobně jsou stránky falešné. Objednal jsem zboží a zaplatil předem převodem podle zaslaného potvrzení objednávky a po týdenní urgenci jsem stále neobdržel odpověď z uváděné adresy [email protected]. Na uváděné adrese není firma evidována.

Doporučuji nenakupovat.

Reakce obchodu Naradi-Dolezal.cz

Musíme se ohradit proti této recenzi. Z největší pravděpodobností nepatří k našemu e-shopu. Pan Pavliska zboží objednal 24.8. a po úhradě bylo čerpadlo EINHELL odesláno. 10.9 DORUČENO

Objednala jsem nůž k sekačce, bylo napsáno že je skladem. Dodnes nic nepřišlo, nikdo nekomunikuje, tak nevím jestli mají dovolenou, nebo jsou nemocný, nebo všichni umřeli.

• Zboží bylo vedeno jako skladem, přesto mi byla zásilka stornována pro dlouhodobou nedostupnost.

• Objednávka mi byla potvrzena , po čtyřech dnech na můj dotaz mi bylo řečeno , že bude zboží následující den odesláno. Druhý den mi bylo oznámeno, že zboží není dlouhodobě na skladě. Objednávku jsem zrušil.

Reakce obchodu Naradi-Dolezal.cz

musím se ohradit k Vaší recenzi. Druhý den po objednání jsme s Vámi komunikovali že jste si objednal sekačku kterou nemáme na našem skladě a že bohužel jí již nemá ani dodavatel. Jako alternativu jsme Vám nabídli stejnou sekačku, ale předchozí model, který se liší pouze jinými plasty. Po 4 dnech jste nám dal vědět že sekačku nechcete a proto objednávku rušíte. Dokonce jme Vám nabízeli mnohem kvalitnější sekačku za stejné peníze a to jste se slovy že se Vám nelíbí odmítl.

nulová komunikace emailem,telefonická komunikace ve formě "zavolejte si příště"

Vážený pane Hůževko,
    objednal jste si USB adaptér na baterie Einhell, který v době objednání nebyl skladem ani u dovozce Einhell ČR. Obratem jsme spolu telefonovali a dohodli jsme se že se vám ho pokusím sehnat. Cca po týdnu jsem Vám telefonoval že jsem ho sehnal, ale že musíme počkat až nám ho doveze obchodní zástupce a vy jste s tím souhlasil. 10.4. jsme vám adaptér odeslali. Omlouvám se za zpoždění, ale se vším jste byl obeznámen a souhlasil s tím.

• absolutně neodpovídají na e-maily
    • dodací adresu ignorovali, zboží zaslali na fakturační a ještě spletli číslo popisné
    • u objednávaného zboží měli špatně uvedené parametry, které neodpovídají skutečnosti

Reakce obchodu Naradi-Dolezal.cz

proti Vaší recenzi se musíme ohradit. Nevím na jaké e-maily neodpovídáme. Žádné jsme od Vás neobdrželi. Co se týče dodací adresy za to se omlouváme. U zboží jsou udané parametry dle výrobce. absolutně nevím které nesedí.

• to opravdu nevím
    • totální lhostejnost k zákazníkovi

Bohužel jsem zaplatil předem. U zboží, které jsem objednal, bylo i týden po mém objednání psáno, že je skladem, avšak ani po 20 dnech mi nebylo doručeno. Po mém opakovaném upozornění e-mailem a telefonem mi byly až po 25 dnech vráceny peníze, bez jakékoli komunikace ze strany prodávajícího. Po dlouholetých zkušenostech s nákupy po internetu jsem se s takovým neochotným přístupem dosud nesetkal.
    Tento obchod opravdu nedoporučuji.

Reakce obchodu Naradi-Dolezal.cz

Dobrý den pane Gryč, V době objednání bylo u zboží psáno skladem u dodavatele. Pokud vím tak jsem s Vámi telefonoval min. 3x a pokaždé jste mi řekl že si na sadu bitů počkáte. Peníze Vám byli vráceny obratem po tom co jste se objednávku rozhodl Stornovat. Proto nechápu proč takováto reakce. Vše mohu doložit nahranými hovory.

Koupil jsem motorovou pilu. Po rozbalení jsem zjistil, že chybí příslušenství a to nádoba (měrka) na míchání benzínu s olejem. Ihned jsem napsal do obchodu a požádal o doručení chybějícího příslušenství. Obchod mi neodpověděl. Ještě dvakrát jsem obchod e-mailem žádal o doručení, ale vždy nereagoval a nádobu mi neposlal. Tím, že jsem si koupil v jiném obchodě chybějící příslušenství jsem nezchudl, panu Doležalovi to jak vidno pomohlo.

Trubky od vysavače byly poničene. A krabice byla v poradku.

Reakce obchodu Naradi-Dolezal.cz

Vážený zákazníku, proti vaší recenzi se musíme ohradit. Zboží jste obdržel do dvou dnů a do dnešního dne jste se nám neozval s problémem poškozených trubek. Což je divné. Já osobně když si něco objednám za cenu 5000,- tak to chci mít v pořádku. Pro to vaší recenzi nerozumím.

• Neaktuální nabídka zboží.

Pokud má e-shop na stránkách něco skladem, pak by to opravdu měl alespoň prodávat.

Reakce obchodu Naradi-Dolezal.cz

Dobrý den pane Jirso, u vámi objednaného produktu nebylo uvedeno že je skladem, ale že je dostupný obvykle do 2dnů. Bohužel výrobce danou svářečku nahradil novým modelem, který jsme vám nabídli, ale tento jste nechtěl.

• Hodně špatá komunikace
    • zasláno jiné zboží bez předešlého schválení

Nedoporučiji nakupovat
    nekomunikují, až na několikátou urgenci a nakonec ještě dělají, že Vám davají velké ústupky, když v začátku nekomunikovali (např. vrácení zboží do 14 dní, když 3 týdny neodpověděli na email)

Dobrý den paní Jordánová,
    opravdu nechápu vaší reakci. Zboží jste objednala 16.12. a 18.12 bylo zboží odesláno dle vaší objednávky. Klidně mohu doložit. Navíc jste nás žádala o dodání do vánoc a to jsme splnily. Budu velice rád za Vaší odpověď. S pozdravem Doležal

Historie změn stavu objednávky

Úterý 16. prosinec 2014 10:44:05
    Objednávka se vyřizuje + Automatické emaily

Čtvrtek 18. prosinec 2014 13:39:24
    Objednávka vyřízená + Automatické emaily

• nabízi zboží které potom není schopen dodat

nekomentuji

Dobrý den pane Garguláku,
    proti vaší recenzi se musím ohradit. Druhý den po vaší objednávce jsem vám posílal email z alternativním zbožím. Na tento email jste mi odpověděl že mám objednávku stornovat a to jsem také udělal. Za to že se zboží vyprodalo ten den a nemá ho ani dodavatel opravdu nemůžu.

• Zadne
    • Dodaci lhuta a komunikace se zakaznikem, sledovani stavu objednavky.

Dodaci lhuta, komunikace se zakaznikem a sledovani stavu objednavky je spatne.

Dobrý den pane Feifar,
    za delší dodací dobu se omlouvám, ale od začátku jsem s vámi komunikoval telefonicky a vy jste věděl že jste si objednal zboží které již nebylo skladem. Já jsem Vám slíbil že vám ho seženu, ale nebude to hned a vy jste souhlasil. Produkt jsem Vám po týdnu sehnal a odeslal. Tak nechápu vaší recenzi, ale je to vaše volba.

• Jedná se o klasický " garážový" prodej se všemi rysy co tento druh obchodování, i když prodejce má údajně kamennou prodejnu.

Lze použít pouze v případě osobního odběru. Prestože na webu je "zboží skladem" a peníze obchodník obdržel, není dosud odesláno.

Reakce obchodu Naradi-Dolezal.cz

Dobrý den pane Diviš, dle naší domluvy bude zboží odesláno tento týden. Navíc u zboží je napsáno že je skladem u dodavatele a ne u nás. Telefonovali jsme spolu a proto nerozumím Vaší reakci.