• Zboží přišlo vadné, reklamace vyřízena, ale po údajné opravě opětovně nefunkční.

Teprve po týdnu od objednání volal řidič z místa , že neví komu má osobně předat

• jiný nůž

Reakce obchodu AMAT nářadí

objednal jste si u nás nůž k sekačce dle objednávkového čísla. Tento nůž Vám byl správně zaslán. Nikde v poznámce nebylo uvedeno ke které sekačce nůž potřebujete a nikdo z nás nemůže vědět jakou sekačku vlastníte. Po uvedení recenze jsem Vám volala abychom situaci vyřešili (např. výměna nože za správný dle typu sekačky). Bylo domluveno, že mi napíšete typ sekačky a rok výroby - doposud od Vás žádnou zprávu nemám.
    Z našeho pohledu byl nůž zaslaný správně a vzhledem k tomu, že jste dosud nereagoval, nemůžeme pro Vás nic dalšího udělat.

Amat nářadí, zahradní technika

• Chybejici cast dodavky s oduvodnenim, ze pracovnik si nevsiml pri baleni. Obchod nenabidl, doposlani chybejici casti nebo financni kompenzaci.
    • Cast dodavky jsem obdrzel uplne neco jineho nez jsem objednal. S oduvodnenim, ze pokud se mi to nelibi, tak to muzu na sve naklady vratit. Opravdu prozakaznicky pristup

Pokud vam nevadi, ze jste za neco zaplatili a cast vam neni dodana a z casti jste dostali neco jineho a nejste tak pünktlich, tak nakoupit u tohoto prodejce vam bude vyhovovat.

Výrobek není kompletní, je k němu nutno dokoupit akumulátor a chybí na to upozornění. Pokud si toho nevsimnete, tak vám výrobek k ničemu neni

Reakce obchodu AMAT nářadí

zakoupil jste u nás kompresor Hecht 2090, který je součástí accu programu 1278.
    Odkaz zde: https://www.naradi-amat.com/produkt/hecht-2090-aku-kompresor/?produktId=10480
    V detailu produktu je TUČNĚ vyznačeno, že baterie a zdroj NEJSOU součástí produktu. Také na obrázku produktu je patrné, že baterie je pouze naznačena. Bohužel nemůžeme za to, že zákazník, který toto zboží kupuje si tohoto nevšimne a jistě chápete, že už vůbec nemůžeme tušit, že kompresor nedokupujete k accu programu, ale jako samostatný kus.
    Nabídla jsem Vám jak telefonicky, tak následně i písemně 3 možnosti řešení, včetně možnosti zaslat Vám zdroj i nabíječku bez placení dopravy. Vaše reakce byla děkuji za informaci a následně tato recenze.
    Amat nářadí, Jablonec nad Nisou

• Na, e schop neměli aktuální nabídku
    • Pro objednávce,kde měli mít zboží skladem se za dva dny ukázalo že zboží nemají ☹️

Reakce obchodu AMAT nářadí

Na e-shopu jsme měli uvedenou dostupnost do 7dnů a ano, tato informace nebyla aktuální, jelikož zboží bylo u dodavatele vyprodané, což jsem zjistila po pořízení Vaší objednávky. V e-mailu jsem se Vám omluvila za neaktuální nabídku a tímto se Vám za ní omlouvám ještě jednou. Nové zboží objednáváme pravidelně, avšak situace s dostupností produktů se rychle mění a toto jsme bohužel nestačili zachytit.
    Omlouvám se za komplikace
    Renata Mrskošová, Amat nářadí, Jablonec nad Nisou

Mají v tom asi bordel, po týdnu mi poslali mail, že objednávku stornovali, protože nabízené zboží nemají. A deset dnů na to se ptají, jak se mi to líbilo!

sekačka přišla nekompletní , po nasekání jednoho koše trávy přestala fungovat. problém s vrácením zboží.

Nepodarilo se provest platbu kartou, na email dotaz nikdo nereaguje.

• Přestože zboží bylo inzerované jako nové, jednalo se zřejmě o nějaký výstavní kus, tudíž zboží použité.
    • Zboží nebylo originálně zabalené.
    • Objednaný přístroj nebyl funkční a museli jsme s ním jet do autorizovaného servisu Hecht.

Reakce obchodu AMAT nářadí

ráda bych upřesnila, že jste u nás 7.8.2018 přes e-shop zakoupil sněhovou frézu, kterou jsme Vám odesílali do Brna. Stroj byl nový a nebyl vystavený, odeslán na paletě vzhledem k rozměru a hmotnosti.
    Benzínové stroje patří obecně k ne úplně jednoduchým zařízením ke zprovoznění. Proto je potřeba před použitím stroj doplnit provozními kapalinami a seřídit. Pokud je stroj zakoupen přes e-shop, je předpoklad, že zákazník si stroj seřídí sám, případně se obrátí na odborný servis. Jak píšete, taktéž Vy jste využil autorizovaného servisu Hecht a jsem si jistá, že Vám bez problému vyhověli. Naše prodejna - jakožto autorizovaný partner Hecht - také provádí servisní práce u strojů v záruční lhůtě zakoupené v jiných e-shopech.
    Velice mě mrzí, že o problémech se strojem píšete zde v recenzi po půl roce od zakoupení a nás jste vůbec nekontaktoval abychom Vám s řešením problému pomohli.

Omlouvám se za komplikace.
    AMAT Jablonec nad Nisou

• Uvedené parametry nejsou přesné

Měl jsem celkem specifické požadavky ohledně výběru konzole, a rozměry uvedené na webu neodpovídájí skutečnosti. Na webu rozměry 12.5 x 17.5 ale v reálu 14x17 takže víc jak cm by přesahoval. Nedoporučuji.

Reakce obchodu AMAT nářadí

je mi moc líto, že jste nebyl s nákupem spokojen. Rozměry uvedené na webu a v reálu opravdu odpovídají skutečnosti, jak píšete. Bohužel se v tomto spoléháme na katalogy dodavatelů, ze kterých data opisujeme. Není v našich silách překontrolovat a přeměřit rozměry všech nabízených konzolí. Píšete, že jste měl specifické požadavky ohledně výběru konzole..... škoda, že jste tuto skutečnost neuvedl např. do poznámky, rádi bychom Vám konzoli před odesláním přeměřili a mohli se domluvit telefonicky, abychom předešli Vašemu zklamání.

Omlouvám se za komplikace.
    AMAT Jablonec nad Nisou

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží bylo doručeno jiné, než bylo na obrázku v eshopu. Na obrázku celkem fajn světlo, ale doručeno bylo Polské rozpadající shit. U produktu není napsán, že je obrázek jen ilustrativní. Další překvapení bylo, že došlo poničené. Oprava však stála stejně jako poštovné zpět, tak jsem to neřešil.

Reakce obchodu AMAT nářadí

4.10.2017 v 19:53 hod jste u nás objednal 2x halogenovou lampu na stojanu pod označením Lobster 101179 (jedná se o značení dodavatele). Zásilka Vám byla dodána 6.10.2017.
    V popisu zboží je uvedeno další označení Ecolite R6502. Rozhodně jsme Vám nedodali jiné zboží, než je nabízené na našich stránkách. Obrázek na e-shopu odpovídá přesnému zobrazení na originální krabici, ve které jste zboží obdržel. Fyzicky je zboží téměř totožné - s výjimkou modrých halogenových zářivek, které jsou součástí výrobku a na fotografii nejsou patrné.
    Zboží jste objednával přes e-shop, podle popisu a obrázku. Je samozřejmě možné, že skutečnost neodpovídá Vašim představám, jelikož obrázek neukazuje skutečnou velikost a další detaily, zboží se Vám prostě nelíbí nebo nesplňuje Vaše požadavky... I pro tento důvod existuje tzv. zákonná 14.denní lhůta pro odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu s možností vrácení peněz za nákup.
    Na originální krabici halogenové lampy je uvedeno Made in P.R.C. (tedy Čína), nikoliv Polsko, jak píšete..
    Píšete, že zboží došlo poškozené - bohužel, toto se může stát i přes označení zásilky jako "křehké". Jen mě velice mrzí, že se o této skutečnosti dozvídám až z Vaší recenze a s měsíčním odstupem. V případě Vaší informace o poškozeném zboží, jsme tuto situaci mohli vyřešit - jistě k Vaší spokojenosti. Takto jste nám nedal vůbec šanci.
    Za tým prodejny AMAT
    www.naradi-amat.com

Nikdo se mnou nekomunikoval

Zboží jsem objednal na adresu do Prahy, ale přišlo o 250 km dál na druhou stranu republiky.

Reakce obchodu AMAT nářadí

podle objednávky jste požadoval dodání zásilky na PPL ParcelShop do Prahy. V systému dopravce byla zásilka na Vámi požadovaný ParcelShop připravena a odeslána. Detail pořízení zásilky jsem Vám již zaslala do e-mailu. Bohužel dopravce dodal zásilku na jiný ParcelShop, což jsme nemohli nijak ovlivnit. Nemůžeme zodpovídat za plnění služby třetí strany. Chyba se tedy nestala u nás, ale u dopravce.
    Velice se tímto omlouvám za komplikace spojené s dodáním zásilky.
    AMAT nářadí,zahradní technika
    Jablonec nad Nisou

Kvalita nakoupených konzol byla otřesná, naprosto nevyhovující - zcela křivé
    Z hlediska poštovného se však nevyplatí vracet zpět
    Kvalita jiného zboží je možná dobrá, ale já už to nezjistím, do obchodu se nevrátím
    JK

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

na obchod nemám připomínky ale na výrobce svěráku. čelisti svěráku na jedné straně nedoléhají o 2mm. Sklenář

Dobrý den, pane Sklenáři,
    velice Vám děkuji za hodnocení 100% . Mrzí mě, že měl svěrák výrobní vadu, která nebyla zjištěna před odesláním. Možnosti řešení této komplikace jsme Vám zaslala do e-mailu a budu moc ráda, pokud některou z nich využijete.
    AMAT nářadí, zahradní technika

Postovni schranka byla lehce poskozena. Na funkci to nema vliv a poskozeni nelze videt po nainstalovani. Nicmene bych cekal ze neco takove prodejce neposle.

Reakce obchodu AMAT nářadí

poštovní schránka, byla naším zaměstnancem při odbavení velice pečlivě zkontrolována a prohlédnuta. Schránka byla originálně zatavená v igelitové folii a také měla originální kartonovou krabici. Celý záznam z odbavení zásilky máme uložen a je kdykoliv k dispozici.

Po napsání Vaší recenze, jsme Vás kontaktovali, aby jste nám sdělil o jaké poškození se jedná. Zde Vaše odpověď:

Dobry den,
    posilam slibene fotky. Schranka nebyla pozkozena dopravou, ale pravdepodobne vadna od vyroby. Baleni ( krabice vyrobku) nebylo poskozeno. Reklamaci jsem neresil, protoze to na funci nema vliv a chyba po instalaci na zed nejde videt. Pokud bych vyrobek reklamoval, tak by to zabralo min 1.5hod. pracovniho casu a to mi nikdo nezaplati. Nicmene hodnoceni jsem dal podle reality jak schranka vypada. Zbozi asi nebylo zkontrolovano pred odeslanim.

Výrobní vadu samozřejmě nevylučuji, ale pokud o ní nevíme a dozvíme se o ní až z Vaší recenze, nemůžeme jí řešit. Rozhodně si stojím za tím, že náš zaměstnanec schránku řádně zkontroloval a žádnou vadu, okem viditelnou, nevykazovala.
    Velice mě mrzí, že jste nám nedal možnost s Vámi řešit problém ještě před zveřejněním Vaší recenze.

Za celý tým prodejny AMAT
    Renata Mrskošová

• Dodávka příslušenství na sebe nepasovala, závit byl naražen,při telefonické reklamaci mi bylo řečeno že tlakové nádoby budou tak za 3 měsíce.

Už nikdy.