• nekomunikace
    • zboží je poškozeno

Objednávka nebyla doručena kompletní, pouze přišla informace, že nemají požadované množství, aniž by nabídli jiný produkt.
    žebřík za 5000,- je poškozený a na email nikdo nereaguje.
    Pokud bude obchodník věc dodatečně řešit, jsem ochotna hodnocení smazat. Jsem na telefonu nepřetržitě.

Bylo mi posláno úplně jiné zboží.Po reklamaci mi opět poslali špatné zboží tak doufám ,že na podruhé to bude vpořádku.

Reakce obchodu NAŘADÍ-ALDO

Zboží bylo vždy zasláno správně. Topora k sekero-motyce byli k námi nabízeným sekoro-motykám !! Nesouhlasíme s touto negativní recenzí. Team Aldo s.r.o.

• ?
    • nedodá přesný typ zboží, které inzeruje na e-shopu

Nakupovali jsme v obchodě zboží, které je inzerováno na stránkách obchodu. Konkrétně jsme měli zájem o maltovníky od společnosti GRIPLINE, které máme vyzkoušené a víme, že vydrží! Proto jsme objednávali přesně tento typ kalfsů, přesto jsme obrdželi výrobky jiného výrobce s jiným provedením zpevňujícího horního okraje a úchytů! Po této zkušenosti již nebudeme v obchodě nakupovat. Provádět obstrukce s výměnou a vracením zboží je pro nás ekonomicky nevýhodné.

• Objednal jsem dle nabídky plastové sudy 220l barva zelená, dodány bílé s modrozeleným víkem.

• NAPROSTO BEZ INFORMACE O STAVU OBĚDNÁVKY

• Zboží skladem odesláno až 3 pracovní den
    • Zabaleno do folie a jen částečně, takže dorazilo podřené.

Reakce obchodu NAŘADÍ-ALDO

Objednávky se vyřizují postupně, V obchodních podmínkách je uvedeno, že termín expedice je 2-4 pracovní dny !! Pokud jste obdržel zboží, které bylo poškozeno , měl jste nás ihned informovat na reklamační e-mail a ihned by se celá záležitost začala řešit. To se do dnešního dne nestalo.Team Aldo s.r.o.