• Rychlost jednání , ochota pomoci s objednávkou

Ochota pomoci s objednávkou , rychlost dodání

Reakce obchodu nanoSPACE

Děkujeme za doporučení a ocenění našich služeb:-).

• milý, vstřícný.
    • spolupráce s kurýrem jejichž služby jsou neakceptovatelné

Nanospace využívá služeb GLS, kurýrské společnosti, která nebyla schopná mi balík přivézt ani nezprostředkovala způsob, jak bych si ho mohla vyzvednout. I přes četné emaily a pokusy domluvit se s nimi telefonicky nemám odpověď na to proč je můj balík již několik dní tady blízko, a já se k němu nemohu dostat. Objednávku budu rušit kvůli nedoručení a kvůli naprosto neakceptovatelných, vlastně neexistujících služeb GLS tady.

Reakce obchodu nanoSPACE

Moc nás mrzí komplikace s kurýrní službou, ale to bohužel nedokážeme ovlivnit:-(. Nejlepší je, pokud je možnost, vybírat si dopravce, se kterým ve své lokalitě máte dobré zkušenosti. Dívala jsem se, že balíček byl nakonec doručen, tak snad jste s produkty spokojená:-).

• velmi vstřícná komunikace
    • rychlé a bezproblémové dodání objednávky

Reakce obchodu nanoSPACE

Děkujeme za doporučení a hodnocení komunikace a dodání objednávky. Těší nás to:-).