Od objednávky žádná komunikace a zboží doposud nedorazilo což je více jak týden:-( Bylo psáno skladem!

• Bohužel jsem peníze převedla na účet prodávajícího dopředu, zatím nemám ani roušky ani peníze,telefon nikdo nebere,na mail nikdo nereaguje.
    • Zatím nepřišlo potvrzení objednávky
  • Zboží dosud nedošlo

• Dorazilo jiné zboží než jsem si objednala (jiná barva a není rozdíl mezi dámskou a pánskou rouškou, ačkoliv nabídka obchodu to rozlišuje)
    • Cena zboží
    • Jako způsob dopravy lze vybrat pouze jednoho dopravce (který není zrovna levný), osobně vyzvednout nelze
    • Obchod zboží odeslal až po mé urgenci (platila jsem předem převodem na účet)

Roušky dorazily v jine barvě než jsem si objednala. Navíc není žadný rozdíl mezi dámskou a pánskou rouškou, i přesto že obchod nabízí každou zvlášť (což zákazníkovi naopak klamavě evokuje, že mezi nimi rozdíl je - např. velikost, střih). Nebo - pokud rozdíl je - tak mi obchod doručil obě stejné. Platbu jsem uhradila předem převodem na účet tentýž den, kdy jsem uzavřela objednávku. Od obchodu však dlouho nepřišla žádná informace o odeslání objednávky, objednávku odeslali až po mé urgenci. Další negarivum: jako způsob dopravy lze vybrat pouze jednoho dopravce, osobně vyzvednout nelze. Po těchto zkušenostech bych si u obchodu už znovu nic neobjednala.

i přes menší zdržení .spokojenost

vše bylo v naprostém pořádku

• Rychlost a spolehlivost s jednou výjimkou. Místo černé dodána hnědá rouška.