• Problém!!!!! Zboží bylo zaplaceno před 8 dny a dosud nebylo doručeno. Automat sice pošle potvrzení objednávky i s fakturou a informací, že je zboží připraveno k expedici, ale ve skutečnosti se nic neděje! Nedovoláte se, je pouze hlasová schránka, na emaily vám nikdo neodpoví, na FB je sice profil, ale bez aktivity, na zprávu do Messengeru nikdo neodpoví…co s tím?

NEDOPORUČUJI!!!!

Koupil jsem bederní pás, stejný mi doporučil přítel.
    Heuréka psala, že tento typ již žádný e-shop nenabízí. Toto a skutečnost, že obchod neuváděl délku pásu, mělo být pro mne varováním!
    Domníval jsem se, že délka zajištěna suchým zipem, bude univerzální pro běžné velikosti. Nechal jsem se napálit, byl to jistě výprodej těch nejmenších neprodaných rozměrů.
    Chtěl jsem pás vrátit a reklamovat. Po shlédnutí reklamačního řádu, jsem to zavrhl a požádal manželku, která pás prodloužila o cca 10cm a nemusel jsem reklamační řád studovat.

Objednané zboží zatím nedorazilo. Na dotaz e-mailem nikdo neodpověděl. V den objednávky a platby přišla zpráva, že je zboží zaplacené, zabalené a bude předáno dopravci. Zatím se tak nestalo.

• Fakturu za objednané zboží vystaví okamžitě

Po úhradě faktury obchod dělá mrtvého brouka a ani se neobtěžuje se zasláním zprávy, kdy bude zboží doručeno, bude.li vůbec.

Velikost XL není dostatečně velká. Větší velikost nebyla k dispozici.

• Zboží bylo zaplaceno 17.4. a dosud nám nikdo nesdělil, kdy zaplacená zásilka dorazí.

Podle recenzí se jedna o férový obchod, ale já čekám již více jak 14 dní na objednanou lampu a na můj dotaz nikdo nereagoval.

• Ignorace zákazníků
    • Nekomunikace
    • Podvod

3.3.2024 objednány antigenní testy za necelých 8000Kč do ordinace. Zaplaceno převodem. Dodnes nemáme testy, nikdo z obchodu nekomunikuje, telefon nikdo nebere, resp. po pár vyzváněcích tónech je tón jako kdyby to někdo típnul. Nikdo nereaguje na e-mail.
    Nevím, jak dál. Vše je zaplaceno. Vnimam6to jako podvodný web! Pokud do konce března nebude reakce, hlásím ČOI a PČR.

• Nedovedu dokoncit objednavku - oznacenim vydejny a zpusobem dopravy. Bohuzel mi to nejde, nedovedu to... myslim, ze pro starsi lidi, nezbehle v technickych zalezitostech, to je trochu slozite. Vraci se mi uz oznacene - zpet dokola. A tak si tento zpusob nakupu musim odrici a vyuzivat spis "kamenne obchody". Proste stari - 78 roku. D.P.

Vyhodou nakupu pres internet je mladi a schopnost se ucit a naucit praci s timto zpusobem nakupu ( technicke osvojeni prace s internetem ).
    D.P.

Objednaný přístroj na čištění brýlí byl za akční, tj. výhodnou cenu, a dobře funguje. Co víc si přát.

U zboží bylo uvedeno, že je vše skladem a dodání za dva dny. Po objednávce mi do 10 minut oznámili, že zboží je již připraveno k expedici a uplynul týden a zboží zatím nedorazilo.

Na mini mixer jsem dlouho čekal, byl předem zaplacený převodem z účtu a přesto byla po mně požadována neuhrazená platba. Mixer nefunguje a budu ho posílat zpět dodavateli.

zboží přišlo v pořádku,ještě nevyzkoušeno

• Je 8.2.A zatím se mi neozvali
    • Nemám ani antigenni testy ani lékařske kleštičky!!!!!!!!!

Žádná komunikace!!!!!!!

• Byl jsem spokojen, jednání i doručení bylo rychlé.

Zatím brzo na hodnocení, ale ani za týden zatím nebyli schopni objednávku připravit a zaslat, i když inzerovali, že je zboží na skladě.

nevýhoda - nebyl nabídnut nákup powerbanky spolu s produktem, který ji vyžaduje

Za šest dní od objednávky zboží stále nemám na dnešní dobu to je dost

• rychlé dodání zboží

• Příznivé ceny