• Cena, doprava, předání zbozi

Koupeno za velmi výhodnou cenu, nakonec zjištěno, že v předprodeji, ale i přesto za tuto cenu výhodná koupě, doprava a předání super

• Výhodu neznám
    • Nabízí i co nemají

Hrůza! V listopadu objednán traktůrek Vari RL84H (v externím skladu). Naštěstí po přečtení recenzí dobírka.Za týden telefon z Namiru,abych zaplatil předem,to jsem odmítl. Smlouvání, že aspoň půlku.Na mojí námitku že traktůrek nemají a chci zrušit objednávku,, máme v externím skladu ještě se vám ozveme ".Nikdo se už neozval.
    Všechny traktory byly v akci=zaplatíte a pak si buď doplatíte ,nebo ste poskytli bezúročnou půjčku.
    Koupil jsem na jaře jinde a už sekám.

• Hrůza, hrůza, hrůza

Něco objednáte na dobírku a obchod to po pár dnech stornuje s nějakou výmluvou.
    Takže dávejte bacha ❕
    Nic bych jim dopředu neplatil.
    Můj názor je, že sbali prachy a zboží stejně neodešlou.

Dobrá komunikace s obchodem a dobrá cena za zboží.

• Namir je proti konkurenci o dost levnější.
    • Spolupráce obchodu s velice nespolehlivou přepravní společností Geis.
    • Nemůžu hodnotit obchod, zboží stále nedorazilo

Obchod Namir vyexpedoval podle mého mínění dodávku v pořádku, ale přepravní společnost Geis zásadně NEDOPORUČUJI!!!! Dodávka již pátý den leží na jejich překladišti v Prostějově a podle zdělení oprátorky je potřeba na zboží vážící 150 kg auto se dvěma řidiči z důvodu manipulace. Jiná přepravní společnost mi přitom s jedním řidičem doručila zásilku o váze 800 kg bez problémů. Společnos Geis jsem jako dopravce použil naposledy.

Reakce obchodu Namir.cz

Tak to se za dopravu moc omlouvám za to nemůže naše firma . Jedná se vždy o jednotlivce v jednotlivém kraji. Společností Geis zasíláme již 5 let a problémů je minimum.

• Vše proběhlo bez problémů.

Doporučuji všem. Ochota při jednání i profesionální montáž kamen Aduro Hybrid H1.

• bez problémů, vše O.K.

objednávku jsem měnil tak čekám kdy zboží přijde

• Problémy s termínem začátku vyhlašením akce.

Pestrý sortiment
    Nestíhají termíny.

• Vstřícné jednání
    • Dovoz a instalace zboží
    • Kvalitní technická podpora

Obchod Namir.cz mohu zejména pro vstřícné jednání, možnost dovozu a odborné instalace naprosto doporučit!

Skvělý přístup zaměstnanců firmy od rady při výběru kamen až po montáž u vás doma. Doporučuji

Pan majitel se bude asi snažit situaci popsat jinak, jak už se stalo u jiných zákazníků, ale následující je bohužel pravda.

Kamna jsme objednali na eshopu Namiru (v něděli )za určitou cenu, objednávka (v pondělí) potvrzena, ale následně nám je chtěli dodat o cca 20% vyšší částku (mám zdokumentováno objednávku a zálohovou fakturou ze středy). Bylo tam více otazníků v celém procesu nákupu, ale toto samozřejmě stačilo na zrušení objednávky z naší strany.

Nemám ve zvyku hodnotit obchody, nebo jim nějak na webu škodit, ale jen díky recenzím ostatních zákazníků s podobnou zkušeností jsme z toho včas utekli.

Od Namir máme doma zahradní techniku cca za 100k, chodili jsem tam rádi, ale pravděpodobně se během let něco změnilo.

Já bych raději nakoupil jinde, prodejců Nordica je v CZ více.

Reakce obchodu Namir.cz

Má omluva koupil jste kamna ve slevě (vystavené zboží) Chyba je na mých pracovnících. Nevšimly si ,že máte oficielní slevu z našich vystavených kusů kamen. Za to se vám osobně omlouvám. Je to naše chyba a samozřejmě vám kamna za tuto cenu můžeme dodat.
    Škoda ,že jste mě nekontaktoval,jelikož jsme obchod udělaly spolu. V současné době výrobci zdražují a někdy se v této situaci orientovat je nadlidský výkon.
    Do 15.7. máme dovolenou ,ale po té vás budeme kontaktovat. Jako bonus od nás obdržíte kouřovinu zdarma.
    Ještě jednou se omlouvám.
    S pozdravem Jaromír David

• Široký sortiment
    • Znalost prodejce výrobku
    • Rychlé dodání až domů
    • Kvalitní výrobky

Moc děkujeme za pochvalu. Jaromír David Namir.cz

Vstřícný přístup. Dobrá komunikace.

Reakce obchodu Namir.cz

Děkuji za recenzi ať vám kamna slouží dlouhá léta.

Dobrá cena.

Reakce obchodu Namir.cz

Moc děkujeme za recenzi to potěší ať vám zboží slouží dlouhá léta.
    Jaromír David

Vše proběhlo tak jak bylo domluveno. Zboží bylo připraveno k použití. S naložením pomohl pracovník prodejny. Žádný problém

Reakce obchodu Namir.cz

Děkujeme za krásnou recenzi . Moc nám toto pomáhá a budeme rádi ,když i ostatní si najdou chvilku na recenzi.
    Jaromír David

Míchačka může být třeba kvalitní ale horší je ten fakt,že jsem si žádnou neobjednal.

• Rychlé dodání, zboží dorazilo v originálním obalu.
    • Nebyl dodán český návod ani informace o prodloužené záruce. Dopravní společnosti bylo možné zaplatit pouze v hotovosti, na což jsem byl naštěstí s předstihem upozorněn.