Příjemně jednání a vše profesiesionální

Pan majitel se bude asi snažit situaci popsat jinak, jak už se stalo u jiných zákazníků, ale následující je bohužel pravda.

Kamna jsme objednali na eshopu Namiru (v něděli )za určitou cenu, objednávka (v pondělí) potvrzena, ale následně nám je chtěli dodat o cca 20% vyšší částku (mám zdokumentováno objednávku a zálohovou fakturou ze středy). Bylo tam více otazníků v celém procesu nákupu, ale toto samozřejmě stačilo na zrušení objednávky z naší strany.

Nemám ve zvyku hodnotit obchody, nebo jim nějak na webu škodit, ale jen díky recenzím ostatních zákazníků s podobnou zkušeností jsme z toho včas utekli.

Od Namir máme doma zahradní techniku cca za 100k, chodili jsem tam rádi, ale pravděpodobně se během let něco změnilo.

Já bych raději nakoupil jinde, prodejců Nordica je v CZ více.

Reakce obchodu Namir.cz

Má omluva koupil jste kamna ve slevě (vystavené zboží) Chyba je na mých pracovnících. Nevšimly si ,že máte oficielní slevu z našich vystavených kusů kamen. Za to se vám osobně omlouvám. Je to naše chyba a samozřejmě vám kamna za tuto cenu můžeme dodat.
    Škoda ,že jste mě nekontaktoval,jelikož jsme obchod udělaly spolu. V současné době výrobci zdražují a někdy se v této situaci orientovat je nadlidský výkon.
    Do 15.7. máme dovolenou ,ale po té vás budeme kontaktovat. Jako bonus od nás obdržíte kouřovinu zdarma.
    Ještě jednou se omlouvám.
    S pozdravem Jaromír David

• Široký sortiment
    • Znalost prodejce výrobku
    • Rychlé dodání až domů
    • Kvalitní výrobky

Moc děkujeme za pochvalu. Jaromír David Namir.cz

Vstřícný přístup. Dobrá komunikace.

Reakce obchodu Namir.cz

Děkuji za recenzi ať vám kamna slouží dlouhá léta.

Dobrá cena.

Reakce obchodu Namir.cz

Moc děkujeme za recenzi to potěší ať vám zboží slouží dlouhá léta.
    Jaromír David

Vše proběhlo tak jak bylo domluveno. Zboží bylo připraveno k použití. S naložením pomohl pracovník prodejny. Žádný problém

Reakce obchodu Namir.cz

Děkujeme za krásnou recenzi . Moc nám toto pomáhá a budeme rádi ,když i ostatní si najdou chvilku na recenzi.
    Jaromír David

Míchačka může být třeba kvalitní ale horší je ten fakt,že jsem si žádnou neobjednal.

• Rychlé dodání, zboží dorazilo v originálním obalu.
    • Nebyl dodán český návod ani informace o prodloužené záruce. Dopravní společnosti bylo možné zaplatit pouze v hotovosti, na což jsem byl naštěstí s předstihem upozorněn.

Zboží skladem ani po 14 dnech nedorazilo.
    Po telefonickém dotazu, jsem se nedočkal ani odpovědi o stavu objednávky. Přišli že jsem mi ozvou nesplnili.

Dobrý den
    Zboží jsme neměli skladem. Bohužel ho nemá ani dodavatel. Dnes vám kolega zjistil termín který vám nevyhovuje.
    Děkuji za pochopení . Jaromír David

• super komunikace ,zboží dorazilo v pořádku, super instalace. Děkuji Řenčová.

Super instalace ,obchod komunikoval jak měl, dodání proběhlo do dvou měsíců. Krásná kamna Laredo 04 acum. Děkuji Řenčová

• super komunikace, instalace kamen proběhla perfektně

Obchod komunikoval v pořádku, jen dodací lhůty výrobce kamen jsou delší. Čekali jsme půl roku. Zaplatili jsme plnou cenu ,tak nám kamna nezdražili a namontovali za starou cenu,kterou garantují. Moc děkujeme. Jarka Oudová.

• Velmi příjemné a profesionální vystupování a znalosti prodavače jak na prodejně, tak předtím při telefonickém kontaktu.
    • Široká nabídka
    • Namir zajistí nejen výrobek, ale také dopravu a odbornou instalaci

• Dekujeme za instalaci, muzeme doporucit. Komunikace na vybornou.

Objednani, doruceni a instalace probehla v poradku. Muzeme doporucit.

Přijeli na čas, namontovali, uklidili a odjeli.Tedy OK.

Maximalně spokojený komunikace prodejce paráda ještě jednou děkuji.

Jsem velmi spokojena. Objednala jsem si sněhovou frézu. Líbil se mi osobní přístup, odborná porada a rychlé vyřízení mé objednávky včetně předvedení na místě dodání, jak fréza funguje.
    Obchod velmi doporučuji.

Jsem z krbu nadšená, menší chybička vznikla z mé strany (špatně jsem měřila), pohotově zareagovali a nabídli mi vhodnější kamna, rozdíl v částce obratem poslali. Instalace proběhla rychle a bez problémů.

Perfektní a rychlá montáž. Technici Viktor a Tomaš to zvládli na výbornou.

• Instalace naprosto v pořádku, profesionalita.

• komunikace
    • kvalitní zboží

Vše v pořádku. Dobrá komunikace. Rychlá montáž. Rychlé dodání. Původní termín ž měsíců. Dorazilo za 2 a půl měsíce.