• Zboží stále nedorazilo. Objednáno 4.12.2012
    • Volala jsem, že odjíždím ,zda není možné zboží dodat dříve, bylo mi to přislíbeno a zboží nepřišlo.

Nevím, jestli je to vánočním časem, ale dodací termíny jsou dlouhé.Mají na to zákazníky upozornit.

• vyzvednutí na ulozenka.cz
    • nulová komunikace
    • problém s řešením reklamace

• zasílá poškozené zboží bez návodu

nepoužitelný

Reakce obchodu NakupyHned.cz

Děkujeme za Vaší recenzí.
    Uvítáme vždy i negativní hodnocení, ale nepřipadá nám správné, když sklidíme kritiku za věci, které nemůžeme ovlivnit. Poškozený obal je věci dopravce, všechny zásilky máme pojištěné.
    Co se návodu k použití týče, všechny naše produkty jsou opatřeny polepem.
    Pokud Vás výrobek nebyl označen, omlouváme se. Rádi Vám návod pošleme.

S pozdravem,
    NakupyHned.cz

• že zboží není skladem bylo zjištěno, až po objednání výrobku

Dříve dobře fungující, dnes jen přeprodávají a funkčnost serveru i sortinent zboží se zhoršil.

• neserioznost

• osobní vyzvednutí

• produkty které jinde nemají
    • dlouhá dodací lhůta
    • mnimální komunikace

již 10 dnů čekám na zboží které bylo v dem objednání skladem, vůbec nevím jestli mi tedy přijde. ocenila bych i jinou komunikaci něž nové nabídky a dotazník na Heureku :-)

• Komunikace, ceny i dodací lhůta dobré
    • Těžko říct jestli má ochod slabiny s tím jsem spojkojená, ale jsem zklamaná z kvality zboží.
    • Jeden ze tří výrobků (objednala jsem si Dárkový balíček Silver ETANI)- OČNÍ LINKY naprosto vyschlé a nepoužitelné. Místo Intensivního oční komplex ETANI mi zástupce obchodu nabídl gel s tím, že není k dispozici.

Obchod není zárukou kvalitního zboží a nabízí i zboží, které není k dispozici.

• rozhodně žádné
    • objednávku 20 neposlali, když jsem se zeptal, kde je, napsali, že 2 ze 3 objednaných výrobků nemají, prý mi ale můžou poslat ten jediný s malou drobností - dvojnásobně vysoké poštovné (stejně drahé jako cena samotného výrobku)!!!

ROZHODNĚ SE TOMUTO ESHOPU VYHNĚTE!!!

• Jedná se o jednorázovou zkušenost z období začátkem prosince - neprofesionální a zmatečná telefonická komunikace s pracovnicí obchodu, nedostatečně rychlá konkrétní zpětná vazba v případě nedostupnosti zboží (od objednávky zboží jsem byla v horizontu cca 10 dní dvakrát kontaktována telefonicky, abych se ve finále stejně dozvěděla, že zboží není skladem - ani jeden telefonát neměl přidanou hodnotu, osoba na druhé straně se ani nepředstavila, jakoby očekávala, že vím, kdo mi volá, a celá komunikace byla nejasná, neprofesionální, nekonkrétní, nepřipravená - informace o aktuálním stavu zboží se doslova dedukovala při našem telefonátu apod.)

Špatná komunikace v případě, že zboží není dostupné skladem.

• neúměrně dlouhé dodací lhůty

10 dnu po objednani stale cekam na vyrizeni ci jakoukoli komunikaci o tom, kdy bude zbozi k dispozici :(

• - široký sortiment
    • - příznivá cena

-daný výrobek jsem v obchodě nesehnala
    - co se týče doporučení či nikoliv svým známým, počkám, až bude zakázka vyřízena

• internetovy predaj
    • dlha cakacia lehota na objednany tovar

• Kdyz si clovek objedna urcity produkt a dojde mu jiny, tak si myslim, ze to neni v poradku.

• Požadovaný produkt zde byl nejlevnější.
    • Obchod pružně informuje o přijetí objednávky, vypravení...
    • Od objednávky je to 10 dní a zboží nikde.

Cena požadovaného produktu zde byla sice nejpříjemnější, od objednávky je to však již 10 dní a zboží nikde a já ho potřebuju právě dnes, takže jsem naštvaná a nikomu bych tenhle obchod nedoporučila!!!

• Dosud jsem neobdržela slíbenou poukázku na nákup trojkulmy.

• Objednala jsem si žehličku na vůasy. Žehlička je vynikající, dodávka byla také v pořádku. Jen mě překvapilo, že k Vašemu zboží nejsou věci jako obal na žehličku, stojánek, prostě je naprosto bez příslušenství.
    • Máte neuvěřitelně nepřehledné stránky, kdybych nešla přímo z odkazu v Seznamu, tak bych žehličku na Vašich stránkách asi ani nenašla, stránky jsou složité, nepřehledné

Stránky vypadají spíše jako nějaký vyhledávač, než jako eshop, jsou zmatečné, graficky naprosto odpuzující :( Je to škoda, jelikož produkty máte velmi dobré, kvalitní, ale po příchodu na Vaše stránky jsem málem utekla, jen proto, že jsem našla přesně to co jsem hledala, jsem koupila.

Reakce obchodu NakupyHned.cz

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš příspěvek, který je pro nás velmi důležitý. Náš cíl je 100% spokojenost zákazníků, ke kterému se postupně dostáváme díky komunikaci přímo s Vámi, našimi zákazníky. Díky těmto informacím máme přesnou zpětnou vazbu a víme, kde je naše slabina.
    Náš e-shop je před celkovou „rekonstrukcí“ a věříme, že jakmile nový e-shop bude spuštěn, bude velmi přehledný a takový, který bude našim zákazníkům naprosto vyhovovat.
    Vzhledem k tomu, že naše portfolio produktů je opravdu hodně široké, celý projekt nového
    e-shopu je časově velmi náročný i pro profesionály, kterým jsme tento nelehký úkol svěřili.
    Za náš celý tým Vám ještě jednou děkujeme mimo jiné i za trpělivost a věříme, že se brzy na našich www stránkách budete Vy i naši další zákazníci cítit spokojeně a garantujeme Vám zkvalitňování veškerých našich služeb.
    Přejeme Vám krásné a klidné vánoční svátky.

• Nepravdivý popis zboží!!!
    • Žádná reakce na zaslaný dotaz.