• cenově výhodnější zboží / bohaté portfólio / příjemná a rychlá obsluha pči osobním vyzvednutí
    • Není to slabina, jen jsem při osobním vyzvednutí v areálu mnoha firem hledala tag zell-europe, ale pod ním obchod nenajdete. Figuruje jako Primavera Andorrana s. r. o.

Všechno proběhlo extrémě rychle a hladce. Obchod bych doporučila.

Doporučila bych tento obchod ostatním nakupujícím. Informace o výrobku výborné, v případě mého výrobku i videoukázka. Vyřízení objednávky i dodání velmi rychlé.

• siroky sortiment
    • rychle dodani
    • obsluha primo pro osobu-bez nutnosti "behat a shanet"
    • chybi hmatatelny katalog zbozi
    • smazava se fakticky vzhled zbozi(obj.jsem si hrebeny v jine velikosti,nez jsem opravdu potrebovala PROTOZE -v net.katalogu nesly rozeznat!!!

obchod je fajn
    pokud se brzy dotahne poskytnuti detailu o zbozi (centimetry,vaha apod.)je pro mne tento obch.bezkonkurencni

• osobní vyzvednutí

• pohodlnost, přehlednost, ryclostnemápervektní

Spokojenost se zbožím. Rychlost dodání

• cena, ryclost, kvalita

kvalita, rychlost, cena

• moznost osobniho odberu v Pze a nabidka zb ktere jsem potrebovala
    • nemohu posoudit. mozna jen nenabizi osobni odber v Pze. musela jsem toto vykomunikovat e-mailem.

• Nižší ceny jsou Vašími výhody.
    • Nakoupila jsem u Vás protože jsem si řekla že to skusím právě u Vás a uděla jsem dobře.

Nakoupila jsem u Vás protože zboží bylo za rozumnou cenu.

Skušenost mám dobrou protože zboží přišlo jak má.Jsem spokojená.

Tento obchod bych lidem z vlastní zkušenosti určitě doporučila.

Proč ano? Protože se na obchod můžeme spolehnout popřípadě dohodnout o výměně zboží pokud není právě na skladě.Děkuji Vám

• Kvaltní značky.
    • Doré akce.
    • Dostupnost na internetu.

• produkty které jinde nemají
    • dlouhá dodací lhůta
    • mnimální komunikace

již 10 dnů čekám na zboží které bylo v dem objednání skladem, vůbec nevím jestli mi tedy přijde. ocenila bych i jinou komunikaci něž nové nabídky a dotazník na Heureku :-)

• Komunikace, ceny i dodací lhůta dobré
    • Těžko říct jestli má ochod slabiny s tím jsem spojkojená, ale jsem zklamaná z kvality zboží.
    • Jeden ze tří výrobků (objednala jsem si Dárkový balíček Silver ETANI)- OČNÍ LINKY naprosto vyschlé a nepoužitelné. Místo Intensivního oční komplex ETANI mi zástupce obchodu nabídl gel s tím, že není k dispozici.

Obchod není zárukou kvalitního zboží a nabízí i zboží, které není k dispozici.

• zboží bylo hned další den dodáno, takže jako největší přednost beru určitě toto hledisko.
    • zboží mi 2 dny po dodání bylo dodáno znovu, to už jsem samozřejmě nepřevzala

I když mi zboží bylo dodáno podruhé a nepřevzala jsem ho, tak hodnotím velmi pozitivně zájem o dodání zákazníkovi, raději dvakrát než vůbec :) Jinak rychlost dodání je opravdu super!

• rozhodně žádné
    • objednávku 20 neposlali, když jsem se zeptal, kde je, napsali, že 2 ze 3 objednaných výrobků nemají, prý mi ale můžou poslat ten jediný s malou drobností - dvojnásobně vysoké poštovné (stejně drahé jako cena samotného výrobku)!!!

ROZHODNĚ SE TOMUTO ESHOPU VYHNĚTE!!!

Nejlepší ceny na trhu internetu, velmi rychlá reakce, kvalitní zboží

• Rychlé vyřízení, a i při malém problému hned volají a vše se hned řeší. Komunikace výborná, zboží kvalitní.
    • Zatím jsem žádné nenašla

Ryhlý a spolehlivý nákup kvalitního zboží

• ¨Nemusím nikam chodit co potřebuji si vyberu v klidu doma,o slevách jsem informována meilem
    • což je taky příjemné.
    • Žádnou jsem zatím nenašla.

Mohu vřele doporučit.

• Přehledne nakupovaní,kvalita výrobků a produktů.Rychlé doručení zboží.
    • zatím sem se z žadnými slabinami nasetkala.

S obchodem jsem nad míru spokojená a vždy doporučím mím známím.

• spolehlivost, rychlost
    • zatím žádné nevnímám

byla jsem spokojená a překvapená rychlostí a informovaností o stavu mé objednávky,navíc byla doba předvánočních nákupů