• Nemusím jet sama do Německa :-)
    • Nevýhodu nevidím :-)

Celková spokojenost - budu zase v Německu nakupovat touto cestou :-)

Nakupuji zde opakovaně.Předností je kvalita produktů,rychlé dodání, perfektní zabalení proti deformacím měkkých obalů, zvláště u mléčných výrobků.

S nákupem jsem vždy velmi spokojená.Velký výběr zboží, vždy perfektně zabalené.Vsem doporučuji.

První zkušenost. Jsem nadšená, že existuje služba, která zprostředkuje nákup v Německu, za lepší ceny (mnohdy i kvalitu), než je zde běžně dostupné, anebo zboží, které se v českých obchodech nenachází vůbec.
    Doručení trvalo asi týden.
    Jen drobná chyba u jedné položky - byla doručena jedna mléčná čokoláda namísto hořké.
    Jinak perfektně zabaleno, zboží dorazilo v pořádku.

Produkty z Německa, která u nás v obchodech nelze koupit :(
    Velký výběr, za docela dobré ceny :)

Paráda,super ceny, zboží i rychlost dodání.

Nakupuji zde ráda.
    Zboží je kvalitní a perfektně zabalené.
    Rychlé dodání .
    Vřele doporučuji

Skvělý nákup - dobrá cena, rychlé objednání, super rychlé dodání.

Super obchodík

vstřícnost,rychlos,prostě super

Nakupuji znovu a znovu, perfektní komunikace,zboží poctivě zabaleno, kdy nedochází k rozbití a deformaci ( konzerv) aj. zboží. Velmi rychlé dodání zohledněno dle možností.

Po všech stránkách spokojenost :-)

• Kvalita zboží a drogerie je úplně jinde než u nás v ČR
    • Dobré ceny
    • Přehledný e-shop
    • Poctivé balení zásilky, vše skleněné ještě navíc pečlivě obaleno
    • Kvalitní párky, čajovky, sýry, brambůrky a čokolády
    • Komunikace, není problém se na cokoliv dotázat nebo vyřešit

Obchod doporučujeme všem, byl to náš sedmý nákup za cca 5800Kč. Placeno bylo předem převodem. Objednáno bylo více jak 50 položek, nedodáno bylo jen pár drobností za cca 260Kč. To samozřejmě chápeme, že ne vše zrovna v obchodě mají v požadovaných kusech. Automaticky za nedodané věci byly vrácené peníze na účet. S každým dalším nákupem zkoušíme další položky, pořád je co nového objevovat. Takže všechno proběhlo v pořádku a obchod můžeme jen doporučit. Na nákup jsou teď v Lednu ideální podmínky co se týká venkovních teplot, zkoušet se tedy dají i různé uzeniny a věci s krátkou trvanlivostí. Nemusíte se bát, že by se jim cestou něco stalo teplotou nebo se zkazily. Určitě nakoupíme znovu. Moc si přejeme, aby tento obchod zůstal, rádi se budeme vracet.

• Zboží bylo dodáno ve velmi dobre kvalitě a v krátkém čase od objednani

Kupuji křehké zboží, vždy perfektně zabaleno

• Kvalita a vyber
    • Zadna

Doporucuji

rychlost

Solidní sortiment, dobré ceny.

• Výborná komunikace
    • Skvělé ceny
    • Kvalitní zboží, které si bez řidičáku nepořídíte
    • Velký výběr zboží
    • Přehledné stránky
    • Kamenná prodejna
    • Vždy zpoplatněné poštovné

Tenhle obchod je pro mě darem z nebes! Mají velký výběr opravdu kvalitního německého zboží, které u nás seženete málokde a většinou jen po pár položkách v různých obchodech. Při jakémkoli zádrhelu se vždy ozvou a snaží se s Vámi věc dořešit ke spokojenosti a mnohdy se omlouvají, za věci, které nepovažuji za problém. Já dělám obří objednávky, kdy má balík kolem 30 kg a jedné položky beru mnoho desítek kusů, takže je lhůta dodání delší, ale s tím rozumně uvažující člověk zkrátka počítá... Když chcete jen pár kousků, které jsou skladem, bude to jistě rychlejší.
    Přidaným bonusem je pak pro mě bolestivá nostalgie, když člověk objeví produkty, které jako dítě kupoval běžně i u nás... je hezké vrátit se do dětství =)

Nakupuji zde velmi ráda, potravinové dárky už jsou rozdané a těší se velké spokojenosti v rodině.