• Kvalita a vyber
    • Zadna

Doporucuji

• Výborná komunikace
    • Skvělé ceny
    • Kvalitní zboží, které si bez řidičáku nepořídíte
    • Velký výběr zboží
    • Přehledné stránky
    • Kamenná prodejna
    • Vždy zpoplatněné poštovné

Tenhle obchod je pro mě darem z nebes! Mají velký výběr opravdu kvalitního německého zboží, které u nás seženete málokde a většinou jen po pár položkách v různých obchodech. Při jakémkoli zádrhelu se vždy ozvou a snaží se s Vámi věc dořešit ke spokojenosti a mnohdy se omlouvají, za věci, které nepovažuji za problém. Já dělám obří objednávky, kdy má balík kolem 30 kg a jedné položky beru mnoho desítek kusů, takže je lhůta dodání delší, ale s tím rozumně uvažující člověk zkrátka počítá... Když chcete jen pár kousků, které jsou skladem, bude to jistě rychlejší.
    Přidaným bonusem je pak pro mě bolestivá nostalgie, když člověk objeví produkty, které jako dítě kupoval běžně i u nás... je hezké vrátit se do dětství =)

• skvělá komunikace
    • velký výběr zboží

• velký výběr rybích konzerv
    • dobře zabaleno
    • u některého zboží na eshopu nebylo uvedeno složení, na všem dodaném zboží nebylo složení výrobku v češtině vůbec
    • u některých ryb nebylo upozornění, že se jedná o chlazené ryby
    • na faktuře byly správně Matesy v oleji s bylinkami, dodány byly Matesy v oleji

• Velký výběr zboží, opravdu přijatelné ceny a ne přemrštěné, jak často vidíme u podobných e-shopů. Zisk se utváří z množství prodaného zboží a ne z nadsazených cen, jak často vidíme u e-shopů s podobným sortimentem. Proto zde v tomto konkrétním e-shopu ráda a opakovaně nakupuji.

• Kvalita bohatý sortiment
    • Neznám

Nic spatneho

• Dobrý vyber rychlé doruceni
    • Nepoznam

Doporučují super véci

• Velký výběr zboží, přijatelné ceny, rychlé dodání, dobře balené - výborný e-shop, nakupuji zde opakovaně

• Velký výběr
    • Dobré ceny