• Nelze vyzkoušet. Nebyl tester.

• Na infolince člověk mluví s člověkem - žádný plechový zvuk z automatu.
    • Po uplynutí slibované dodací lhůty se nikdo neozval, aby mi oznámil, že zboží již není a letos již nebude. Mezitím již bylo zboží vyprodáno i u jiných obchodníků (při objednání ještě bylo).

Možná to celé bylo způsobeno předvánočním shonem...Pracují tam jen lidé.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Váš čas, který jste věnoval napsání této zpětné vazby. Vážíme si i negativních reakcí, jelikož nám pomohou zlepšit naše služby.

Mrzí nás, že jsme Vám nemohli dodat objednané zboží, přestože bylo v naší nabídce. Pro velký zájem došlo k vyprodání zboží u dodavatele, poté jsme Vás o tom informovali a nabídli Vám jinou alternativu. Následně jsme zboží z nabídky na naší internetové stránce stáhli.

Omlouváme se ještě jednou za způsobené komplikace.

zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s

• Žádném když zboží nejsou schopni poslat
    • Neodesilaji zboží a uvádí nepravdive informace o stavu objednávky

Pokud chcete aby vam vybrané zboží přišlo domu, objednejte jinde.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaši recenzi, které si vážíme, neboť i negativní recenze jsou pro nás důležité a pomohou nám zlepšovat naše služby.

Pro naše zákazníky se snažíme dělat opravdu maximum.

Vámi objednané zboží nebylo skladem a doba dodání byla až 8 pracovních dnů. Vaši objednávku jsme odeslali v termínu.

Věříme, že i nadále zůstanete naší zákaznicí a s důvěrou se na nás obrátíte.

Martina Dostálová Dis.
    zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s.

Byla jsem velice mile překvapena,nejen kvalitou,ale i rychlostí expedice !!Budu doporučovat!!Děkuji.

• Velká nabídka zboží
    • Ne moc dobré ceny v porovnání s konkurencí eshopů

Lze doporučit, pakliže mají něco, co se Vám líbí za rozumnou cenu - rychle a v pořádku doručí.

Obchod mohu doporučit,protože celá transakce proběhla naprosto v pořádku.
    Za pozdržení dodávky obchod nemohl,protože to bylo právě v době kdy na ČR udeřilo náledí a vlaky i kamióny nejezdily.

• široký sortiment,přijatelné ceny

• velký výběr za dobré ceny

• Široká nabídka na jednom místě.
    • Z větší části nabízí hlavně dražší značkové produkty.

• Velký výběr zboží.
    • Velmi příjemné jednání při telefonickém rozhovoru.
    • Možnost placení kartou při dodání na dobírku.

Velmi solidní a spolehlivý internetový obchod.Nakupuji zde již pět, šest let a ještě jsem se nesetkal s žádným negetivním jevem. Proto doporučuji nakupovat v tomto int.obchodu.

• široký sortiment
    • obchod komunikuje (v případě potíží nemlčí)
    • nedodržena dodací lhůta
    • produkty uváděné skladem nakonec skladem nejsou

Nebyl jsem spokojený proto, že jsem objednal produkt, který jsem potřeboval rychle a objednal jsem ho proto, že byl "skladem" a expedice byla uvedena 1-2 dny. Obchod mi následně (po zaplacení) oznámil, že zboží skladem není a bude k dispozici za 14 dní.
    Objednávku jsem proto zrušil a musím říci, že mi byly peníze bez problémů a rychle vráceny.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

Omlouváme se ještě jednou za způsobené komplikace.

zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s

Malý výběr zboží,dlouhá dodací lhůta, ceny některých produktů jsou vyšší nežli jinde

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velmi si ceníme i negativní reakce.

Sortiment našeho obchodu se snažíme průběžně rozšiřovat. Pokud máte zájem o konkrétní produkt, prosím, kontaktujte nás a zboží poptáme u našich dodavatelů. Pokud to bude možné, rádi pro Vás daný produkt do nabídky zařadíme.

Objednané zboží jsme se Vám snažili zajistit co nejrychleji. Vámi objednaný produkt nebyl skladem a doba dodání byla 7 - 14 pracovních dnů. V tomto termínu jsme Vám zboží doručili na naše výdejní místo.

Při nákupu na našem shopu je možné využít slevových kupónů v hodnotě 3 %, které získáte při každém nákupu v našich obchodech. Dále Vám doporučuji sledovat naše stránky, které se neustále aktualizují. Aby Vám žádná akce nebo sleva neutekla, doporučuji Vám se zaregistrovat k odběru našeho zpravodaje, kde najde také inspiraci pro nadcházející Vánoce.

Děkujeme za pochopení a věříme, že nadále zůstanete našim zákazníkem.

• Široký sortiment zboží
    • Zajímavá nabídka za přijatelné ceny

Obchod doporučuji.
    Krátké dodací lhůty i kvalita.

• spolehlivost

přehledné stránky
    dobrý popis zboží
    rychlost dodání
    spolehlivost
    pravdivost údajů ohledně termínu dodání

• Kvalitu výrobků a velký výběr.
    • Nepřehledné web stránky, foto výrobků.

Doporučuji.

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Zpětná vazba od našich klientů je pro nás velmi důležitá, abychom mohli zlepšovat služby našim zákazníkům.

Vaši připomínku k přehlednosti našich webových stránek jsem předala kompetentní osobě.

Věříme, že i nadále zůstanete naší věrnou zákaznicí.

zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s

• přehlednost stranek se zbožím

pěkné zboží přehledné stranky ,dobra komunikace ze strany obchodu

• perfektní komunikace
    • rychlost dodání
    • nevím o žádných

tady je svět ještě v pořádku
    naprostá spokojenost
    ochota

Byla jsem spokojená.

• Podařilo se mi zde sehnat produkt, který v kamenném obchodě již nebylo možno koupit.

Super komunikace a ochota vyjít ve všem vstříc. Doporučuji !!!!

• zatím nevím
    • u zboží, které je údajně skladem, čekám skoro 14 dnů

špatná organizace

Reakce obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si i negativních recenzí.

Vámi objednané pouzdro na vizitky jsme se Vám snažili zajistit co nejrychleji. Objednaný produkt nebyl skladem a doba dodání byla až 14 pracovních dnů. V tomto termínu jsme Vám zboží doručili na naše výdejní místo.

Pro spokojenost našich klientů děláme maximum a v případě, že z nějakého důvodu není možné dodržet termín dodání, vždy informujeme klienta ať už telefonicky nebo e-mailem a navrhneme řešení.

Věříme, že se na nás obrátíte i při dalším nákupu.

Martina Dostálová Dis.
    zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s.