Dlouhá dodací lhůta.

Reakce obchodu NakupLevne.net

nerozumíme Vaši negativní recenzi. Objednávku jste vytvořil 11.7.2022 večer a ráno 14.7.2022 jsme zboží expedovali.
    Příště prosíme o větší objektivitu. Náš tým jede na plné obrátky. Děkujeme :)

nemohu hodnotit, v ovbchodě mají uvedeno zboží na skladě a po 14 dnech ještě nedorazilo

Reakce obchodu NakupLevne.net

Dobrý den, velice se omlouváme. Měli jsme technické problémy. Vaše objednávka nebyla propsána do našeho systému. Budeme Vás kontaktovat.

Nabízené zboží nebylo skladem, jak bylo inzerováno

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Snad cena
    • Doprava hrozná

Reakce obchodu NakupLevne.net

mrzí nás, že jste nebyla spokojená s našim obchodem díky přepravci.
    Objednávku jsme vyexpedovali za 2 dny, což je náš standard.

Team NAKUPLEVNE.NET

• Objednaval jsem vice kusů svetel Solight LED panel přisazený, 24W, 1800lm, 4000K, čtvercový, bílý WD124 a v dodavce bylo jedno z nich asi ze starych zasob.Obal byl vybledly oproti ostatnim a i svetlo je trochu jine.

Reakce obchodu NakupLevne.net

Vážený zákazníku, je nám líto, že jste nebyl s námi spokojen.
    Některé obaly u těchto svítidel mají slabší tónování barev.
    Výrobce jsme na tuto skutečnost upozorňovali. Dle pohybů ze systému, jsme expedovali oba kusy přímo ze skladu Výrobce Solight. Vzhled těchto svítidel má Solight od začátku stejný.

• pomalý, velmi pomalý obchod

Zboží skladem jsem obdrřel až po týdnu minimálně.
    Pomalá expedice.

Reakce obchodu NakupLevne.net

Vážený zákazníku, uvádějte prosím pravdivé údaje.
    Objednávku jste vytvořil v úterý 28.11.2017 20:49:30 a žárovky byly odeslány v pátek 1.12.2017.

• Dodané tlačítko je jiné než na obrázku
    • Vidlice na zvonku zničená, po opravě funguje

Reakce obchodu NakupLevne.net

Dobrý den, je nám líto, že jste nám nedal zprávu o poničeném zvonku a ihned záporně ohodnotil náš obchod.
    Mohli jsme ihned vyřešit výměnou.
    Prosíme příště o objektivní hodnocení.
    Děkujeme.

Dlouhá čekací doba, z PPL se nikdo neobtěžoval dát zprávu, že zásilku doručuje, anténa nesplňuje to , co je deklaráno

Reakce obchodu NakupLevne.net

je nám líto, že nejste s námi spokojena. Anténa patří mezi nejprodávanější a v porovnání cena-výkon vychází nejlépe.Samozřejmě antény musíte volit dle vzdálenosti od vysílače, pokud máte problémy s naladěním, tak vždy doporučujeme zakoupit anténu venkovní. Co se týče doby doručení, tak jste objednala 26.7.2017 platbou převodem a od nás anténa odcházela 28.7.2017 ihned co byla připsána částka na účet. Jelikož 29-30.7.2017 byl víkend, tak Vám PPL doručovalo zásilku hned v pondělí 31.7.2017.
    Info z PPL:
    Datum a čas Status
    28.7.2017 14:46 Zásilka přijata od odesílatele do systému PPL.
    28.7.2017 16:20 Zásilka se nachází na vstupním depu.
    29.7.2017 0:47 Zásilka se nachází na centrálním překladišti.
    29.7.2017 7:28 Zásilka se nachází na doručujícím depu.
    31.7.2017 8:35 Zásilka je doručována.
    31.7.2017 12:56 Zásilka doručena. Převzal ......

Pochybení jednotlivce u PPL bohužel neovlivníme.

S přáním pěkného dne.

Tým NAKUPLEVNE.NET

• Nevím
    • Nevěrohodnost/neaktuálnost skladových zásob.

Zklamání

Reakce obchodu NakupLevne.net

Dobrý den,mrzí nás, že jsme nebyli schopni vykrýt Vaši objednávku. Svítidlo vykoupil zákazník před Vámi.
    Děkujeme za pochopení.

• Ochota riesit problem ktory sposobili
    • Dva vyrobky (LM34300004 a WM-30W-E) ktore sa lisia minimalne v dvoch parametroch predavaju ako jeden produkt (http://www.nakuplevne.net/nakuplevne-cz/eshop/0/0/5/229-Reflektor-LED-30W-multichip-COB-LM34300004) takze ak si to nevsimnete, mozete dostat produkt ktory ste nechceli (dodali WM-30W-E). Nakoniec som musel tovar vratit a kvoli nedostatku casu kupovat ho za drahsie v kamennom obchode.
    • Vyplytvali moj cas a peniaze.

Nepochopitelne predavaju dva odlisne produkty pod jednym kodom a tak vlastne neviete co kupujete, na druhu stranu problem uznali a boli ochotni to riesit. Len vas to moze stat zbytocny cas a peniaze ako v mojom pripade.

Reakce obchodu NakupLevne.net

Dobrý den, za záměnu se omlouváme. Chybu jsme na webu opravili.

• Arogantní a nezdvořilé doručovatele PPL