• Hezky zpracovaná nabídka
    • Přijde nefunkční zboží
    • Na pokus o reklamaci nereagují
    • Ono na ně jednou dojde....

Nedoporučuji u nich nakupovat. Pošlou přístroj který je tak špatně vyrobený, že se z něj po několika málo použití stane nefunkční krám.
    Na dotazy ohledně reklamace nereagují.

• Skvěle umí lživou reklamu
    • Zboží (akupilka) přišlo nefunkční, po reklamaci závady poslali návod k použití
    • Neuhradili zpět platbu po vrácení zboží, celá ta firma je fake!!

• Lživá reklama
    • Velice arogantní

Koupil jsem si od nich amazing mystery Box XXL. Dorazila mi malinká krabička s25 rouškami. Nedoporučuji zde cokoliv nakupovat zřejmě se jedná o podvod. Zkouším reklamaci tak snad to vyjde ale pochybuji

• Pozor podvodníci

Koupil jsem mystery box za 2490 Kč a poslali mi 8 věcí s toho byly 4 roušky ,covid test, kartáček na zuby, mastička, nějaké mýdlo cena dohromady tak 500 Kč.
    Moje blbost byla, že jsem si nepřečetl recenze obvykle to dělám ale objednával jsem přes mobil v práci.

Nenechte se napálit jsou to obyčejní zloději, když jsem chtěl vrátit zboží v zákonné lhůtě tak mi napsaly:

"Dobrý den,
    cenově je to více než 2490 Kč, balíček je tvořený na míru, nedá se vrátit."

JSOU TO PODVODNÍCI A ZLODĚJI.

• Podvodníci co nedodržují zákony!
    • Nevrací dle zákona peníze při odstoupení od smlouvy
    • Zloději!

!! NIC TADY NENAKUPUJTE! AROGANTNÍ PODOVDNÍCI !!

• SNAD CELKEM RYCHLÉ DOSLÁNÍ POUŽITÉHO A NEFUNKČNÍHO ZBOŽÍ
    • Zboží přišlo zřejmě již použité- pila Brenchie, neřezala, ani zub do dřeva se neotiskl, neochotně komunikují, neustále automatická odpověď, neodpoví na otázku, peníze poslali od 18.5. po několika urgencích až dnes. což by byl limit 14 dnů, ale bez poštovného, takže 199kč obojí poštovné a mají povinnost vrátit alespoň těch 80kč, které požadují při objednání zboží. Nedoporučuji, nekompletentní jednání. obstrukce jsme rádi, že jsme peníze obdrželi i když ne celou zákonnou sumu.

viz výše NEDOPORUČUJI NAKUPOVAT V TOMTO OBCHODĚ

• Žádná není. Možná tak to, že zboží dorazilo rychle.
    • Nikdo nebere telefon. Voláno několikrát. Žádná reakce zpět.
    • Neodpovídají v e-mailové komunikaci na požadované dotazy a otázky.
    • Přijde mi, že si z Vás v některých mailových odpovědích dělají srandu a dobrej den.

Dne 13.03.2022 jsem objednal 2 ks ruční pilky (k jedné byl náhradní řetěz) v celkové hodnotě 2.860,- Kč. Zboží dorazilo relativně rychle. Jedna pilka byla pro mě a druhá jako dárek k 20.04.2022.
    Jedna pilka funguje - ale i tak mi přijde, že baterie nic nevydrží. U druhé pilky nefungovala baterie (nabíjeno) a pilka vydávala divné zvuky (při použití druhé baterie).
    Od té doby vyřizuji výměnu zboží (reklamaci) a doteď není vyřešeno (22.05.2022). Zboží jim dorazilo (upozornění od Pošty).

Na webu mají jasný postup. Zaslat zboží zpět na adresu s vyplněným formulářem na vrácení. To jsem udělal. Když se nic nedělo, tak jsem se z další mailové komunikace dozvěděl, že mám vyplnit ještě navíc nějaký další on-line formulář? Proč proboha?

Zde je jasně daný postup: https://nakupdarek.cz/vraceni-zbozi/

Výměna zboží
    Zabalte nepoužité zboží do původního obalu a vytiskněte si formulář pro výměnu, stačí kliknout na odkaz níže. Formulář vyplňte a přiložte spolu se zbožím do balíku.

Vytiskněte si formulář pro vrácení a vyplňte ho (Ke stažení zde)
    Zboží společně s formulářem bezpečně zabalte a zašlete nám to na naší adresu, kterou najdete ve formuláři.
    Kam zboží zaslat naleznete ve formuláři
    Vyčkejte než se zboží dostane k nám. My pak každý pátek zboží z pošty vyzvedneme a v neděli Vám vrácení vyřešíme a následně odešleme požadované zboží. Zboží posílejte bez dobírky, v opačném případě nebude převzato.

• NEDOPORUČUJI !!!

Prosím nekupujte nic na tomto obchodu. Pilka Brenchie mi přišla nekompletní, použitá a v jiné barvě než byla nabízena na e-shopu. Telefon nikdo nezvedá. Po vyřešení problému s chybějící částí přes email dorazil opět použitý, špinavý díl.

• žádná výhoda, obchod nedoporučuji

dne 11.3.2022 bylo na www.nakupdarek.cz objednáno a zaplaceno zboží : ruční řetězová pilka Brenchie - Mega balíček za celkovou částku 2169,-Kč. Součásti této zaplacené částky byla i částka 80,-Kč za dopravu a 99,-Kč za prodlouženou záruku. Zboží bylo doručeno již v pondělí 14.3.2022, ale při sestavování bylo zjištěno, že chybí řetězové kolo k pohonu vlastního řetěze. Na odeslaný meil o situaci obchod reagoval tím, že zaslal video k sestavení výrobku. Na telefony a SMS nereagoval. Proto dne 15.3.2022 bylo na vlastní náklady 159,- Kč odesláno zboží zpět jako nefunkční se žádostí o vrácení celé zaplacené částky tj.2169,- Kč do 14-ti dní jak to obchod uvádí a garantuje na svých vebových stránkách. V této lhůtě nebyla tato částka vrácena. Až po písemné urgenci a SMS byla dne 7.4.2022 vrácena část z celkové zaplacené částky ve výši 1990,-Kč (bez dopravy 80,- Kč a prodloužené záruky 99,- Kč). Bude podán podnět ČOI k prošetření.

• Pilka přišla hodně rychle
    • Vrátily alespoň větší část peněz
    • Nevrátily celou část kterou jsem zaplatil
    • Tady si určitě už nikdy nic nekoupím

Tomuto obchodu se vyhnout .
    Nekomunikují , telefon za 14 dní nezvednou ani jednou a to jsem nechal zvonit minimálně hodinu a to několikrát za den .
    Výrobek jsem vrátil byl to šunt , pracovala pilka na větve asi 10 min .
    A co se mně ještě nikdy u vráceného zboží nestalo že jsem výrobek vrátil a peníze jsem sice po 5 urgencích dostal ale nechali si část peněz a na e-mail kdy to míní doplatit nereagují . Takže jsem přišel celkově o 200 Kč .
    V nabídce píšou že dostanete dárek . Po rozbalení balíku jsem žádný nenašel a tak jsem použil známé zaříkadlo Abraka Dabraka a nic se neobjevilo zkusil jsem Čáry máry fuk a zase nic . Lžou .

• Rychlost dodání zboží O.K.
    • Špatná komunikace, nezvedají telefon, zboží nefunkční

Zakoupil jsem ruční aku pilku, ta nefunguje, zboží posláno zpět a po čtrnáctidenní lhůtě na vrácení peněz jsem nedostal ani peníze ani odpověď. Již nikdy tento e-shop

• Podvodník

Dávejte pozor, posílá použité a poškozené zboží.

• žádná výhoda není
    • zboží neodpovídá popisu
    • chybějící český manuál (nedodán ani manuál v jiném jazyce). Šlo o nákup elektrické ruční řetězové pilky, jež je zboží nebezpečné a bez manuálu to nejde
    • místo nového zboží dodáno zboží používané, špinavé, poškrábané a čímsi zalepené (nešlo o bazarový nákup)
    • žádná obalová výplň, zboží volně poletovalo v krabici
    • žádný průvodní doklad - chybějící dodací list, faktura
    • žádné kontaktní údaje na webu pro možnost reklamace a vrácení zboží - pouze adresa ve Slovinsku a e-mail, na který nikdo nereaguje

Vyhnout se velkým obloukem tomuto typu obchodu. Jednoznačně podvod.

• nic nepřišlo

• Žádný odpověď na moje emaily, sms
    • Zboží nedorazil
    • Žádná omluvam
    • Na moje ženu po telefonu zastupující obchodu říkal že za pár dní zboží dorazí ale je to tyden a stále nic.
    • Ten obchod je na prosto není spolehlivý!!!

Zboží ještě nedodali.

Celkově s obchodem problém nemám.

Jsem spokojená
    žádné nevýhody jsem nezaznamenala