• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nefunkční e-shop.

Peníze obratem nepřišly, ty přišly za týden. Podle mě až po kritickém hodnocení zde na heuréce. Navíc mám účet u Fio banky, takže převod proběhne hned. A že Vás mrzí vulgarity na FB ? Za to si můžete sami tím, že absolutně na nic nereagujete. Kdyby se člověk dočkal odpovědi, tak si nemusí myslet, že ho chcete obrat o peníze. Proč reagujete pouze tady a jinde ne, když to evidentně čtete ? Asi proto, protože pouze zde je to veřejné. Jinak je Vám to naprosto fuk.

Reakce obchodu NakrmPsa.cz

Dobrý den, nám se vždy vraceli zákazníci, kteří u nás byli spokojení, ti pro nás byli hnacím motorem. Již neměli důvod při opakovaných nákupech znovu vyplňovat formulář Spokojenosti zákazníka, tak jsme o certifikát Ověřeno zákazníky postupně přišli. A to dalo prostor přidávat recenze neověřeným zákazníkům, anonymům atp. Vzalo nám to radost a energii do další práce. Vy nejste ověřený zákazník, nikdo po Vás peníze posílat nechtěl.Heuréka Vás jako ověřeného zákazníka neoznačila. Máte označení šedé siluety. V současné době není e-shop v provozu, proto není v provozu ani e-mail ani telefon. Na vzniklou situaci jsme včas a řádně upozornili na našich stránkách. Omlouváme se. Děkujeme za pochopení.
    "To je běh světa — pokus se prokázat přátelskou službu a hubování je ti odměnou, protože kdo chce psa bít, hůl si vždy najde." NakrmPsa.cz

• Nic, podle mě jasné podvodné jednání.
    • Všechno, ruce pryč od tohoto e-shopu.

Bohužel jsem si pozdě přečetla recenze zde na Heuréce. Kdybych to udělala hned, nemusela jsem naletět podvodníkům.
    Naivně jsem si 30.5. udělala u tohoto e-shopu objednávku č.2016000922 na granule Orijen, které nebyly u mého oblíbeného e-shopu momentálně skladem. Vyhledala jsem si toto zboží přes heuréku a e-shop NakrmPsa.cz uváděl, že je mají skladem. Najela jsem tudíž přímo na tento výrobek a udělala objednávku. TAKŽE ŽÁDNÉ OMLUVNÉ SDĚLENÍ JSEM VIDĚT NEMOHLA. NAVÍC MI PŘIŠLA POTVRZENÁ OBJEDNÁVKA, což je teda vrchol, pokud je e-eshop již delší dobu mimo provoz. Naivně jsem zaplatila 1 354,- Kč a čekala na zboží. Když se po týdnu nic nedělo, tak teprve potom jsem si na stránkách všimla, že je momentálně e-shop mimo provoz a ať píšu kam píšu, nikdo mi nedpovídá a nereaguje na moje výzvy ohledně vrácení peněz. Takže buď se mnou někdo začne komunikovat a peníze mi vrátí, jak se sluší a patří nebo taktéž podám trestní oznámení.

Reakce obchodu NakrmPsa.cz

Dobrý den, na vzniklou situaci, že e-shop v současné době není v provozu, jak již bylo níže opakovaně uvedeno, bylo včas upozorněno na internetových stránkách. Bylo rovněž požádáno o vypnutí automatického systému objednávek. Peníze Vám byly vráceny, proto nás velice mrzí vulgarity Vámi zaslané opakovaně na FB. Nikdo po Vás peníze posílat nechtěl. Přesto se Vám za vzniklou situaci velice omlouváme.
    Děkujeme za pochopení.
    NakrmPsa.cz

• Žádná komunikace ani odpověd na muj email s dotazem kdy zboží dorazí.Už objednávat nebudu.

Reakce obchodu NakrmPsa.cz

Dobrý den, vážený zákazníku/vážená zákaznice,

velice nás mrzí Vaše recenze. Neboť na vzniklou situaci, že e-shop v současné době není v provozu, jsme včas a řádně upozornili na našich internetových stránkách.

Děkujeme za pochopení. Omlouváme se Vám.

• Žádné
    • Nevím jestli to vůbec obchod je

15 dní žádná reakce, telefon je nedostupný, na email neodpovídají

Dobrý den, vážená paní,

velice nás mrzí Vaše recenze. Neboť na vzniklou situaci jsme včas upozornili na našich internetových stránkách.

Děkujeme za pochopení. Omlouváme se Vám.
    NakrmPsa.cz

• ještě v říjnu dobrá komunikace
    • reklamace zboží naprosto neúspěšná

Rozhodně nedoporučuji, nemám zaplacené peníze ani zboží, které jsem reklamovala podle všech podmínek, nekomunikují, neobtěžují se nic vysvětlit, dávám k řešení na policii, protože 3500,- není malá částka

Reakce obchodu NakrmPsa.cz

Dobrý den, ohledně šedé siluety zde bylo napsané již dost. Nejste ověřený zákazník. Dokonce Váš podpis je Anonym. Proč jste se, prosím,nepodepsala? K nám se vždy vraceli zákazníci, kteří u nás byli spokojení, ti pro nás byli hnacím motorem. Již neměli důvod při opakovaných nákupech znovu vyplňovat formulář Spokojenosti zákazníka, tak jsme o certifikát Ověřeno zákazníky postupně přišli. A to dalo prostor přidávat recenze neověřeným zákazníkům, anonymům atp. Vzalo nám to radost do další práce. Proti pomluvám nám bylo doporučeno se bránit právní cestou.

Zbozi nedorazilo takze spatny

Dobrý den, vážená paní,

Děkujeme za pochopení.
    NakrmPsa.cz

• Bohuzel to samé, vytvořena objednávka, telefon opět nedostupný a na e-mail nikdo neodpovídá. Mam zadáno Osobo vyzvednutí, ale budu muset objednat u jiné firmy, aby mi pes nechcipnul hlady o Vánocích

Nespokojenost

Reakce obchodu NakrmPsa.cz

prosím, proč nás takto hodnotíte? Vždyť nás vůbec neznáte.
    Když nevíte, neznáte, nekomentujte, prosím.
    Již bylo vysvětleno minule: Recenzi má hodnotit ověřený zákazník, tj. zákazník, který skutečně NAKOUPIL. "Jaký je rozdíl mezi příspěvky od "ověřeného zákazníka" a šedou siluetou?
    Proto se vaše recenze označuje jako šedá silueta, která nepochází od ověřeného zákazníka. Nejste ověřený zákazník.
    Hodnocení, která lidé dávají na sociální sítě, mohou negativně či pozitivně ovlivnit třeba budoucnost živností.

NakrmPsa.cz

• Dobrý den,mám objednávku č.2016000772 zadanou 7.12 2016 k zaplacení a vyzvednutí na zásilkovně Praha - Hloubětín. Od zadání objednávky nikdo nekomunikuje telefonicky ani přes email ...Kde se stal problém?

Komunikace bohužel vázne

Reakce obchodu NakrmPsa.cz

prosím, proč nás takto hodnotíte?
    Recenzi má hodnotit ověřený zákazník, tj. zákazník, který skutečně nakoupil. "Jaký je rozdíl mezi příspěvky od "ověřeného zákazníka" a šedou siluetou?
    Ověřený zákazník je každý zákazník, který v obchodě skutečně nakoupil a hodnotí obchod na základě dotazníku spokojenosti, který obdržel na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky. Šedou siluetou je označena každá recenze, která vznikla kliknutím na tlačítko „přidat recenzi“. Tato možnost u e-shopu zmizí ve chvíli, kdy e-shop získá certifikát Ověřeno zákazníky." viz Nejčastější dotazy ke službě Ověřeno zákazníky : https://sluzby.heureka.cz/napoveda/overeno-faq/
    Proto se vaše recenze označuje jako šedá silueta, která nepochází od ověřeného zákazníka. http://www.nakrmpsa.cz/.

NakrmPsa.cz

• Hlavní výhodou je, že vám zboží vůbec nedorazí i když je zaplacené...
    • Obchod nekomunikuje ani přes e-maily, ani telefonicky.

Rozhodně nedoporučuji!!!

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za nedodání zboží, ale důrazně se ohrazujeme proti tvrzení, že bylo zaplacené. Použila jste službu Twisto. Z naší strany nedošlo k aktivaci vaší faktury, proto nedošlo ani k zaplacení zboží.
    NakrmPsa.cz

• Mají věci, které jinde neseženu
    • Rychlé vyřízení
    • Dodání až do domu (v mém případě až ke dveřím bytu ve třetím patře - moc děkuju!)
    • Netuším.

Doporučuji!

Reakce obchodu NakrmPsa.cz

děkujeme za hodnocení a doporučení. Vážíme si toho. Budeme se těšit na další objednávku.

Přejeme Vám hezký den

• cena a prehlednost

doporucuji

E-mail: [email protected]

• dodani v pozdejsich odpolednich nebo vecerních hodinach.pan nam podal o krmivu informace i doporucení na krmivo dle našich požadavku.
    • nevim

super doporucuji

Reakce obchodu NakrmPsa.cz

děkujeme moc za krásné hodnocení a doporučení :-). Spokojenost zákazníků je pro nás hnacím motorem.

E-mail: [email protected]

• výhoda toho,že zboží dorazí až domů

Doporučuji,neboť žiji na vesnici,nemám auto a obchod mi vyřešil problém,jak dopravit domů 15kg pytel granulí.

Reakce obchodu NakrmPsa.cz

děkujeme za pěkné hodnocení a Vaše doporučení.

Váš tým

NakrmPsa.cz , oddělení péče o zákazníky

• Přehlednost
    • Výdej osobně je neuskutečnitelný, areál Směr je nedobytná pevnost bez možnosti dostat se dovnitř. A pak, když už vás někdo odcházející pustí, narazíte na zavřené dveře kanceláře.

Koupit se zde dá hodně věcí a levně. Ale vždy jen s dodáním na vaši adresu.

Reakce obchodu NakrmPsa.cz

areál Směru se zamyká celý a to z bezpečnostních důvodů. Na našich internetových stránkách máme proto uvedeno, že „osobní odběr je možný po předchozí telefonické domluvě v pracovní dny. Bude-li Váš pes ale opravdu hladový, tak i o víkendech“. Telefonní číslo je na stránkách uvedeno. A na dveřích kanceláře máme rovněž uvedené telefonní číslo a nezavolal jste. Střídáme se na dovolených a místo v kanceláři jsme zrovna mohli být ve skladu. Dosud jsme se spokojeností ohledně osobního předání nezaznamenali žádný problém, ale je to pro nás podnět k tomu se stále zlepšovat a proto i za takovou recenzi Vám vřele děkujeme a to i v případě, že jste neměl osobní odběr domluvený předem a tudíž vinu na naší straně necítíme.

NakrmPsa.cz, péče o zákazníky
    tel.: 775 454 222
    e-mail: [email protected]

• Doprava bez problémů v následujícím dni.

Super, doporučuji. Široká nabídka.

Reakce obchodu NakrmPsa.cz

vážíme si Vašeho hodnocení. Budeme se těšit na další objednávku.

• Na web stránkach chybná adresa Pha 4, Tajovského

jinak O.k.

Reakce obchodu NakrmPsa.cz

děkujeme za Vaše doporučení. Ovšem Váš názor ohledně chybně uvedené adresy nesdílíme. Adresu máme uvedenou správnou http://www.nakrmpsa.cz/kontakty/. Pokud jste potřeboval si zboží vyzvednout na adrese Tajovského, stačilo se s naším oddělením o péče o zákazníky domluvit, neboť náš tým NakrmPsa.cz konkrétně po Praze po předchozí domluvě osobně zboží přiveze k Vám až do domu anebo jinam, dle potřeby zákazníka a to zcela zdarma a v čase, který vyhovuje zákazníkovi. Jinak je samozřejmě možné využít i jinou možnost námi nabízené formy dopravy http://www.nakrmpsa.cz/doprava-platba/.

Reakce obchodu NakrmPsa.cz

děkujeme moc za vysoké hodnocení a doporučení. Vážíme si toho.

E-mail: [email protected]

• Rychlost (nejprve odesláno na jinou adresu)

Služba velmi dobrá. Při pochybení dochází k okamžité nápravě.

E-mail: [email protected]

• Široký výběr s detailním popisem a obrázky - rychlé dodání bez čekání.
    • Nemohu si výrobek prohlédnout a případně vyzkoušet.

Byl jsem celkově spokojen. Pracovník na telefonu byl příjemný a vstřícný. V budoucnu bych se na tuto společnost obrátil kdykoliv.