• Velice dlouhá dodací doba. Proč se na něco ptáte, když jste ještě nic neudělali............!!!!!!!!!

Reakce obchodu Náhradní baterie

Děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel Vážený, slovo dostupnost a dodací doba jsou dvě rozdílná slova a dva významy. Pokud si objednávám zboží a je u něho dostupnost až 18.10.2017 a následně musím potvrdit, že opravdu s touto dostupnosti souhlasím, tak je mi jasný, že do dvou dní mi to zboží nedodají! A pokud nejste spokojený s dostupností zboží, tak přeci stačí stornovat objednávku a objednat si to u konkurence, která to má skladem, jak jednoduché. A v neposlední řadě MY se na nic neptáme ptá se na to Heuréka, která je bohužel neobjektivní z důvodu, že si někdo jako VY objedná zboží, kdy dostupnost zboží je až za měsíc a pošle během týdne dotazník k vyplnění zákazníkovi, který vyplní ho až mu přijde zboží nebo jej vyplní, tak jako Vy. Přejeme hezký den.

• Dobre

Z vaši strany dobrá.

• Obdržel jsem něco jiného, než jsem si objednal
    • Místo objednané baterie 750 mAh, dorazila
    • baterie pouze 650 mAh za stejnou cenu

Reakce obchodu Náhradní baterie

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel při naskladňování zboží došlo k chybnému popisu zboží což bylo napraveno. Snad stačilo na to upozornit telefonicky nebo do mailu. Jsme POUZE lidé a jak je známo, tak lidé je tvorstvo chybující. Ale u Vás zřejmě to nepřipadá v úvahu. Hezký den a jsme s pozdravem Náhradní-baterie.cz

• Objednal jsem originalno baterii a dorazila neoriginální

Reakce obchodu Náhradní baterie

Dobrý den, vážený pane Hácha, připadá nám to tak trochu divné, že jste si objednal u nás originální baterii, protože výrobcem baterií v naší nabídce vetšinou je Power Energy Battery (což je uvedeno hned pod názvem baterie), nikoliv Nikon, Panasonic apod. Dokonce je to vidět na obrázku baterie. Což znamená, že se nejedná o originální výrobek značkových společností. Nicméně děkujeme za Váši recenzi a dovolíme si Vám poradit pro příští nákup na jakémkoliv eshopu - radši dopředu se zeptejte prodejce ohledně produktu, o který máte zájem, než pak psát nepravdivé recenze. S přáním krásného dne Náhradní-baterie.cz

Nelíbí se mi když obchod deklaruje zboží ,,skladem,, a žádné nemá.

Reakce obchodu Náhradní baterie

Dobrý den, vážený. Objednal jste si jednu baterii, která se před Vámi vyprodala, prostě se tak stalo. Bohužel máme půlhodinové takty nahrávání skladových zásob a bohužel tam bylo skladem. Nic méně jsme se Vám za to omluvili viz níže překopírovaný e-mail. Prosím aby jste tady nelhal ostatním potenciálním zákazníkům o tom, že žádné zboží nemáme což se nezakládá na pravdě. Prostě detailistům se nezavděčí nikdo.
    Vážený zákazníku, vámi objednané zboží bylo doprodáno a další zásilku zboží očekáváme 10.07.2014. Máte-li stále zájem o uvedené zboží v objednávce, prosím potvrďte tento mail. Pokud nechcete čekat, napište prosím, abychom mohli objednávku stornovat. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den. S pozdravem Nahradni-baterie.cz

Nebyla jsem příliš spokojená, když mi byla objednávka potvrzena, já ji zaplatila, a poté mi bylo sděleno, že zboží dorazí nejdříve za měsíc a půl!

Reakce obchodu Náhradní baterie

Vážená paní Ivo, budu opravdu slušný, protože by to Heuréka smazala a to by byla škoda vůči jiným spotřebitelům, kteří u nás nakupují a jsou velmi spokojení. Totiž, když někdo něco objednává a zběsile kliká myší a nečte příslušné informace k danému produktu, tak to končívá, tak jak s Vámi. Pokud jste si objednala zboží s dostupností x, tak je to napsaný i nad košíkem a NEŽ to dáte do košíku znova Vám vyskočí okno, kde je popsaný Vámi objednávaný produkt s datumem naskladnění a ptá se opravdu chcete to za těchto podmínek objednat ANO NE, no a pokud jste klikla na ano, tak samozřejmě Vám přišlo POTVRZENÍ O OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ ZA POTVRZENÝCH VÁMI PODMÍNEK…. NÉ O TOM, ŽE JEJ VÁM ZASÍLÁME. Nic méně pro ostatní budoucí objednatelé, PRVNÍ ČTĚTE A PAK KLIKEJTE A OBJEDNÁVEJTE. Jinak Vážená paní Ivo, děkujeme Vám za Vaši recenzi a přejeme Vám hezký den.