Dodání proběhlo rychle, zboží odpovídá eshopu.

• Dodání v pořádku

Žádná nevýhoda

Katastrofa. Komunikace děs, dovolat se někomu, je děs a dopravit zboží taky děs.

• Asi tak peníze pryč zboží nikde, komunikace žádná.

• Objednáno 16.6. večer, 17.6. dorazilo oznámení, že zboží je připraveno k expedici a budu minimálně 48 hod předem informována o termínu doručení, tím naše komunikace (obchod a já) zatím skončila. Dám to mu ještě tento týden a pokud se firma nerozhoupe k nějaké akci (doručení) tak objednávku zruším a zboží si objednám jinde, kde mají kratší dodací lhůty.

naprostá spokojenost,

• rychlost dodání

solidnost, infrmovanost o dodávce

• Velká spokojenost.Doporučuji

Objednala jsem a psali že dva dny říkám super. No druhý den email že to musí přes jiného dopravce a že doručení až za 14 dní. Přišel pak po týdnu email že zboží již mají na skladě a stále se nic nedělo. Teď jsem to opět urgovala a tak snad již doručí.

• Jsem velmi spokojená

Solidní jednání. Vše proběhlo v pořádku. Termín dodání přesně na den. Hodinu upřesnili 48 h. předem. Nemám co vytknout.

Rychlost,ochota

• měli rohovou skříňku, kterou jsem nikde jinde nenašla
    • dobré ceny
    • vše dorazilo kompletní, lehce se sestavovalo, vše sedělo a součástky byly ve skvělém stavu

Objednala jsem si komodu. Výrobek přišel ve zcela rozloženém stavu jak ovšem bylo dříve uvedeno. Montáž nebyla jednoduchá, trvala minimálně tři hodiny. Nicméně všechny díly krásně do sebe zapadly, všechny dírky perfektně předvrtány. Můžu vřele doporučit. Výsledek je skvělý ,velká spokojenost. Komunikace s obchodem na výborné úrovni.

• dobrý sortiment
    • slušné ceny

Obchod suoer. Rychle reaguje, zboží odeslal v terminu a pan řidič, který nám zboží vezl, je milý a ochotný.

• Přesná komunikace ohledně termínu a času dodání

• - byl to můj první nákup,
    • - rychlost dodání,
    • - komunikace obchodu,
    • - přijatelné ceny i ceny dopravy
    • - zatím o žádné nevím,

Celkově jsem spokojená.

• Velmi nepříjemná paní na infolince, která mi zavěsila telefon, když jsem se snažila nalézt čas doručení, který by vyhovoval oběma stranám. Podotýkám, že jsem se chovala slušně a měla snahu nalézt řešení (např.: 13:00 a později).
    • Paní na infolince byla jen obtížně schopná pochopit, že v případě nábytku skutečně nechci, aby mi nábytek doručili na jinou adresu (třeba do práce)
    • Celkově se dodací lhůta protáhla na několik týdnů, protože bylo obtížné nalézt čas doručení, který by vyhovoval všem

Kvalita odpovídá ceně, ale je pravda, že jsem hledala levné zboží.
    Doprava je velkou nevýhodou tohoto obchodu.

• Rychlé dodání , výborná komunikace a kvalita objednaných výrobků
    • Nemožnost úpravy rozměrů dle vlastních potřeb

Pokud je člověk šikovný a má možnosti v případě potřeby si komponenty upravit podle svých potřeb, skvělá volba. Doporučuji

• příznivé ceny
    • platba byla možná pouze hotově anebo kartou při převzetí zboží
    • doručení zboží bylo o den zpožděné !