Mají už 5 dní zpoždění a vůbec se neozývají.

Reakce obchodu Nabytek24h.cz

děkujeme Vám za recenzi. Velice se omlouváme za zpoždění Vaší objednávky, ke které došlo v důsledku posunutí termínu od dodavatele. Tuto informaci jsme však nedostali včas a nemohli Vás tedy obratem kontaktovat.

Jako omluvu jsme Vám dle naší společné domluvy na objednávku přidali slevu 20 %.

Zboží již pro Vás máme přichystáno a budeme jej zítra odesílat. :)

Ještě jednou se velice omlouváme za zdržení a způsobenou komplikaci.

Za tým nábytek24h, Nicola Kočnarová, www.nabytek24h.cz, 800 100 030

dodávka velmi pomalá 14dní a ještě jí nemám

Reakce obchodu Nabytek24h.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Vámi objednané zboží jsme měli naskladnit k datu 22.12.2022, jak jste mohli vidět již na našich webových stránkách a jak jsme Vás informovali také emailem. V emailu jsme Vás také informovali, že vzhledem k datu bude zboží pravděpodobně doručeno až po novém roce. Zboží jsme tedy poté doručili 03.01.2023.

Za tým nábytek24h, Nicola Kočnarová, www.nabytek24h.cz, 800 100 030

Po dvou měsících od objednávky stále není zboží kompletní a je tedy dosud nepoužitelné!

• po objednání čekat asi jeden měsíc na nábytek
    • je to katastrofa firma

má jen nevýhody

dlouhé čekací lhůta (na webu je zboží stále skladem)

Zboží bylo doručeno nekompletní, chyběly všechny šrouby, matky a podložky,židle nebylo možno smontovat. Po týdnu telefonování ,dopisování a reklamování si firma odvezla židle zpět- čekám na vrácení peněz.

• Neúplný popis zboží

Velmi pracná montáž. Stůl jsme spolu se synem dávali dohromady cca 2 hodiny (ručně bez el. nářadí). Návod je plný nepřesností a chyb (počty a druhy šroubů). K úplnému sestavení je ke konci montáže potřebná vrtačka a 2 mm vrták, protože výrobce jaksi na to zapomněl. Vyvrcholením bylo, když jsem zjistil, že rozkládání stolu je zajištěno dá se říct "středověkým" způsobem, tj. musím vlézt pod stůl, odjistit háčky fixující části stolu k sobě. Totéž platí i o zajištění rozloženého stolu. Tuto skutečnost vědět předem, tak jsem stůl nikdy nekoupil. V tomto případě není omluvou ani nižší cena!!

• Reklamace byla vyresena rychle
    • Zidle byla veditelne pouzita - poskrabani, praskliny.
    • Jiny materila nez jsem objednal(latke misto eko-kuze)
    • Barva se hodne licila ot togo co bylo na obrazku na strankach
    • Nedoporučuji

Zboží jsem si objednal 27.2.2019 čekal,jsem pomalu tři týdny a po upozornění,kde se zboží nachází tak odpověď emailem zněla, zítra dorazí a hned budeme odesílat.Za dva dny přišel omluvný email, že skříňka sice do skladu přišla,ale v jiné barvě tak prý budu čekat dalších 14 dní.
    Tak,kde je problém!!!!!!

Něco si objednám tak to chci v termínu,který mi byl dán v emailu!!!!!!

nic mi nepřišlo!!!!!!

Zboží nedorazilo, na dotaz ke stavu zakázky obchod nereaguje.

• Bohužel objednávka byla posunuta o 14 dní myslím že jinde bych sehnal dřív

Stůl má bohužel plesnivé nožky :-(

Reakce obchodu Nabytek24h.cz

děkujeme Vám za objednávku.
    Bohužel od Vás neevidujeme žádnou reklamaci. Je-li s Vašim zbožím cokoli v nepořádku, můžete si na našich stránkách vyplnit reklamační formulář a my vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    Reklamace řešíme velmi rychle.

S pozdravem Helena Kolářová, www.nabytek24h.cz, 800 100 030

Kuchyň prišla s chybějícími díly, nesedí díry u pantů, málo kolíků... Musel jsem si dokoupit chybějící díly v jiném obchodě za další peníze..reakce obchodu při pokusu o ,,reklamaci" byla na pár facek. Už si zde nic nikdy neobjednám. Vřele NEDOPORUČUJI

Dobrý den pane Rambousku,

prohledali jsme všechny e-maily, ale žádný reklamační e-mail nám od Vás zcela určitě nedorazil. Proto nechápeme co myslíte tím, že řešení reklamace z naší strany bylo "na facku" - žádnou jste si totiž nepodal. Pokud u zboží chyběly nějaké komponenty, velmi se Vám za to omlouváme. V případě, že by v balení něco chybělo, v žádném případě bychom neměli s reklamací nejmenší problém a chybějící díly bychom Vám v co nejkratším možném termínu dodali. Bohužel, jak jsem již psala, žádnou reklamaci od Vás neevidujeme. Nemohli jsme Vám s tímto tedy nijak pomoci.

Je-li s Vašim zbožím cokoli v nepořádku, stačí si na našich stránkách vyplnit reklamační formulář nebo poslat reklamaci na náš e-mail [email protected]. Na Vaše zboží se vztahuje prodloužená záruka 5 let.

S pozdravem Helena Kolářová, www.nabytek24h.cz, 800 100 030

• Ve smluvních podmínkách mají dodání do tří pracovních dnů, pokud nejsou např. vánoce.
    Když jsem se telefonicky ptala asi pátý den na své objednané zboží, paní mi řekla že je dodací doba čtrnáct dní.

• poslali mi neúplnou objednávku a chtěli zaplatit celou a nereagovali na dotaz ,kde se stala chyba,nebrali mi tel. a neodpovídali na email

• Částečně neodýhované laminové desky,rozměry nesouhlasí,nepřesné předvrtané otvory....Kvalita zboží mě zklamala.

• Žádná komunikace s obchodem ,zboží budu vracet

• Skvělý výběr nábytku za přijatelné ceny.
    • Dlouhá čekací doba.

Bohužel dodací lhůta je dost dlouhá. Zatím netuším, kdy zaplacené zboží dorazí!