OK

hrozna kvalita,navic poškozena a další měsíc čekaní na reklamaci už nikdy více.

• mají otevřeno
    • poradí na prodejně
    • skvělé ceny

Rád tady nakupuju.

• super prodavač
    • mám rád tu prodejnu a lokální firmy

Nebojte se nakupovat ověřený nábytek.

• Komunikace s obchodem na výbornou

Na konkrétní nedostatky dodaného zboží jsem upozornil e-mailem a zatím bez odezvy.

Jsem spokojena.

• Špatná komunikace,montáž provádí elektrikář a ne truhlář, žádná profesionalizaci, podvodníci na trhu.

Nedodržení termínu o 14dni. Po 14dnech jsme obdrželi kuchyňskou linku s poničenou skříňkou , pracovní deska poškrábaná, skříňky jiné velikosti, digestor o 16cm mimo svou osu nad vadnou deskou. No hrůza. Majitel nabydl kompenzaci 4500kč když si necháme poničenou pracovní desku. Jinak žádná kompenzace a arogantní jednání majitele. A nám způsobili škodu v hodnotě min dvacet tisíc + 31000 co jsme složili zálohu. A to nám ještě vybourali druhou díru na odtah digestore vedle stávající. Určitě tento obchod nedoporučují .

• Ochota pomocí s naložením zboží.

• Opakovaně zde nakupuji a vždy jsem byla naprosto spokojená
  • Nedodržení termínu

• Pekny nabytek, spousta odstinu lamina i potahovych latek

• Na internetu bylo nabízené zboží k dodání 2-4 týdny, ale již 8 týden čekám na dodání.

dlouhá dodací lhůta, špatná komunikace ohledně dodání, nebyl dodržen nahlášený termín dodání, kdy byla domluvena výpomoc na vynesení pohovky pohovka přišla s proraženým dnem, závada byla viditelná až po rozbalení na zabalené pohovce nebyla viditelná.Mohu poslat foto. Pohovka byla vystěhována do patra a bylo by opět velmi složité ji balit, reklamovat a znovu stěhovat. Podobný nákup proto nedoporučuji.

Dobrý den pane Blešo,

dodací lhůta od nás byla splněna, zboží jste zaplatil 21.3.2017, od nás bylo odesláno: 24.4.2017 - což je 4 týdny od zaplacení zboží (dodací lhůta je 2 - 6 týdnů, viz obchodní podmínky).
    K chybě došlo u přepravní společnosti, které se rozbilo auto a nedodržela tak termín dodání, což nám předem neoznámili.
    K reklamaci se nemůžeme vyjádřit, jelikož u nás nebyla hlášena.

• neseriozní

30.1.2017 potvrzení objednávky
    3.2.2017 „… platba dorazila na účet – děkujeme za důvěru.
    9.3.2017 …. tel. urgence … slíbeno, že se nejpozději zač. týdne ozvou ….
    18.3.2017 mailem žádost: „ Ohodnoťte Váš nákup ….. děkujeme za Váš nákup v obchodě Nábytek Regio před 10 dny, …“

Do dnešního dne 20.3.2017 jsem však neobdržel žádné zboží !(ani vrácení předem zaplacené částky).

Reakce obchodu Nábytek Regio

Dobrý den. Termín dodání zboží začíná běžet, v případě, že zvolíte platbu převodem předem (se slevou), až od momentu, kdy nám částka dorazí na účet. Zboží Vám dorazilo domů s týdenním zpožděním, to se u výroby na zakázku může stát. Některé Vaše poznámky jsou nepřesné a zavádějící. Kromě zpoždění termínu dodání, nevidím v celém procesu vykrývání Vaší objednávky problém.

• Zboží jsem si objednala 18.1.2017. Dodací lhůta
    byla 2 až 6 týdnů. ˇInformační e-mail z tohoto
    obchodu mi sdělil, že objednávka byla předána k výrobě, budu informována, až bude vyřízena
    a domluvíme si den dodání zboží.
    Do dnešního dne nemám ani skříňku ani žádnou
    informaci, zda vůbec bude vyrobena.

Reakce obchodu Nábytek Regio

Dobrý den. Zboží jsme Vám už dodali. Za zpoždění v termínu se velmi omlouváme.

• Mělo by jít o kvalitní nábytek.
    • Špatně uvedený rozměr skříně, musela se vracet.

• pohodlí
    • kvalitu
    • dobrou cenu

kvalitní výrobek
    doporučuji i ostatním
    jsem velice spokojen

• Bohužel tento obchod absolutne nedodrzuje uz tak dlouhe dodaci lhuty. Slusnost by byla alespon zakaznikovi zavolat a omluvit se, ale ani to se nestalo.

Bohuzel dalsi amateri, pro me jedno velke zklamani. Po mem urgovani mi nabidli slevu 5% :) Na to, ze chteli celou castku poslat predem na ucet tak profesionalita zadna. Kdybych ja delala takhle svou praci, jsem bez zamestnani.

Vážená paní.
    Ano, došlo k posunutí termínu dodání, to se občas bohužel stává, jelikož jste si vybrala zboží na zakázku. Zboží ze skladu dodáme bez problému do 2 pracovních dnů. Za vzniklou situaci jsme se Vám již omluvili. Myslím, že slušnost ani profesionalita z naší strany nechybí!

• Přehlednost,
    • dobrá komunikace,