• chyběl jeden úchyt u šuplíku a jedny pojezdy

S vyřizením nákupu spokojenost

Vše dobré. Nic se nedá vytknout.

Zboží bylo doručeno v souladu s propozicemi v nabídce.

• Delší doba dodání

• Žádná
    • Nespolehlivý obchod s nekvalitním zbožím.

Nekompletní dodávka, nedokončený výrobek. Chybí polovina spojovacího materiálu, věšáky a madla. Neolaminované desky a nedovrtané otvory. Po urgenci reklamace již nekomunikují. Telefon nikdo nebere.

produkt přišel řádně zabalený, nepoškozený a včas

• Vše ok

Zatím je těžké psát zda bych obchod doporučila nebo nedoporučila. Zboží zatím nemám. Dle objednávky 1-3 týdny. Když jsem po 3 týdnech kontaktovala obchod bylo mě sděleno že během 10 dnů proběhne doručení. Tak uvidíme.

• ochotný personál
    • super domluva
    • ochota

Super

• rychlé dodání a cena, dokonce i komunikace byla výborná a byly splněný mé další požadavky - změna rozměru pracovní desky atd.

• Rychlost dodání, týden od objednání
    • U předsíňové stěny chyběly předvrtane otvory pro šrouby k madlům. Dále chybějící šroubky k upevnění dvířek. Málo vyvrtané dírky k upevnění věšáků. Chybějící vyvrtané otvory k upevnění ke zdi.
    • Stěna vypadá moc hezky, ale u tohoto obchodu už nikdy více.

Nevím na cem jsem nebo zaplatila jsem objednávku, volala i psala kdy mi ji dovezou a nikdo mi nedal vědět coajak? Jsem invalidní důchodce s imobilitou a musím se spoléhat na druhé když něco si chci pořídit nebo do obchodu to nezvládám fyzicky a někdy i psychicky. Pokud se mi do konce měsíce nikdo neozve zruším objednávku a tím pádem jsem i přišla o část důchodu a to je víc jak 2600kc které mi teď chybí :-( jsem z toho rozhozena ze napsali do 10 dnů a bude to pomalu měsíc :-(

• Zbozi kupodivu dorazilo
    • Puvodni dodaci doba 42 dni. Zbozi dorazilo za 97 dni
    • Zbozi sice dorazilo, ale pro jistotu sirsi nez puvodni objednavka.
    • Komunikace. Komunikace a zase komunikace.
    • Kazde zpozdeni jsem musel urgovat osobne. Absolutni ignorace vuci zakaznikovi.
    • Nikdy vic.

Neco z komunikace s obchodem.
    Dobry den,
    dalsi mesic pryc a zase se nic nedeje. Chapu, ze muze byt problem s materialem. Ale co nechapu je Vas pristup k zakaznikovi, kde jsem to opet a zase JA kdo se musi ozvat prvni, coz uz je asi poctvrte. Na internetu nakupuji pravidelne spoustu let, ale jeste jsem se nesetkal s takovym jednanim a ignorovanim vuci zakaznikovi. Neuveritelne, ze jste jeste na trhu, protoze po takove zkusenosti u "obchodu" uz bych zde znovu nikdy nenakoupil. Treba se jednou te steny dockam. Objednavku stornovat nehodlam, protoze bych se tech penez zpet stejne urcite nikdy nedockal. Vas obchod je spatnej vtip!!!

Objednana kuchyn Provence.Zbozi je opravdu velmi kvalitni. Vyborne mapsane navody a opravdu jednoducha montaz. Nechybel ani jeden sroubek a ze jsme meli objednano opravdu hodne veci.

V sobotu objednáno,v pátek doma, naprostá spokojenost

Bez problému. Montáž v pohodě, hlavně nic nechybělo 1*

• Rychlost a přesnost

Výhoda - bezplatná doprava. Vše dodrženo tak, jak bylo dohodnuto.