• Rychlost vyřízení objednávky a dodání na druhý den.

• rychlost dodání

• Jeden den objednáno, druhý den dodáno.
    • Nejnižší cena.

Dodání přesně dle slibu. Jeden den objednat do 14:00, druhý den dodáno.

• Rychlý obchod
    • Zajímavá nabídka
    • Příjemná komunikace

Doporučuji - bezproblémový obchod

• žádná
    • nesolidní jednání
    • podvodné jednání
    • nejhorší obchod s počítačovými hrami na CZ/SK scéně
    • lhaní

Popíšu Vám zkušenost s tímto obchodem:
    Dne 10. 7. 2022 jsem na portálu nabídky.cz (jen tak mimochodem jedná se o stejný obchod jako je yourgames.cz - viz kontakty na nabidky.cz) udělal objednávku hry Pro Evolution Soccer 2021 Season Update (PES 2021) Steam PC za 1406 Kč. V momentě objednání uváděli přímo na svých stránkách, že mají k dispozici ještě 3 volné klíče. Dne 13.7.2022 jsem psal do obchodu dotaz zda by bylo možné posunout termín úhrady (bankovním převodem). Odpovězeno mi bylo, že bohužel. Následoval z mé strany dotaz do kdy musí být uhrazeno, bylo mi řečeno do 15.7.2022. Nakonec jsem už na nic nečekal a dne 14.7.2022 jsem objednávku uhradil prostřednictvím okamžitého bank. převodu. Po pár minutách mi přišel automatický email, že přijali mou platbu a pracují na doručení klíče. Po dalších několika minutách mi přišel další automatický mail, že se vyskytl problém v jejich automatickém systému a že mi klíč doručí "ručně" - pošlou email ručně. Samozřejmě se nic nedělo.
    Nedalo mi to a napsal jsem slušný dotaz do obchodu, kde to vázne a kdy cca mohu očekávat doručení klíče. Poté mi přišla odpověď z obchodu, že se omlouvají, že klíč nakonec aktuálně nemají a že mi můžou vrátit peníze.
    Obchodu jsem odepsal, že mám z jejich zaměstnaneckých řad informaci, že klíče ještě následující týden naskladní a že bych raději počkal na další týden na svůj klíč.
    Následovala odpověď obchodu, že si vymýšlím nesmysly a že klíče už rozhodně nikdy mít nebudou a že mi prostě vrátí peníze na účet.
    Zkoušel jsem obchodu napsat ještě zprávu, že bych stejně raději počkal do příštího týden a až poté řešil vrácení. Případně zda, se můžeme domluvit tak, že mi teď peníze vrátí a budou mi garantovat cenu z objednávky 10.7., kdyby je přece jen naskladnili - to už bylo bez odpovědi.
    Nezbylo mi nic jiného než dalším mailem poslat číslo účtu, kam vrátit peníze. 2 dny se nic nedělo a pak peníze přece jen byly vráceny - uff aspoň, že tak.
    A teď k té "třešničce na dortu" týden se s týdnem sešel a obchod klíče naskladnil. Sice naskladnil především o trochu jiné verze (Arsenal, Barcelona, Bayern edice), ale ve své podstatě jde jen o to, že v načítací stránce je váš "oblíbený" klub a nikoliv ten, co je ve standardní edici. Jinak se hra vůbec neliší. Obchod tedy klíče naskladnil, přesně tak, jak jsem měl informace od zaměstnance firmy. Samozřejmě obchod mě už nekontaktoval s nabídkou, že by mi prodal jinou edici za zmíněných 1406Kč, ale jen si dal hru na své stránky za 10x ceny - ano destinásobné - 14607 stojí edice Barcelona, 15208 Kč stojí edice Arsenal atd.
    Horší jednání jsem od žádné firmy ještě v životě nezažil a to jsem za svůj život na internetu utratil už statisíce.
    Pokud nechcete podporovat podobné NESOLIDNÍ jednání, vyhněte se obchodu obloukem.

Abych ještě pro neznalé dokreslil celou situaci, tak v momentě kdy jsem hru objednával, tak hra víceméně docházela na trhu a na trhu byly jen poslední kousky, každopádně hra se dala sehnat za cenovku cca 1400-1800Kč. Vzhledem k tomu, že mi obchod objednávku nakonec stornoval, tak se mezi tím víceméně všechny kopie vyprodaly a nyní hra už stojí nesmyslné peníze a já si tím pádem už nemám možnost hru vůbec koupit.

Rychlé dodání zboží

• Rychlost doručení

• Zajímavé nabídky
    • Příznivé ceny
    • Okamžité doručení

Bezproblémový obchod

• Okamžite dorucenie
  • zboží, zatím nedoručení čekám už 6 dní.

• Přehlednost stránek

• Rychlost dopravy

• Sortiment
    • Ceny
    • Rychlost doručení

• Zajímavá nabídka
    • Příznivé ceny

Skvělá komunikace, rychlé odeslání. Jsem spokojen.

Super nákup, cena o 50 % nižší než v kamenném prodejně. Rychlé dodání, určitě ještě něco v tomto obchodě nakoupím.

• Vše v pořádku, klíč funkční.