SUPER

• Za rozumný peníz rozumná volba

Zboží je pěkné. Po telefonu doobjednány rukavice ještě jednou rozbaleno a znovu zabalené. Za jedno poštovné. Děkuji Hřebačka Ořechov u Brna

• Nemám nic
    • Nemám nic

Rychlé a poctivé jednání, při dodání nepřišla kompletní objednávka.
    Po informování prodejce vše vyřešeno k plné spokojenosti.
    Děkuji

• Ok

Skvělá a rychlá komunikace, a to i ohledně drobné reklamace (ne z viny obchodu).

• Rychlost. Vstřícnost

• zbozi bylo spatne zabalene,povrchova uprava ve dvou pripadech je narusena spatnym oplachem pri galvanismem

pri respektovani meho navrhu doporucuji dalsi objednavky ze stran zamencu o toto zbozi-cenove velice vyhodne

• funkční

objednal jsem, zboží mi bylo doručeno, co víc si přát.

Jsem spokojený.

vše ok

• Došlo nesprávné zboží. Vyřízení reklamaci katastrofa. Teď už mám dvě poštovné zaplacený a špatný produkt opět doma, protože jsi firma balíček nepřevzala zpět

Reakce obchodu NABEL

pokud jste zaslal zboží zpět jinačí službou než Českou poštou, tak ano zboží jsme nepřevzali, jelikož tyto služby jezdí v dobu kdy nikdo není na firmě. Vše je popsáno jak v protokolu reklamace tak v protokolu odstoupení od smlouvy. Navíc Vám toto bylo sděleno asistentkou po telefonu.

S pozdravem NABEL team

Velmi rychlé vyřízení objednávky.

• sortiment a komunikativnost
    • napoprvé mi poslali jiné zboží než bylo objednáno,

celkem rychlá odezva a omluva za chybu kterou brzy napravili

• Skvělá komunikace rychlost dodani

Přestože mi napoprvé dorazilo něco jiného, než jsem objednával, obchod 100% doporučuji. Splést se může každý, důležité je, jak se ke své chybě postaví. Obchod mi hned druhý den po doručení zboží okamžitě pomocí kurýra vyměnil za správné. S omluvou, bez zbytečných průtahů. Takže 100%.

• v balíku ani v mailu zatím nepřišla faktura
    • zakoupené zboží (kufr) působí dost nekvalitně, což z popisu ani z fotky nebylo poznat, kolečka imitují kov, ale jsou plastová, vysouvací madlo funguje třeba až na potřetí a je velmi vratké, povrch skořepinového obalu je odřený apod.

Nedoporučuji.

Reakce obchodu NABEL

Dobrý den, faktura chodí do emailu až po převzetí zboží.
    Kufr nebyl podřený. Na kufru je ochranná fólie kterou je pro lepší vzhled odlepit.
    Pokud jste nebyli spokojeni s výrobkem, mohli jste využít 14denní odstoupení od smlouvy dle zákona.

Nabel.

velmi dobre doporucuji