• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Rychlé doručení
    • Svíčky vypadaly na obrázku moc hezky.Ve skutečnosti neodpovídají obrázku.

Svíčky jsou rozbité. Nesvítí ani po výměně baterií.

Reakce obchodu NABEL

Vážený zákazníku, u svíček je plastová pojistka kterou je potřeba vytáhnout aby svíčky začaly fungovat a svítit. Pokud tomu tak není a pokud jsou svíčky rozbité tak je potřeba nás kontaktovat na emailu a nebo telefonicky abychom zahájily reklamaci. Zde na Heuréce nic bohužel nevyřídíme.

S pozdravem NABEL

Zboží nedorazilo a nedorazí. Obchod viní Zásilkovnu ze ztracení zásilky na depu, na dvě žádosti o sdělení údajů o odeslané zásilce ale nereagoval. Nabídl sice hned alternativní zboží nebo vrácení peněz - o jiné zboží nemám zájem, penzí zpět zatím na účet nepřišly. Jsem velice zklamaný, nespokojený a obchod nemůžu doporučit.

S kvalitou potahu jsem velmi nespokojen, bohužel nemám co doporučit, protože potah na autě se při nasazování okamžitě roztrhl! velmi tenké a špatně vyrobené, bohužel!

• Objednal jsem si žárovky za 815kc stoho jedna funkční

• zbozi bylo spatne zabalene,povrchova uprava ve dvou pripadech je narusena spatnym oplachem pri galvanismem

pri respektovani meho navrhu doporucuji dalsi objednavky ze stran zamencu o toto zbozi-cenove velice vyhodne

• Došlo nesprávné zboží. Vyřízení reklamaci katastrofa. Teď už mám dvě poštovné zaplacený a špatný produkt opět doma, protože jsi firma balíček nepřevzala zpět

Reakce obchodu NABEL

pokud jste zaslal zboží zpět jinačí službou než Českou poštou, tak ano zboží jsme nepřevzali, jelikož tyto služby jezdí v dobu kdy nikdo není na firmě. Vše je popsáno jak v protokolu reklamace tak v protokolu odstoupení od smlouvy. Navíc Vám toto bylo sděleno asistentkou po telefonu.

S pozdravem NABEL team

• v balíku ani v mailu zatím nepřišla faktura
    • zakoupené zboží (kufr) působí dost nekvalitně, což z popisu ani z fotky nebylo poznat, kolečka imitují kov, ale jsou plastová, vysouvací madlo funguje třeba až na potřetí a je velmi vratké, povrch skořepinového obalu je odřený apod.

Nedoporučuji.

Reakce obchodu NABEL

Dobrý den, faktura chodí do emailu až po převzetí zboží.
    Kufr nebyl podřený. Na kufru je ochranná fólie kterou je pro lepší vzhled odlepit.
    Pokud jste nebyli spokojeni s výrobkem, mohli jste využít 14denní odstoupení od smlouvy dle zákona.

Nabel.

Zasláno nesprávné zboží. Nejde se do obchodu dovolat.

Reakce obchodu NABEL

Dobrý den, neevidujeme žádný telefonát z Vaší strany. Taktéž neevidujeme reklamační email.
    Je potřeba definovat co je za problém na firemním e-mailu.
    Zde nic nevyřešíte.

S pozdravem Nabelek V.

Nevím, obchod je asi v pořádku. Ale Česká pošta ne. Balík pořád nemám.

Reakce obchodu NABEL

Vážený zákazníku, bohužel chyba není na naší straně, ale na straně Pošty, od nás balík odcházel 21.6.2022

Zde na tomto odkaze si můžete ověřit kde se Váš balík nachází, číslo Vám bylo zasláno při odeslání balíku.
    Omlouváme se za komplikace která nevznikla na naší straně.

NABEL team

Rozbalené a nějakou dobu již používané .
    Zboží nebylo zcela nové.

Reakce obchodu NABEL

Dobrý den, zboží jste si zakoupil již před měsícem a po takové době tady píšete nepravdu. Kde jste zasílal reklamaci. Kde jste posílal stížnost na rozbalene zboží?

I tak děkuji za recenzi která se nezakládá na pravdě.

S pozdravem Nabelek V.

• není k ní kabel do auta

• Výrobek byl jiný než bylo avizováno. Šlo o fake.

Zboží přišlo nefunkční, po reklamaci jsem poslala balík zpět a doufal ve vrácení peněz po domluvě, kvůli ztrátě důvěry v obchod a produkt. Bez jakékoli zpětné vazby nebo možnosti výběru jak chci kompenzovat ztrátu mi bylo zboží opravené poslané zpět. Odstoupení od smlouvy je již nemožné. Komunikace s obchodem skrze maily byla celkově nepříjemná a neprofesionální.

Reakce obchodu NABEL

samozřejmě ze zákona máte na odstoupení od smlouvy 14 dní, viz obchodní podmínky, což se neslučovalo ze skutečností.

Zboží Vám bylo po reklamaci vráceno plně funkční.

Bohužel nejsme půjčovna abychom Vám dle potřeby pujčovali zboží a až Vás omrzí tak by jste jej jak jste si myslela vracela.

Děkujeme za recenzi, s pozdravem pěkného dne NABEL

Nabel už nikdy. Obchodní podmínky jsou román a platit dopravu zpět, za aušus z Asie ? Kdybych používal rampouch, tak jsem už v blázinci..Nejdříve se rozsvítí 1/3 červené,potom 1/3 zelené a nakonec modrá a potom to všechno zhasne. To není padající světlo ! Rampouchy házím do popelnice a Nabel mám vryto jako hrůzu a děs

• Ilustrační obrázky,obrázek krásný ale realita úplně jinde

Reklamují zboží, že je skladem a přitom není. Nabídnou vám alternativu o kterou nemáte zájem.

Gumičky nedrží, po chvíli používání se uvolní.

• Přišel nefunkční produkt reklamace stále nevyřešená
    • Nekomunikují
    • Nedá se spolehnout

Reakce obchodu NABEL

Dobrý den pane Havlík je těžké řešit reklamaci, když žádná z vaší adresy nepřišla. Pokud něco reklamujete tak je potřeba napsat minimálně email co jste posílal a kam.

s pozdravem Nabelek V.