• Špatné fotografie produktu
    • Nejhorší výrobek
    • Nelze použít v reáli
    • Úchyty pouze z jedné strany držáků pohyblivé části jsou plně nefunkční
    • Nedoporučuji nikomu zakoupit tento produkt
    • Levné nepoužitelné zboží

Reakce obchodu Myval.cz

Vážený zákazníku, velmi nás mrzí negativní hodnocení produktu, který dle prodejnosti splňuje očekávání zákazníků. Pokud nejste s dodaným zboží spokojený, zašlete nepoužité, nepoškozené a v původním obalu zpět na naši adresu dle obchodních podmínek e-shopu. Budou Vám vráceny peníze, a to i přes to, že - v případě Vámi požadované fakturace na firmu - nám to zákon neukládá. S úctou Jana Procházková Černá

• Zboží přišlo v otřesně potrhané, pokrčené krabičce. Měli jsme to jako dárek a styděli jsme se to dát, tak jsme museli bez originál krabice.

• Zboží objednané 9.11. 17 ještě nedorazilo,bez informace kdy bude doručeno

Hodně rozpačitý.
    Je komické, když 8.5. objednám, 9.5. mi přijde potvrzení objednávky s tím, že budu o dni expedice informován.
    Od té doby nic, až 19.5. dotaz, jak jsem byl spokojen s nákupem.
    No, jak asi, když jsem doposud neobdržel ani zboží, ani informaci, zda to vůbec ještě dostanu?!?

• Podle referencí, kvalitní zboží a velký výběr.
    • Klidně změním svoje doporučení. Ale zatím nemám zboží, ani informaci že se něco pokazilo, zboží není dlouhodobě k dispozici atp... Opozdí se dodání?

Obchod nabízí kvalitní zboží i výrobky! Profesionální a kvalitní šampony. Obchod se mi líbí. Bohužel zatím nemám své zboží, ani informace o něm. Procházel jsem spamy, a ani tam nemám od prodejce mail...

• Top transu se nevyplatilo zatím vytáhnout auto z garáže, málo zboží
    • tak snad 5.1. dodají ???

Reakce obchodu Myval.cz

Vážený zákazníku, velmi nás mrzí potíže, ke kterým došlo při doručování zboží. Přijměte naši omluvu. Dle sdělení pracovníka spediční firmy Vám bude zásilka - po vzájemné dohodě s Vámi - doručena v pátek 5. 1.2017 mezi 8 - 10 hodinou. Po doručení si Vás dovolíme e-mailem kontaktovat s návrhem kompenzace za vzniklé problémy. S úctou Jana Procházková Černá.

• Zboží nefunguje dle popisu.

Obchod byl v pořádku,ale zakoupené zboží vůbec neodpovídalo popisu a nefungovalo.