• Zatím mám vyzkoušené trička s potiskem, kalhoty, šaty a nemůžu si vynachválit. Opravdu pohodlné věcičky, perfektně vyřešený střih i materiál. Trička jsou na dotek příjemná, tak jemné trička jsem zatím nenašla, vybrala jsem si tričko bílé se včeličkou a černé s potiskem zprávička. Šaty také krásně sedí, nejvíce jsem si oblíbila kobaltové Coco, ta barva a střih je jenoduše boží. Z kalhot jsem zatím vyzkoušela džíny, ty padnout taky jako ulité. Nemůžu se dočkat dalšího kousku, který jsem si objednala. A to jsem si původně chtěla objednat jen tričko :-)
    • zatím jsem nic z výhod nenašla

Líbí se mi jejich oblečení. Skvělá komunikace s obchodem, velmi milá paní, která ochotně a vstřícně poradí. Za to jí děkuji. 0:-)

Reakce obchodu My Tummy

děkujeme moc za Vaše hodnocení, velice nás potěšilo a přejeme krásný den.

Za tým My Tummy
    Nikola

• krasné, nápadité a originální potisky těhotenských triček
    • příjemný materiál
    • těhotenská trička kromě potisku nemají s těhotenskými nic společného

Zamilovala jsem se do obrázku včelička na lístečku a když mi tričko přišlo byla jsem zklamaná, obrázek je sice krásný ale střih trička je úplně obyčejný. A nebo jsem uplně hloupá protože si myslím že těhotenské tričko by mělo mít po stranách řasení kvůli rostoucímu bříšku, ale jelikož toto firma my tummy nedělá tričko pak bude vytahané a k ničemu.

Reakce obchodu My Tummy

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Vzhledem k promyšlenému střihu a zvolenému materiálu,není potřeba řasení po bocích. Produkty jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily rostoucímu bříšku a lichotily maminkám také po porodu. Trička si oblíbily maminky těhulky, tak i ženy mimo těhotenství, které si jejich přizpůsobivost velice chválí.
    Za tým My Tummy
    Nikola